Небезпека електромагнітних полів

Електромагнітні випромінювання (поля) завжди існували та існують у середовищі, яке оточує людину. Це постійне електричне та магнітне поле Землі, радіохвилі від зірок та Сонця. Унаслідок підвищеної потреби в електричній енергії, широкого розповсюдження безпровідної техніки, змін виробничого процесу наприкінці ХХ століття проблема дії штучних джерел електромагнітного випромінювання на організм людини набула більшої актуальності. Адже навіть удома (квартирі) людина знаходиться під дією електромагнітного поля (ЕМП).

Науковцями доведено, що електромагнітні поля згубно діють на здоров’я людей, які перебувають під їх впливом. Чи можна захистити себе від шкідливого електромагнітного випромінювання?

Компанія SIMVOLT пропонує сучасні рішення, спрямовані на захист людського організму від шкідливої дії електромагнітного випромінювання.

Екрануючі фарби для стін, підлоги, стелі та дверей         

Екрануючі фарби HF+LF/YSHIELD shielding paint HSF54HSF34HSF74 з різним ступенем послаблення залежно від потреб (НЧ та/або ВЧ випромінювань; 25–40 дБ).

Екрануючі фарби – найпростіший спосіб екранування оселі, будівлі, офісу від електромагнітного забруднення, що діє ззовні. Вони широко застосовується як на етапі будівництва, так і на етапі косметичного ремонту помешкання (офісу).

Екрануючі тканини та плівки для вікон, балконів та вітрин

1. Екрануючі тканини: New-DayliteNaturellVoileWear та інші.

Вироби з екрануючих тканин виконуватимуть не лише декоративну функцію, а й забезпечуватимуть надійний захист оселі від електромагнітного забруднення.

2. Екрануючі плівки для вікон HF/Window film RDF62-Clear. Такі плівки легко монтуються і не спричиняють оптичного дефектування зображення.

Екрануючі балдахіни для спальних кімнат та дитячих ліжок, екрануючі штори

Такі балдахіни забезпечують надійний захист від електромагнітного випромінювання протягом 35–45 % доби дорослої людини та 80–90 % (немовлят).

Екрануючий одяг

Крім того, в асортименті Маркету вимірювальних приладів «SIMVOLT» представлено засоби індивідуального захисту від електромагнітного випромінювання – елементи верхнього одягу, уніформа, головні убори та матеріали для пошиву (в асортименті).

Лінію спеціально адаптованих текстильних матеріалів і засобів по догляду за ними у вигляді готової продукції можна придбати в компанії «SIMVOLT».
Предмети адаптованого спеціалізованого гардеробу є незамінним атрибутом майбутніх мам (вагітних жінок) у період виношування дитини. 

З питань вибору захисних матеріалів звертайтесь до спеціалістів інтернет-магазину «SIMVOLT» за телефоном: (044) 221-93-73.