Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Промислові, стаціонарні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

рН метри промислові / стаціонарні

Промислові рН метри – це прилади, що дозволяють контролювати рівень рН тривалий час за умов лабораторних досліджень чи протікання певних технологічних процесів. При цьому до таких приладів висуваються особливі вимоги, основна з яких – висока стійкість метрологічних характеристик, оскільки часто в ході вимірювань немає можливості провести додаткове калібрування без зупинки техпроцесу. Крім того, надзвичайно важливим є стійкість до механічних, температурних, електромагнітних та інших впливів, адже від цього залежить правильність отриманих результатів. Промислові стаціонарні прилади повинні відповідати вимогам ГОСТів та мати відповідні підтвердження.

Обираючи pH метр промислового призначення, зверніть увагу на можливість керування в автоматичному режимі та підключення до контролерів чи систем автоматизації, а також протоколів для зв’язку з іншими пристроями для інтеграції в автоматизовані системи контролю.

Представлені в нашому маркеті моделі стаціонарних промислових рН метрів – це високоточні, надійні мікропроцесорні прилади з електронним керуванням, мають спеціальні кріплення під DIN- рейку для зручного встановлення, автономне (від батарей) або стаціонарне живлення (адаптер). Корпус з пластику марки АБС забезпечує підвищену стійкість до вологи, дії лугів, кислот, характеризується ударостійкістю та пластичністю, а  також має широкий діапазон робочих температур. Серед асортименту Ви знайдете також і моделі вітчизняного виробництва, що не поступаються кращим світовим аналогам.

Вгору