Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Купити AZ-Instrument

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вимірювальні прилади AZ-Instrument є важливими та необхідними як у лабораторіях, так і в промислових умовах. База даних вимірювальних приладів включає в себе сотні різноманітних приладів. Вони розроблені, щоб забезпечити рішення для професіоналів і компаній, таких як техніки, інженери, обслуговуючий персонал, персонал лабораторій, персонал безпеки, компанії та організації, які потребують вимірювальних рішень у своїй сфері діяльності, лабораторії, дослідження, обслуговування та моніторингу.

AZ-Instrument

Якщо ви хочете отримати точні результати, необхідно використовувати професійні вимірювальні прилади. Вони були створені, щоб полегшити вимірювальну роботу в польових та промислових умовах і в лабораторії. Кожен вид вимірювання має свої прилади.

Принцип роботи приладів

Вимірювальні прилади бувають різних форм і розмірів, і вони можуть вимірювати широкий діапазон фізичних величин, таких як температура, вага, тиск, відстань, час, частота та багато інших. Кожен інструмент підходить для різних типів вимірювань і спрямований на досягнення точного результату. Зазвичай він складається з вимірювального датчика та вимірювального дисплея, деякі постачаються окремо, а інші – в одному блоці. В інтернет маркеті https://simvolt.ua/ ви можете придбати сучасні потенціометричні прилади: оксиметр, ОВП-метр, ЕС-метр тощо.

Залежно від типу дисплея вимірювальні прилади можуть бути аналоговими або цифровими. Аналогові прилади використовують механічні або електричні засоби для відображення вимірювань, тоді як цифрові прилади використовують електронні дисплеї для відображення вимірювань.

Окрім типу відображення, вимірювальні прилади також можна класифікувати за рівнем точності. Деякі прилади призначені для дуже точних і надійних вимірювань, тоді як інші є менш точними та більше підходять для приблизних вимірювань.

Для кожного вимірювального приладу є відповідна одиниця вимірювання: для ваг — грами, кілограми, міліграми, для калібру — мм, для тахометра — об/хв, для шуму — децибели, для світла — люкс тощо.

Поширені типи вимірювальних приладів

 • Термометру можна знайти застосування майже в кожній галузі промисловості. Підходить для домашнього, промислового та лабораторного використання. Його можна використовувати від температурного тесту в кімнаті до температурного тесту людського тіла. Термометри дають змогу швидко визначати зміни температури й таким чином виявляти несправності.
 • Термогігрометр використовують для вимірювання стану повітря. Він здатний швидко і точно надати результати щодо температури навколишнього середовища та вологості повітря, ґрунту або в обмеженому просторі. Термогігрометр широко використовується при тестуванні систем опалення, вентиляції та кондиціонування. Він також може бути цінним інструментом для визначення якості повітря в замкнутому просторі, який використовуватиметься для різноманітних випробувань, особливо коли такі фактори, як вологість, можуть вплинути на результати випробувань.
 • Реєстратори даних. Їх функція полягає в тому, щоб уможливити вимірювання та зберігання даних майже кожного виміряного фізичного параметра: температури, вологості, потоку, тиску, сили, переміщення, швидкості, освітлення, напруги та потужності тощо.
 • Спектрофотометр використовують для вимірювання кількості світла, поглиненого або пропущеного речовиною, і зазвичай використовуються в хімічних і біологічних лабораторіях для вимірювання концентрації різних речовин.
 • Анемометр — це прилад, який використовується для вимірювання швидкості вітру в різних одиницях вимірювання (миль/год, км/год, м/с або вузлах). Існує також кілька типів анемометрів: звуковий анемометр, лазерний доплерівський анемометр, пластинчастий та трубчастий анемометр, термоанемометр, крильчастий анемометр та інші конструкції. Анемометр — чудовий інструмент для тих, хто цікавиться погодою. Тим, хто керує дронами, літаками з радіоуправлінням або гелікоптерами, потрібно вимірювати швидкість вітру, щоб запобігти нещасним випадкам. Анемометри є звичайною функцією на кораблях, оскільки швидкість вітру визначає висоту хвилі.
 • Оксиметр (вимірювач розчиненого кисню) — вимірює кількість кисню у воді, коли він перебуває в розчиненій формі. Вимірювання розчиненого кисню є важливим тестом для перевірки цілісності систем подачі кисню для біологічної активності в реакторах і каналізаційних спорудах, де вирощуються бактерії та біомаса для води.
 • ph метр — це прилад, який використовується для вимірювання кислотності або лужності розчину. Діапазон вимірювання становить від 0 до 14, чим менше число, тим більшим буде рівень кислотності. рН метри зазвичай використовуються в хімічних і біологічних лабораторіях для вимірювання pH різних розчинів.
 • Вимірювачі тиску — прилади призначені для вимірювання тиску води або газу в трубах або в герметичному контейнері.
 • Кондуктометр вимірює кількість електричного струму або провідність у розчині. Кондуктометр застосовують, щоб визначити стан природного водоймища. Це дуже корисний пристрій у сфері моніторингу водних середовищ.
 • Мікроскопи використовуються для збільшення та візуалізації невеликих об’єктів. Їх зазвичай використовують в біологічних і медичних лабораторіях для дослідження клітин і тканин.

Товари бренда AZ-Instrument

 • Детектор горючих газів використовують на робочих місцях, де використовується горючий газ, щоб забезпечити безпеку працівників, виявити місце будь-якого витоку та виміряти концентрацію газу. Детектор витоку газу може виявити витік горючого газу з труб, обладнання та резервуарів. Датчики подають звукові та візуальні сигнали, щоб попередити користувача про наявність цілого ряду горючих газів, включаючи природний газ, метан, бутан, промислові розчинники, аміак тощо, залежно від моделі.

Якщо вам потрібно придбати якісні та надійні вимірювальні прилади AZ-Instrument зверніться в маркет вимірювальних приладів SIMVOLT — офіційного представника компанії в Україні. Вся продукція має необхідні сертифікати якості та інструкції українською мовою. Отримати консультацію та ознайомитися з наявними пристроями можна в офісі нашої компанії в місті Київ.

AZ-Instrument – світовий лідер у галузі виробництва вимірювальних приладів. При виробництві продукції поєднуються принципи використання сучасних електронних засобів і точність у виробництві з високою продуктивністю для комерційного випуску унікальних і точних вимірювальних приладів. Прилади AZ-Instrument визнані на міжнародному рівні й успішно реалізуються по всьому світу. 

Продукція бренду AZ-Instrument: реєстратори температури, pH-метри, ОВП-метри, кондуктометри, солеміри, оксиметри, pH-електроди, термометри, термологери, кондуктометричні комірки, газоаналізатори, термогігрометри, анемометри, дифманометри, пірометри, аналізатори повітря, багатопараметричні прилади тощо.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» – офіційний представник в Україні компанії «AZ-Instrument».

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.