(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53

Побутові прилади

           
           
           
           
           

Контрольно-вимірювальна техніка для побутового застосування від SIMVOLT

Люди, які часто мають справу з різною контрольно-вимірювальною технікою, добре знають інтернет-магазин SIMVOLT. Це справжній маркет приладів на будь-який смак і гаманець, які можна застосовувати в різних галузях народного господарства. Також тут можна замовити розробку, а потім і впровадження автоматичних систем управління та оптимізації. Зручними для новачків і бувалих підприємців є галузеві пропозиції, які дозволять більш ефективно використовувати всі ресурси, здійснювати контроль і мінімізувати витрати.

На вітринах SIMVOLT представлені переважно професійні вимірювачі - надійні, довговічні, надзвичайно точні і компактні, з автономним живленням і зручним виведенням отриманої інформації на рідкокристалічний дисплей. Це більш дорога техніка, хоча в магазині дуже демократичні ціни. Якщо ж людині не потрібна занадто висока точність, додаткові опції пристроїв, то вона може звернути увагу на бюджетні моделі, призначені для побутових потреб. Такі теж є у продажу в інтернет-магазині SIMVOLT.

Різноманітність побутових вимірювачів

Всі прилади, в тому числі і побутові пристрої для проведення вимірювань в побуті, відрізняються високою точністю, довговічністю, практичністю і легкістю в експлуатації. Звичайно, техніка для домашнього використання має нижчий клас точності, але для побуту його цілком достатньо. Такі вимірювачі більш доступні за ціною, оскільки не мають багато додаткових функцій, а використовувати їх можна тільки від випадку до випадку (професійні пристрої здатні працювати в інтенсивному безперервному режимі і в складних умовах). Крім того, побутові прилади мають стильний сучасний дизайн, що дозволяє легко вписати їх в будь-який інтер'єр.

У категорії галузевих пропозицій для домашнього використання ви знайдете:

 • прилади для вимірювання температури (пірометри, термометри цифрові, в тому числі і зі щупом);
 • пристосування для визначення рівня вологості (вологомір ґрунту, термогігрометр);
 • техніку для вимірювання освітленості (люксометр);
 • вимірювач вмісту солей азотної кислоти (нітратоміри);
 • аналізатори води (рН-метр, солемір, хлорметр, ОВП-метр, іонізатор);
 • мультифункціональні прилади, здатні замінити собою кілька інших вимірювачів.

Якщо ви не знаєте, яку техніку замовити, то звертайтеся до наших консультантів за більш детальною інформацією!

Побутова контрольно-вимірювальна техніка

Навіщо купувати контрольно-вимірювальну техніку для будинку? Вона не обов'язкова, її покупка є суто добровільною. Однак якщо вам не байдуже здоров'я своїх близьких, якщо ви не впевнені в якості навколишнього середовища, споживаної води і так далі, то компактні і недорогі вимірювачі допоможуть вам знайти душевний спокій.

Температура – один з найбільш важливих параметрів, який впливає на самопочуття людей, що знаходяться в приміщенні. Оптимальним вважається рівень близько 20 градусів вище нуля, але у кожної людини власні відчуття комфорту. Контролювати параметр допоможе цифровий термометр з рідкокристалічним дисплеєм, який легко прикріпити на стіні або меблях. А ось вологостійка модель градусника з довгим щупом буде корисною на кухні. Зручними в експлуатації є інфрачервоні термометри (пірометри), що дозволяють зробити заміри безконтактно.

Вологість також є найважливішим параметром середовища. Вимірювати її в приміщенні допоможуть термогігрометри, які також будуть заміряти температуру. Така модель вигідна в економічному плані (коштує дешевше, споживає менше електрики, ніж два вимірювача), є більш зручною (не потрібно кріпити на стіні два пристрої). Якщо у вас є присадибна ділянка, то дуже корисним буде вологомір ґрунту, купити який також можна у нас в магазині.

Люксометр - пристосування, за допомогою якого можна контролювати рівень освітленості в житлових кімнатах, робочих кабінетах, теплицях, домашніх розплідниках і т.д. Відомо, що занадто яскраве світло у великій кількості згубно впливає на живі організми (людей, тварин, рослин), провокуючи хвороби. Недолік світлової енергії сповільнює протікання життєво важливих процесів, уповільнює розвиток організму в цілому. Тому замовити люксометр в Україні варто всім людям, які мають невелике господарство.

Прилади для аналізу води допомагають визначити якість питної води, від якої залежить здоров'я людини. У цій групі ви знайдете:

 • рН-метр, який застосовують для вимірювання рівня кислотності води;
 • ОВП-метр - пристрій, що визначає окислювально-відновний потенціал води;
 • солемір - техніка, що служить для визначення рівня мінералізації води (кількість розчинених солей і їх якість);
 • хлорметр - прилад, що вимірює концентрацію хлору в рідині (водопровідній воді);
 • іонізатор - пристосування, яке наділяє звичайну питну воду в найціннішу біологічну рідину з особливими параметрами (так звану «живу» і «мертву» воду).

Нітратомір - вид контрольно-вимірювальної техніки, який використовують для визначення наявності нітратів (тобто, солей азотної кислоти) в питній воді, а також в овочах і фруктах. Даний вимірювач купити доцільно, оскільки сучасні фермери використовують азотні добрива без міри, а вони, потрапляючи в організм, є дуже небезпечними.

Багатофункціональні пристрої - це вигідне рішення для ощадливих покупців. Цей різновид вимірювальних приладів поєднує можливості відразу декількох приладів. Найчастіше виріб з додатковими насадками комплектується зручним кейсом для зберігання і перевезення.

За покупками в інтернет-магазин SIMVOLT

Якщо ви хочете замовити якісні вимірювачі для будинку за доступною ціною, та ще з гарантією, сервісним обслуговуванням і доставкою по всій Україні, то загляньте в маркет SIMVOLT. Кращі пропозиції, цікаві акції та приємні знижки – і це ще не все, що чекає кожного клієнта інтернет-магазину!