Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Лабораторні pH метри для води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лабораторний ph метр для води — це сучасний, електронний вимірювальний пристрій, який використовується для визначення параметра рН (кислотності або лужності). Такі вимірювачі широко застосовують в клінічних, медичних та дослідницьких лабораторіях.

Лабораторні ph метри вирізняються високою точністю та надійністю вимірювання, наявністю комп’ютерного інтерфейсу та можливістю визначення інших параметрів води (ОВП, температура, провідність, концентрація іонів, TDS, солоність, тощо). Інтернет-маркет SIMVOLT пропонує широкий асортимент лабораторних ph метрів для води за найкращими цінами на ринку вимірювальної техніки України.

Лабораторні pH метри для води

Як можна визначити рівень рН води?

Приблизне значення рівня рН можна визначити лакмусовим рН-папірцем або індикатором, що змінюють свій колір при зміні рівня рН. Такі результати вимірювань дуже обмежені щодо точності, і їх не просто правильно інтерпретувати в приміщеннях з недостатнім освітленням. Значно точніше визначити рівень рН можна за допомогою ручного або портативного рН-метра, але найточніші результати вимірювання може забезпечити тільки ph метр лабораторний.

Прилади для вимірювання рН складаються з зонда рН, еталонного електрода та вимірювача вхідного опору. рН-електрод — це своєрідний «акумулятор», напруга якого міняється в залежності від рівня рН розчину. Зонд рН — виконаний у вигляді скляної колби зі спеціальним розчином та високою чутливістю до іонів водню, з вихідною напругою в мілівольт, яка залежить від концентрації іонів водню всередині та зовні колби. Напруга електрода порівняння стабільна і не залежить від активності іонів водню.

Багатопараметричний лабораторний рН метр також може працювати з іонно-селективними або ОВП електродами. Високоякісний ph метр лабораторний купити в місті Київ можна в офісі інтернет-маркета SIMVOLT.

Які основні характеристики необхідно врахувати при виборі лабораторного вимірювача рН?

При купівлі рН-метра слід звернути увагу на основні характеристики: точність вимірювання, наявність автоматичного калібрування, змінність, якість та точність електрода, наявність автоматичної компенсації температури.

Точність результатів вимірювання. Враховуйте точність пристрою, яка буде необхідна при проведенні досліджень та для складання звітності. Лабораторні та наукові дослідження вимагають більшої точності, ніж навчальні демонстрації. Точність вимірювачів, як правило, коливається від ±0,1 рН до ±0,001 рН. Наприклад, рН-метр з точністю до ±0,01 є хорошим вибором для контролю якості або проведення досліджень, однак, рН-метр з точністю до ±0,1 можна застосовувати тільки для шкільних лабораторій та побутових потреб. В інтернет-магазині https://simvolt.ua/ Ви можете знайти модель лабораторного рН-метра з точністю ±0,001 рН.

Автоматичне калібрування пристрою. рН-метри слід періодично калібрувати, щоб підтримувати високу точність вимірювання. Автоматичне калібрування проводиться із застосуванням буферних розчинів рН. Найпоширенішими типами буферних розчинів є 4, 7 і 10 рН, і вони часто мають кольорове забарвлення (червоне, жовте та синє) для зручності користування. Для підвищення точності дослідження пристрої можна калібрувати по 2, 3 та 5 точка в залежності від моделі та виробника. Якісний та надійний ph метр для води купити можна в маркеті SIMVOLT.

Якість та точність електрода. Електрод застосовують для визначення концентрації іонів водню і він є частиною приладу, який занурюють у воду. Більшість рН електродів — це електроди зі скляними колбами. Для визначення рівня рН в харчовій промисловості також можуть застосовуватися нескляні електроди, але вони мають вищу вартість. Електроди вважаються розхідним матеріалом тому необхідно завжди мати запасні комплектуючі. Всю необхідну продукцію для калібрування електродів, а також змінні електроди Ви можете знайти в нашому маркеті https://simvolt.ua/.

Температурна компенсація. Показники рН залежать від температури. Щоб отримати точні показники вимірювання лабораторний рН-метр оснащений автоматичною температурною компенсацією для нівелювання коливань температури води (занадто теплої або занадто холодної).

pH метр для води лабораторний

Чому краще обирати лабораторні рН-метри для води в SIMVOLT?

Інтернет-магазин «SIMVOLT» — офіційно представляє в Україні відомі компанії виробники вимірювальної техніки. Вся продукція відповідно сертифікована та забезпечена гарантійним обслуговуванням. Також наш інтернет маркет здійснює післягарантійне обслуговування приладів у власному сервісному центрі.

Менеджери компанії нададуть кваліфіковану допомогу при виборі продукції та допоможуть купити лабораторний ph метр для води в https://simvolt.ua/.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.