Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вологоміри тирси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дерев’яна тирса є найпоширенішим типом промислових відходів, отриманих від фрезерування пиломатеріалів, виробництва дерев’яних виробів і меблів, а також будівництва. В останні роки тирсу все частіше використовують для виробництва деревних пелет, які застосовують як альтернативне джерело палива.

Контроль вологості дерев’яної тирси є однією з головних проблем, з якою стикаються виробники пелет. Систематичні вимірювання та контролю вологості може призвести до значної економії коштів у виробничому процесі та допоможе усунути ймовірність упаковки мокрого або неякісного продукту. Вологомір для тирси забезпечує надійне вимірювання вологості протягом усього виробничого процесу для контролю виробництва деревних гранул.

Вологоміри тирси

Етапи виробництва деревних пелет

Підготовка тирси. Рівень вологості тирси, що надходить, перевіряється на пелетному заводі після отримання, щоб визначити рівень сушіння, необхідний перед початком виробництва пелет. Вміст вологи визначає частку води, що випаровується, до загальної ваги матеріалу. Оптимальна вологість тирси становить 10–15 %. Тирса з високим вмістом вологи слід висушити, оскільки мокра тирса потребує більшої потужності для удару молотком, ніж суха тирса. Також мокра тирса може перешкоджати процесу просіювання, засмічуючи сітку. Тирса з низьким вмістом вологи, наприклад, тирса з заводів виготовлення паркетної підлоги, можуть пропустити початкову процедуру сушіння.

Скринінг. На великих комерційних підприємствах тирса просіюється для видалення каміння, пластику, металу чи інших твердих матеріалів, які можуть пошкодити обладнання. Камені та каменеподібні тверді матеріали видаляються каменеуловлювачем, коли тирса проходить через сітку, а метали захоплюються магнітом. Контроль вмісту вологи в ошурках перед процесом просіювання гарантує, що обладнання не засмічується, а максимальна кількість сміття видаляється перед ударом. Інтернет маркет SIMVOLT пропонує купити вологомір для тирси для систематичного контролю вологості сировини. Для невеликих підприємств з меншим капіталом цей крок не є необхідним.

Забивання молотком. Вибивання молотком є наступним етапом у процесі виробництва деревних гранул перед формуванням самих гранул. На цьому етапі вхідна сировина гомогенізується до рівномірного розміру. У купах тирси можуть бути деревні грудки, сучки тощо, які потрібно забити, щоб вони могли пройти через отвори машин для гранулювання тирси.

Процес пелетування. Далі тирса потрапляє в камеру гранулювання тирсопеллетатора, де під високим тиском нагрівається до 120–130 °С. При цій температурі лігнін, який природним чином міститься в тирсі, пластифікується і діє як природний «клей», який зв’язує частинки разом, допомагаючи утворювати гранули. Гранули формуються шляхом пресування через матриці для гранул машини для гранулювання тирси, а потім відрізаються різаком на потрібну довжину. Якість готових гранул значною мірою залежить від досягнення сталого та оптимального вмісту вологи в тирсі перед гранулюванням, щоб забезпечити ефективне зв’язування лігніну.

Охолодження та упаковка. Після гранулювання гранули є гарячими, м’якими та чутливими до деформації, тому їх необхідно охолодити, щоб вони стали твердими. Кінцевий вміст вологості деревних гранул після охолодження може становити лише 6 % і може зрости до 8–10 % шляхом поглинання вологи з навколишнього повітря. Датчик вологи, встановлений на цьому етапі, надає дані в реальному часі для оптимізації процесу охолодження.

На великих комерційних підприємствах гранули проходять остаточну перевірку перед пакуванням, щоб відокремити добре сформовані гранули від іншого дрібного вмісту. Після охолодження та просіювання деревні гранули упаковуються та готові до транспортування.

Де необхідно контролювати вологість тирси?

Вологість є головним фактором у процесі виробництва деревних пелет для досягнення цілей якості готових пелет і збільшення прибутку. Нижче наведено деякі з місць, де необхідно використовувати вологомір тирси для моніторингу та контролю вологості у виробництві деревних пелет.

  1. Моніторинг вологості тирси перед сушаркою. Головна перевага вимірювання вологості в цьому місці полягає в тому, щоб допомогти оператору навантажувача збалансувати вхідне навантаження вологи в сушарку. Тирса, що надходить, зазвичай зберігається на вулиці, де вона піддається впливу навколишнього середовища, тобто частина волога, а частина суха. Велика кількість вологого матеріалу може перевантажити сушильну машину. Оператору навантажувача потрібно знати вологість тирси у вхідному бункері, щоб він/вона міг розумно вибрати вологий та сухий матеріал для балансування вхідної вологи.
  2. Моніторинг вологості тирси на виході з сушарки. Це забезпечує контроль якості тирси на виході сушарки та дозволяє розділяти продукт за вмістом вологи.
  3. Моніторинг вологості тирси на виході з бункерів. Вимірювання вологості в цьому місці допомагає точному змішуванню продукту, коли він надходить у прес для гранул. Ця критична точка вимірювання контролює тирсу, що надходить у прес для гранулювання, яка має бути в межах жорсткого діапазону вологості, щоб отримати високоякісні готові гранули. Миттєві показники вологості від точного вологоміра корисні для оператора преса, який контролює параметри приводу преса для пелет у режимі реального часу.

Вологоміри для тирси

Для швидкого, точного та надійного тестування зразків тирси застосовують професійні вологоміри тирси. Вимірювання та контроль вологості тирси важливі на всіх етапах виробництва деревних пелет. Домівки та підприємства в усьому світі розглядають деревні пелети як альтернативне або додаткове джерело тепла. Деревні гранули дають високі BTU за економічною ціною та їх легше спалювати, зберігати та транспортувати.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує вологоміри тирси з діелькометричним та кондуктометричним способом вимірювання від виробників з Китаю, України, Фінляндії та Німеччини.

В місті Київ ви можете ознайомитися з пристроями, отримати консультацію стосовно правильного використання та придбати вологомір тирси ціна на який вас повністю влаштує.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.