Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Ручні pH метри для води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ручний ph метр для води — вимірювальний прилад для контролю якості води. Його можна застосовувати для проведення всіх класичних електрохімічних процедур вимірювання на місці та в лабораторії.

Електрохімічні вимірювання є одними з найважливіших аналітичних процесів для оцінки якості води. Значення рН вимірюють при аналізі питної води, поверхневих вод та промислових технологічних вод, що придатні для використання в сільському господарстві, харчовій промисловості, акваріумістиці та гідропоніці. Переваги очевидні: міцна конструкція, легка експлуатація та мінімальна похибка вимірювання дозволяють швидко і точно визначати показники води безпосередньо на місці.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити прилад для вимірювання ph води від відомих компаній-виробників: AZ-Instrument, EZODO, Horiba, Lutron, XS Instruments.

Ручні pH метри для води

Тестування на рН

Одне з найпоширеніших вимірювань якості води — визначення рівня рН. Значення рН — це показник того, наскільки кислотна або лужна вода, що фактично визначається кількістю вільних іонів водню та гідроксильних іонів у воді. Вода, у якій більше вільного водню, є кислою, і навпаки, вода, що має більше вільних гідроксильних іонів, лужна.

Вимірювання рН знаходиться в межах від 0 до 14: шкала є логарифмічною, тому кожне число представляє 10-кратну зміну рН. Наприклад, вода з рН 4 у десять разів кислотніша, ніж вода з рН 5. У цьому діапазоні рН 7 є нейтральним значенням, будь-яке рН нижче 7 є кислим, а будь-яке рН вище 7 лужне. Для самостійного контролю та моніторингу рівня рН необхідно купити ph метр для води в інтернет-маркетіhttps://simvolt.ua/.

Важливо стежити за рівнем рН водних об’єктів, оскільки він впливає на водні організми. Зміна нормального значення рН у водному об’єкті може свідчити про збільшення забруднення або інших факторів навколишнього середовища. Це пов’язано з тим, що на рН можуть впливати хімічні речовини у воді. Розчинність та біологічна доступність хімічних складових води визначаються рівнем рН.

Ці хімічні складові можуть бути поживними речовинами, такими як фосфор, азот та вуглець, та важкими металами, такими як свинець, мідь та кадмій. Біологічна доступність поживних речовин впливатиме на те, чи зможуть організми вижити у цій воді. Важкі метали більш розчинні у воді з нижчим рН, що, як правило, робить їх більш токсичними для водних організмів — зокрема, риб.

Надмірно кисла або лужна вода негативно впливає на стан труб та побутової техніки. Наприклад, сильно лужні води мають гіркий смак, а водопровідні труби та прилади, в яких використовується така вода, покриваються відкладенням. Вода з дуже низьким рН роз'їдає метали та інші речовини.

Маркет «SIMVOLT» пропонує придбати ph метр ручний за найкращими цінами на ринку України.

Які особливості рН-метра слід враховувати при купівлі?

Моніторинг рівня рН води дуже важливий, оскільки він впливає на її придатність до використання або споживання. Крім того, певні організми активно розвиваються у воді при певному рН. Ось кілька факторів, які можуть допомогти при покупці рН-метра:

  •   Наявність цифрового РК-дисплей для зручного зчитування показань.
  •   Пристрій повинен бути простий у використанні.
  •   Ергономічний дизайн та міцний корпус з захистом від вологи, забезпечує швидке та точне вимірювання, як в лабораторних, так і в промислових або польових умовах.
  •   Наявність автоматичного калібрування.
  •   Додаткові функції пристрою для полегшення роботи користувача.

Сучасний ручний електронний рн метр для води Ви знайдете в інтернет-маркеті SIMVOLT
Ручний pH метр вода

Де найкращий вибір ручних ph метрів для води?

«SIMVOLT» — офіційний дистриб’ютор відомих компаній-виробників потенціометричних приладів та поставляє оригінальну, якісну продукцію з усіма відповідними сертифікатами, гарантіями від виробника та інструкціями з використання українською мовою.

Менеджери компанії нададуть кваліфіковану консультацію стосовно продукції, умов обслуговування пристроїв та допоможуть купити ручний ph метр для води, який відповідає всім Вашим вимогам.

Вгору