Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Купити MISOL

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Автоматична метеостанція misol — це електронний пристрій, який вимірює загальні показники погоди, такі як температура повітря, напрямок та швидкість вітру, кількість опадів, атмосферний тиск тощо.

Пристрій автоматичний у тому сенсі, що він продовжуватиме повідомляти про погодні показники протягом тривалих періодів, наприклад, від місяців до років, без будь-якої уваги, окрім дуже випадкового технічного обслуговування, наприклад заміни батареї бездротового передавача чи чищення опадоміра.

Сучасні метеостанції складаються з двох основних частин: набору зовнішніх датчиків, які фактично вимірюють значення погоди та блоку консолі дисплея, який зазвичай розташований у приміщенні та забезпечує зчитування в реальному часі показання погоди на вбудованому РК-дисплеї. Зовнішній і внутрішній компоненти зазвичай обмінюються бездротовим зв’язком, хоча в деяких моделях є дротовий варіант.

MISOL

Ключовою особливістю сучасних метеостанцій місол є простота їх підключення до ПК (або Mac), а також завантаження даних на сайт погоди в реальному часі. Якщо користувач справді не вмієте працювати з комп’ютером, він можете чудово користуватися метеостанціями без підключення до ПК. Але підключення до ПК значно збільшує переваги та задоволення від станції, і, на практиці, переважна більшість клієнтів вибирає пакет реєстрації даних для ПК.

На які характеристики варто звернути увагу при виборі метеостанції?

Інтернет маркет https://simvolt.ua/ пропонує своїм клієнтам метеостанції середньої цінової категорії. Ми вважаємо, що дуже дешеві станції, як правило, занадто неточні, ненадійні та погано підтримуються, щоб пропонувати гідні послуги. Занадто часто вони виявляються розчаровуючими у використанні та з поганим співвідношенням ціни та якості в цілому. Компанія Misol є лідером у своєму секторі та виробляє високоефективні метеостанції за ідеальним співвідношенням ціни та якості.

Метеостанція misol стандартно вимірює такі показники погоди:

  • Швидкість і напрямок вітру (з оновленням поривів вітру).
  • Температура повітря.
  • Відносна вологість і температура точки роси.
  • Барометричний тиск.
  • Опади за різні періоди, наприклад, щоденні, за місяць тощо, включаючи запис максимальної добової норми опадів.
  • Внутрішня температура і вологість повітря (приміщення, в якому знаходиться дисплей).

Деякі моделі метеостанцій дозволяють додавати багато додаткових типів датчиків, включаючи інтенсивність сонячного світла, ультрафіолетове опромінення, додаткові показники температури та вологості, вологості ґрунту (для садівників і фермерів) та різні інші додаткові датчики.

Дисплейні консолі дозволять вам побачити поточні погодні умови та, особливо якщо у вас є підключення до комп’ютера, створити докладний журнал минулих умов, але пам’ятайте, що метеостанція не є перш за все пристроєм для прогнозування погоди (хоча метеостанції можуть надати спрощений прогноз на кілька годин вперед).

Метеостанція з підключенням до компютера може значно розширити її можливості для візуалізації даних про погоду у вигляді вражаючої графіки, а також для перегляду та зберігання записів про погоду в значних деталях. Автоматичне завантаження даних про погоду на веб-сайт додає абсолютно новий вимір для обміну даними про погоду в реальному часі зі світом загалом.

Хто купує метеостанції?

Багато людей просто зацікавлені в тому, щоб перевірити, що насправді відбувається з погодою щодня в числових показаннях і в порівнянні значень між сезонами та наступними роками. Але є також багато освітніх і бізнес-додатків, де моніторинг погоди є цінним і іноді необхідним, наприклад:

  • Школи та коледжі отримують багато переваг, використовуючи дані про погоду в географії та дослідженнях зміни клімату. А розміщення погоди в реальному часі на веб-сайті школи, безумовно, підвищить авторитет школи в місцевій спільноті.
  • Будь-який клуб, чия діяльність залежить від погоди, може показувати погоду в реальному часі на веб-сайті, щоб члени могли переглядати її з дому.
  • Фермерам, очевидно, потрібні хороші погодні дані, щоб допомогти з плануванням посіву, обприскування, зрошення тощо.
  • Багато підприємств мають практичну або юридичну потребу щоденно реєструвати місцеві погодні умови як детальний запис для подальшого використання.

Товари бренду MISOL

Щоб отримати максимальну точність показань погоди, погодні датчики дійсно повинні бути правильно виставлені. Наприклад, анемометр (для вимірювання швидкості та напрямку вітру) в ідеалі має бути якомога вище, тоді як інші датчики мають бути ближче до рівня землі та в максимально вільному та відкритому просторі. Монтажне обладнання для датчиків (стовпи, стійки тощо) є єдиним елементом, який не входить в комплект до метеостанції.

В маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT представлено широкий асортимент метеостанцій від відомих виробників. Метеостанція misol поставляється з інструкцією українською мовою та має гарантійний термін обслуговування 12 місяців.

MISOL – китайська компанія-виробник сучасних вимірювальних станцій сонячної радіації, енергії вітру, метеостанцій.

Компанія випускає надійну продукцію з інноваційним дизайном, яка проста у використанні, безпечна, надійна й відповідає вимогам сьогодення. У виробництві продукції MISOL поєднуються принципи використання сучасних засобів із високою продуктивністю для випуску унікальних і точних вимірювальних приладів.

Продукція бренду MISOL: метеостанції, професійні метеостанції з підключенням до Wi-Fi, метеостанції з підключенням до ПК через USB роз’єм тощо.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» – офіційний представник в Україні компанії «MISOL».

 

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.