Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

рН-метри портативні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Портативні pH метри

Портативні рН метри – це висока точність і надійність, доступна як професіоналам так і аматорам. Зрозуміле меню та простота в користуванні не вимагає спеціальної підготовки оператора, а демократична цінова політика робить їх ще доступнішими.

Сучасні портативні pH метри як правило переносні мікропроцесорні прилади для точних професійних вимірювань в польових і лабораторних умовах. Автономне живлення та виносні змінні електроди відкривають більш широкі можливості для вимірювань, порівняно з ручними моделями, а обов’язкова температурна компенсація забезпечить високу точність вимірювань. Для портативних моделей похибка вимірювань складає як правило порядку ±0,01 а для деяких моделей навіть ±0,001 одиниць рН. Калібруються pH метри за допомогою буферних розчинів, які входять у комплект поставки.

В нашому маркеті Ви знайдете найширший асортимент рН метрів для різноманітних задач – для різних водних розчинів, для в’язких речовин, для твердих речовин, для ґрунту. Дуже популярними є багатопараметричні моделі, що крім вимірювання власне рН мають можливість контролю інщих параметрів, в залежності від вибраних електродів. Це можу бути окисно-відновний потенціал, електропровідність, загальний солевміст, ну і звичайно ж температура.

Такий широкий набір функціональних можливостей робить портативні рН метри незамінними помічниками у харчовій, фармацевтичній, хімічній промисловості, в рестораному бізнесі, в системах водопідготовки та очистки води, для задач гідропоніки, акваріумістики, екології тощо. Всі pH метри, купити які Ви можете у маркеті вимірювальної техніки SIMVOLT, забезпечені гарантією від виробника, можливістю додаткового придбання комплектуючих та розхідних матеріалів, технічною підтримкою.

Портативні рН-метри для визначення pH води та інших розчинів

Портативні рН метри — це сучасні прилади, що вимірюють рівень водню в речовині та відрізняються від стаціонарних приладів своїми невеликими габаритами і простотою використання. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує рн метр портативний за найкращою ціною в Україні.

Для проведення досліджень на визначення рівня рН води і розчинів більше не потрібно складних маніпуляцій з різними приладами, досить опустити портативний рН метр в рідину і відразу отримати результат.

Сучасні портативні рН метри з високою точністю і надійністю вимірювань доступні як професіоналам своєї справи, так і новачкам. Зрозуміле меню та простота в користуванні не вимагає спеціальної підготовки оператора, а демократична цінова політика робить їх ще доступнішими. На портативний рн метр ціна залежить від компанії-виробника, функціональності й точності приладу.

Портативні pH метри, як правило, оснащені мікропроцесором для точних професійних вимірювань у польових і лабораторних умовах. Автономне живлення від батареї або акумулятора закритого типу, щоб уникнути контакту з водою, та виносні змінні електроди розширюють можливості для вимірювань, на відміну від ручних ph метрів. Обов’язкова температурна компенсація забезпечить високу точність вимірювань. Для портативних моделей похибка вимірювань складає, як правило, порядку ±0,01, а для деяких моделей навіть ±0,001 одиниць рН. Калібрується рн метр портативний за допомогою буферних розчинів, які входять у комплект поставки. В інтернет-маркеті «SIMVOLT» Ви можете придбати всі необхідні комплектуючі товари, запасні деталі, витратний матеріал і буферні розчини.

Переваги портативних вимірювачів рн:

  • Ергономічний дизайн та міцний корпус.
  • Висока швидкість вимірювання.
  • Можливість проводити вимірювання в польових умовах.
  • Великий асортимент товарів і демократичні ціни.

Тепер не потрібно бути фахівцем в галузі хімії або фізики, щоб самостійно проводити дослідження речовини. Достатньо купити портативний рн метр за ціною від виробника в інтернет-маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Усі тестери оснащені РК-дисплеєм, на який виводиться результат вимірювання. Залежно від технічної оснащеності рН-тестера, на екрані так само можуть висвітлюватися інші параметри: дата, час, температура, попередні вимірювання.

Головною частиною будь-якого рН метра є вимірювальна система (електроди). Вони можуть бути різної форми: у вигляді трубки з тефлоновою плівкою на торці, із загостреним пікоподібним закінченням або з вбудованою в прилад скляною кулькою. Портативні прилади з тефлоновою плівкою частіше застосовуються для дослідження твердих або небезпечних речовин, тоді як скляні з вбудованою кулькою електроди частіше вимірюють рН у рідинах. Пікоподібні електроди рекомендовано використовувати для вимірювань рівня рН в’язких середовищ і харчових продуктів. Різні типи електродів на рн метр портативний Ви знайдете в https://simvolt.ua/.

Перед використанням будь-якого портативного рН метра необхідно уважно прочитати інструкцію з його експлуатації. Засвоїти правила безпечного використання тестера і всі технічні можливості приладу. Багато рН-метрів, крім основної функції, можуть вимірювати різні фізичні і хімічні показники. Є спеціалізовані тестери-контролери, що працюють у парі з іншими пристроями та впливають на стан досліджуваної речовини.

Після роботи з будь-яким розчином або твердою речовиною тестер необхідно очистити від залишків матеріалу, протерти і закрити кришкою вимірювальну частину. В основному pH електроди (для запобігання їх пересиханню та підтримки калібрування приладу) рекомендують зберігати в спеціальному розчині. На розчини для калібрування і зберігання та портативний рн метр ціна в інтернет-маркеті «SIMVOLT» найприємливіша на ринку України.

Чому варто обрати Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT»

В нашому маркеті Ви знайдете найширший асортимент портативних рН метрів для визначення рівня рн різних твердих речовин, водних розчинів, біологічних рідин, в’язких речовин і ґрунту. Користуються попитом мультипараметрові прилади, які, крім вимірювання рН, контролюють ще й інші параметри (окисно-відновний потенціал, загальний солевміст, електропровідність, температуру) в залежності від вибраних електродів.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити рн метр портативний для аналізу води, розчинів та ґрунту від світових брендів на вигідних умовах у Києві. Також є доставка по всій Україні надійними перевізниками. Наші менеджери надають професійну консультацію стосовно продукції, її використання та умов гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування. SIMVOLT — найкращий маркет вимірювальної техніки в Україні, переконайтеся в цьому самі!

Вгору