Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Купити DELTA OHM

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Продукція Delta OHM купити в інтернет-магазині Simvolt

Delta OHM — італійська компанія-виробник та дистриб'ютор повного спектру метеорологічних приладів для вимірювання швидкості вітру, напрямку вітру, опадів, атмосферного тиску, вологості, радіації, світла та температури. Також асортимент компанії включає повний спектр бездротових систем реєстрації даних, а також професійне вимірювальне та контрольне обладнання/передавачі, датчики, реєстратори та портативні прилади для вимірювання акустики та вібрації, мікроклімату, якості повітря (рівня CO та CO2), аналізу води, відносної вологості, швидкості повітря, фоторадіометрії, прецизійні прилади для вимірювання якості повітря та швидкості повітря, а також багатофункціональні вимірювальні прилади для мікроклімату, аналізу навколишнього середовища та води, вимірювання температури та тиску. Великий вибір продукції Delta OHM можна знайти в нашому інтернет-маркеті https://simvolt.ua/.

У листопаді 2015 року Delta OHM стала частиною GHM GROUP, німецької промислової групи, що базується в Ремшайді та є лідером у галузі технологій промислового контролю та вимірювань. Компанія постійно рухається вперед і не зважаючи на злиття компаній (Greisinger, Honsberg, Martens, Imtron, Delta OHM та VAL.CO, GHM GROUP) досі вважає себе традиційною компанією.

Delta OHM продовжує постійні зусилля з систематичного вдосконалення вимірювальної та регуляторної технологій за допомогою інноваційних розробок та рішень, що стосуються конкретних додатків. Маючи понад 330 співробітників у шістнадцяти місцях по всьому світу, компанія розробляє та виробляє широкий асортимент з понад 2000 високоякісних типів пристроїв. «SIMVOLT» пропонує купити Delta OHM продукцію у місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.

Продукція компанії Delta OHM проходить випробування в ультрасучасних акредитованих калібрувальних лабораторіях (ILAC-MRA, ISO 17025) для вимірювання температури, вологи та тиску, а також швидкості повітря, фотометрії, радіометрії та акустики. Все це дозволяє випускати продукції високої якості, що відповідає світовим стандартам.

Особливості й переваги продукції Delta OHM

 • Вимірювальні прилади Delta OHM мають ергономічний дизайн та оснащені РК-дисплеєм для зручного зчитування результатів вимірювання навіть в польових умовах.
 • Пристрої поєднують високу функціональність та просте інтуїтивне управління функціями.
 • Вимірювачі додатково комплектуються різними датчиками в залежності від умов використання.
 • Вся продукція має високі метрологічні характеристики — не велику похибку при вимірювання в межах 1-2 %.
 • Деякі моделі приладів додатково оснащені спеціальними функціями: визначення максимального, мінімального або середнього значення вимірювання, утримання даних на дисплеї, відносного вимірювання та автоматичного вимкнення пристрою для економії заряду батареї, що значно полегшують роботу користувача.

Області застосування приладів Delta OHM

 • Систематичний моніторинг та контроль освітленості в офісах, житлових та медичних приміщеннях, закладах освіти, громадських установах, тощо.
 • Для перевірки систем опалення, кондиціювання, вентиляції тощо.
 • Для визначення та контролю якісних характеристик води та розчинів.
 • Для контролю параметрів мікроклімату в приміщенні.
 • Для контролю рівня ультрафіолетового випромінювання в навколишнє середовище.
 • Для моніторингу рівня забруднення повітря на виробничих ділянках підприємств, у навколишньому середовищі, для проведення наукових та лабораторних досліджень.
 • Для контролю температури води, розчинів та навколишнього середовища.
 • Для визначення активності води при заготівлі та зберіганні зернових культур.

Де найкраще придбати продукцію Delta OHM в Україні?

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT на ексклюзивних правах представляє продукцію Delta OHM в Україні. Компанія Delta Ohm гарантує високу якість та надійність приладів вимірювання та комплектуючих до них.

Кваліфікований персонал інтернет-маркету «SIMVOLT» допоможе з вибором продукції, надасть консультацію стосовно роботи пристроїв та умов гарантійного обслуговування.

DELTA OHM – італійська компанія, що спеціалізується на проектуванні, виробництві та калібруванні портативних, настільних і промислових наукових приладів для вимірювання фізичних величин. Якість продукції гарантують шість сучасних акредитованих лабораторій ISO 17025 (температура, вологість, тиск, швидкість повітря, фотометрія/радіометрія та акустика).

Продукція бренду DELTA OHM: промислові системи, системи автоматичного контролю температури і вологості, pH-метри, ОВП-метри, кондуктометри, pH-електроди, температурні щупи, електроди для кондуктометрів, ОВП-електроди, термометри, датчики, люксметри, термогігрометри, термоанемометри, термістери, багатопараметричні прилади, оксиметри, вимірювачі активності води, шумоміри тощо.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» – офіційний представник в Україні компанії «DELTA OHM».

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.