Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

PH-метри лабораторні для вимірювання в молоці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вимірювання показників рН в молоці є важливим при перевірці його на домішки, псування та ознаки зараження маститом. рн метр лабораторний застосовують для вимірювання показників молока в пунктах прийому на молокопереробних заводах.

Показник рн свіжого молока 6,7. Коли значення рН падає нижче рН 6,7, це вказує на псування продукції бактеріями. Молоко зі значеннями рН, що перевищують рН 6,7, вказують на те, що молоко надійшло від корів заражених маститом. Тому систематичний контроль молока дуже важливий для виготовлення якісної продукції, що відповідає всім вимогам якості.

Нестабільні показники рН та неточні результати є основними проблемами, з якими стикаються при вимірюванні рівня рН молока. Зразки молока, багаті вмістом білка, який створює осад на поверхні електрода та закупорює місце з’єднання, що впливає на роботу еталонного електроліту. Високий вміст жиру ускладнює очищення датчика, збільшуючи ймовірність його забруднення через осадження зразків на сенсорній мембрані. Високий вміст жиру також зменшує змішуваність водного електроліту з зразком, збільшуючи час реакції.

Всі ці фактори сприяють невідповідності результатів рН і, зрештою, впливають на якість та надійність вимірювань. Застосовуйте лабораторний ph метр для молока та спеціальні розчини очищення від ферментативних забруднень, що значно полегшують процес вимірювання.

Основні параметри при виборі лабораторного рн-метра для вимірювання показників молока

Купуючи лабораторний рН-метр, вам слід врахувати деякі важливі особливості: точність вимірювання, калібрування приладу, електроди, що застосовуються, наявність температурної компенсації та додаткових опцій та функцій.

Точність вимірювання. При виборі лабораторних рН метрів необхідно враховувати точність, яка необхідна для проведення досліджень. Лабораторні рн-метри, що представлені в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ вирізняються високою точністю вимірювання від ±0.02 рН до ±0.001рН.

Калібрування приладу. Всі рН-метри слід правильно відкалібрувати перед початком роботи, щоб забезпечити високу точність результатів вимірювання. Для калібрування рн метрів застосовують буферні розчини з відомим значенням рН 4, 7 і 10. Для забезпечення надійних результатів вимірювання рн-метр повинен мати принаймні двоточкове калібрування, а краще, щоб лабораторний рн-метр калібрувався по 3 або 5 точкам.

рН-електрод. Електрод використовується для вимірювання концентрації іонів водню і є частиною приладу, що занурюють у молоко. Більшість електродів для вимірювання рівня рН — це скляні електроди. Нескляні електроди мають кращі характеристики вимірювання, але вони мають вищу вартість. Купити ph метр для молока та змінні електроди краще в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Автоматична компенсація температури. На правильність вимірювання показників рН впливає температура. Лабораторні рн метри, що представлені в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ мають автоматичну температурну компенсацію для проведення точних вимірювань незалежно від температури речовини.

Додаткові опції та функції. Лабораторні вимірювачі рн також можуть бути оснащенні додатковими опціями та функціями. Прилади крім показань рн можуть визначати: окисно-відновний потенціал, провідність, температуру, концентрацію розчиненого кисню, солоність, тощо. Вбудовані функції автоматичного вимкнення пристрою, визначення максимального та мінімального значення, утримання результатів вимірювання на дисплеї значно полегшують роботу з пристроями.

Де кращий вибір лабораторних рн метрів для визначення параметрів молока?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» — офіційний представник світових компаній виробників вимірювальних приладів в Україні. Лабораторні рн-метри, які представлені в нашому маркеті мають всі відповідні сертифікати якості та підлягають гарантійному обслуговуванню.

Отримати професійну консультацію стосовно використання пристроїв, детально ознайомитись з ними та професійний ph метр для молока купити можна в місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.

Вгору