Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вологоміри будівельних матеріалів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вологоміри будівельних матеріалів – професійні пристрої для точного визначення відсотка вологості. Волога може призвести до широкого спектру проблем, якщо її занадто багато потрапляє у ваш будинок. Коли надлишок вологи потрапляє у ваші стіни, це може призвести до пошкодження головних конструкції. Крім того, надмірна вологість може викликати проблеми з диханням у деяких людей.

Першим передовим захистом від непроханої вологи в будинку – є виявлення підвищення вогкості. Якщо ви знаєте, що ваші стіни під загрозою пошкодження водою, ви можете зробити необхідний ремонт, щоб захистити свій будинок.

Вологоміри будівельних матеріалів

Ось деякі поширені ознаки підвищення вогкості:

  • Мокрі плями по стінах
  • Затхлий вологий запах
  • Корозія будь-якого металу
  • Штукатурка, що відшаровується або пузириться
  • Гниття деревини

Якщо ви помітили один або кілька попереджувальних знаків, наведених вище, вам необхідно якомога швидше розпочати роботи з усунення надлишкової вологості.

Є багато змінних, які слід враховувати, коли йдеться про прийнятний відсоток вологи в стінах. По-перше, різні матеріали для стін по-своєму вбирають вологу. Основне правило полягає в тому, що будь-яке значення вологості понад 16 % вважається вологим і потребує уваги. Якщо ваше показання перевищує 20 %, можливо, вам доведеться повністю замінити покриття стін.

Стіни в будинках зі оптимальним рівнем вологості зазвичай мають показник 12–15 %. Ви повинні контролювати вологість стін та вимірювати відповідні показники принаймні раз на рік, особливо у місяцях з підвищеною вологістю. Таким чином ви зможете отримати точні показання та вжити необхідних заходів. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити вологомір для будівельних матеріалів від відомих виробників: CEM Instruments, Exotek Instruments, Flir, Flus, Metrinco, RIXEN.

Як перевірити рівень вологості?

Спеціалісти зазвичай використовують вологомір, коли перевіряють протікання стін. Цей пристрій може точно визначити, де стіна утримує надлишкову вологу. Коли вони знайдуть місце з найбільшою вологістю, вони знатимуть, де знайти джерело витоку.

Щоб перевірити вологість стін, почніть з ручних тестів, а потім перейдіть до вологомірів.

  1. Уважно огляньте поверхню стіни. Перевірте, чи немає зміни кольору поверхні, наприклад, пожовтіння матеріалу, округлих коричневих плям або чорних, які вказують на утворення цвілі та грибка. Зверніть увагу на фактуру стін. Відшарування фарби є основним показником проблем з вологістю, а також деформація або викривлення поверхонь.
  2. Злегка натисніть на стіну. Пошкоджений вологою гіпсокартон буде здаватися м’яким і губчастим, тоді як стіни з дерев’яною обшивкою можуть здаватися трохи твердими навіть з проблемою вологи.
  3. Зверніть увагу на запах в приміщенні. Коли внутрішня частина стіни стає вологою, це ідеальне середовище для розвитку плісняви та цвілі: темно, вогко, і є багато «їжі», доступної для грибка. Чим більше вологи, тим швидше з’являється цвіль і, як наслідок, гниття деревини. Якщо в приміщенні пахне затхлістю, це вірна ознака проблеми.
  4. Просвердліть у стіні два маленькі отвори діаметром приблизно 0,3 сантиметра на відстані приблизно 2,5 сантиметра. Цей метод можна застосовувати при роботі з інтер’єром чи екстер’єром будинку. Зовні просвердліть достатньо глибоко, щоб пройти крізь сайдинг, не свердлячи обшивку зовнішньої стіни. Всередині просвердліть стіну, пройдіть через пароізоляцію та в утеплювач.
  5. Вставте зонди вологоміра в просвердлені отвори. Увімкніть пристрій і, дотримуючись інструкцій виробника, зчитайте вміст вологи на дисплеї. Відрегулюйте датчики за потреби, щоб забезпечити постійне зчитування та точні результати. Допомагає проведення кількох вимірювань, розподілених протягом певного періоду часу, наприклад три рази за півгодини.
  6. Порівняйте показання з ідеальним рівнем вологості. Нульова вологість нереальна – навіть деревина, яка використовується для каркасу будинку, містить деяку кількість вологи. Нормальні показники вимірюють від 7 до 13 відсотків вологи. Дещо вищі показники можуть бути нормальними для вашого будинку, але надмірно високі показники вимагають негайної уваги.
  7. Заповніть пробні отвори, якщо візуальні та механічні показники вказують на нормальний рівень вологи в стіні. Зовні нанесіть кольоровий або прозорий силіконовий герметик на отвір, щоб заповнити його та зробити водонепроникним. Усередині будинку використовуйте шпаклівку для дерева або шпаклювальну суміш і гіпсокартонну стрічку, щоб закрити отвори. Проте, якщо у вас є проблема з вологістю, вам може знадобитися відірвати обшивку стіни, щоб відремонтувати внутрішню частину.

Перед перевіркою стіни відкалібруйте вологомір відповідно до інструкцій. Доступний й інший тип вологомірів, які використовують електромагнітні хвилі для виявлення вологи під поверхнею стіни. В інтернет магазині https://simvolt.ua/ представлені вологоміри будівельних матеріалів ціна на які є конкурентною на українському рину вимірювальних пристроїв.

Вибір пристроїв для перевірки вологи будівельних матеріалів

Для точного визначення вмісту вологи в будівельних матеріалах необхідне застосування відповідних пристроїв. Деякі інструменти тестування вологості, які професіонали можуть використовувати для вимірювання вологості в будівлях, включають:

Професійний вологомір METRINCO M120W. Цей безконтактний вологомір використовує РК-дисплей з підсвічуванням, щоб легко зчитувати результати вимірювання вологості деревини та інших матеріалів. Діелькометричні вимірювачі, як-от METRINCO, швидко визначають вміст вологи на значній площі. Вологість деревини визначається в діапазоні від 0 % до 80%. Водночас цю шкалу можна застосовувати для визначення вологості інших матеріалів для будівництва.

Голчастий вологомір FLIR MR55 має 9 груп вимірювання вологості деревини та 11 груп вимірювання вологості будівельних матеріалів в діапазоні від 0 до 99 %. Пристрій забезпечує точні вимірювання вологості відповідних матеріалів. У режимі еталонної шкали прилад може надавати якісні оцінки вологості в інших будівельних матеріалах, таких як пиломатеріали, бетон, штукатурка.

Професійний вологомір EXOTEK MC-380XCA надійний пристрій для визначення вологості дерев’яних та будівельних матеріалів з різною щільністю. Діелькометричний спосіб вимірювання підтримує зчитування вмісту вологи дерева (14 груп різної щільності) та більше 100 типів будівельних матеріалів. Вологість вимірюється в діапазоні від 0 до 85 % з похибкою в 1 %, що робить цей пристрій ідеальним для ряду завдань.

Який із цих пристроїв для тестування вологості найкращий для ваших потреб? Відповідь насправді залежить від того, що ви шукаєте в вологомірі. Якщо ви шукаєте пристрій для тестування вологості для найдосвідченіших професіоналів у вашій команді, який би використовував його для всіх завдань з тестування вологості, тоді такий універсальний пристрій, як METRINCO, може бути найкращим вибором. Однак деякі користувачі віддають перевагу простішому інструменту тестування вологості, такому як FLIR, який досить простий для початківця, але має достатньо розширених функцій, щоб бути корисним досвідченому професіоналу.

Вологоміри для будівельних матеріалів

Також важливо враховувати, які будівельні матеріали ви збираєтеся перевіряти найчастіше. Якщо ви постійно перевіряєте гіпсокартон та ізоляцію, штифтові вимірювачі, ймовірно, ідеально підійдуть для ваших потреб. Якщо ви збираєтеся перевіряти підлогу, балки з твердої деревини або подібні матеріали, і вам потрібно швидко охопити великі площі, тоді діелькометричні вологомір може бути ідеальнішим.

Якщо вам потрібна допомога у виборі інструментів для перевірки вологості, які відповідають вашим потребам зверніться до експертів SIMVOLT, які нададуть всю необхідну інформацію та допоможуть замовити вологомір для будівельних матеріалів.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.