Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Купити Tenmars

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

TENMARS – всесвітньо відомий виробник вимірювальних інструментів. Компанія має великий науково-дослідний центр, в якому працюють висококваліфіковані фахівці. Завдяки їм TENMARS постійно вдосконалює свою продукцію, а також отримує ліцензії і патенти на нові розробки.

Вимірювальна техніка TENMARS відрізняється високою надійністю, якістю збірки, точністю отримання даних і застосуванням сучасних захисних систем, що забезпечують максимальний захист оператора.

Продукція бренду TENMARS: термопари, анемометри, люксметри, тестери електромагнітної індукції, шумоміри, тестери інтенсивності світлового потоку, тестери інтенсивності електромагнітного випромінювання, газоаналізатори, калібратори шуму, магнітометри, термометри, вимірювачі формальдегіду в повітрі, вимірювачі радіоактивного випромінювання, тестери опору батарей тощо.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» – офіційний представник в Україні компанії «TENMARS».

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.