(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Портативні

           
           
           
           
           
           
 
Знижка
pH/ОВП-метр HORIBA LAQUAact PH110
17,640.00 грн  
15,876.00 грн
         

Портативні pH метри

Портативні рН метри – це висока точність і надійність, доступна як професіоналам так і аматорам. Зрозуміле меню та простота в користуванні не вимагає спеціальної підготовки оператора, а демократична цінова політика робить їх ще доступнішими.

Сучасні портативні pH метри як правило переносні мікропроцесорні прилади для точних професійних вимірювань в польових і лабораторних умовах. Автономне живлення та виносні змінні електроди відкривають більш широкі можливості для вимірювань, порівняно з ручними моделями, а обов’язкова температурна компенсація забезпечить високу точність вимірювань. Для портативних моделей похибка вимірювань складає як правило порядку ±0,01 а для деяких моделей навіть ±0,001 одиниць рН. Калібруються pH метри за допомогою буферних розчинів, які входять у комплект поставки.

В нашому маркеті Ви знайдете найширший асортимент рН метрів для різноманітних задач – для різних водних розчинів, для в’язких речовин, для твердих речовин, для ґрунту. Дуже популярними є багатопараметричні моделі, що крім вимірювання власне рН мають можливість контролю інщих параметрів, в залежності від вибраних електродів. Це можу бути окисно-відновний потенціал, електропровідність, загальний солевміст, ну і звичайно ж температура.

Такий широкий набір функціональних можливостей робить портативні рН метри незамінними помічниками у харчовій, фармацевтичній, хімічній промисловості, в рестораному бізнесі, в системах водопідготовки та очистки води, для задач гідропоніки, акваріумістики, екології тощо. Всі pH метри, купити які Ви можете у маркеті вимірювальної техніки SIMVOLT, забезпечені гарантією від виробника, можливістю додаткового придбання комплектуючих та розхідних матеріалів, технічною підтримкою.