Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

ОВП-електроди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Надійний ОВП електрод забезпечує високу точність вимірювання параметрів води та розчинів

Якість вимірювання окисно-відновного потенціалу залежить не тільки від вимірювального приладу. Щоб створити повноцінну систему для електрохімічних аналізів, потрібно підібрати правильний вимірювач та електрод, що відповідає Вашим вимогам, а також відповідні буферні та калібрувальні розчини. Все необхідне можна придбати в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT». Щоб результати були точними та надійними всі компоненти системи повинні працювати без збоїв.

Електроди окислювально-відновного потенціалу (ОВП) вимірюють здатність розчинів діяти в якості окиснювача або відновлювального агента. Для досягнення точних результатів важливо правильне поєднання мембрани, системи порівняння і діафрагми. Вимірювальні електроди ОВП можуть бути з рівними металевими поверхнями і унікальними мембранами для надійних вимірювань навіть в забруднених зразках. Великий вибір ОВП-електродів представлений в нашому інтернет-маркеті https://simvolt.ua.

ОВП-електрод

Вимірювання окисно-відновного потенціалу

Електрод ОВП вимірює потенціал розчину, виходячи з наявності в ньому певних іонів (наприклад C1- або Fe2+). При наявності електрода з благородного металу хімічні середовища мають особливість віддавати або притягувати електрони. Така взаємодія виникає і між металевим вимірювальним електродом (з платини або золота) і еталонним електродом (Ag/AgCl).

Редокс-потенціал (ОВП) зазвичай вимірюється в мВ. Він являє собою інформацію про окислювальні або відновні властивості розчинів. ОВП електрод купити в Україні або в місті Києві можна в маркеті SIMVOLT.

Конструктивні особливості ОВП електрода

Електрод вимірювача окислювально-відновного потенціалу схожий на електрод рН метра. Він складається з двох систем, які об’єднані в одній трубці: індикаторної і порівняльної (допоміжної).

ОВП електрод складається з наступних частин:

  •   платинового (золотого) сенсора;
  •   керамічної діафрагми;
  •   муфти, що закриває трубку.

Електрод може бути оснащений платиновим або золотим сенсором. Вибір між цими двома дорогоцінними металами завжди викликав суперечку, так як обидва метали мають високу стійкість до корозії.

ОВП електрод з золотим сенсором міцний та менше схильний до зносу і деформації. Платиновий сенсор чутливий до деформацій та потребує дбайливого використання, але платина краще проводить електрони і підтримує хімічний процес, ніж золото. Який метал сенсора обрати — вирішувати тільки Вам. Незаперечним залишається факт — чим вища якість металу з якого зроблений ОВП електрод, тим якісніше та точніше вимірювання приладу і довший термін служби електрода.

У діафрагмі розташована так звана провідна система. Це спеціальна ємність, наповнена розчином хлорид срібла або густою сумішшю хлориду калію. Діафрагма використовується не тільки як оболонка для провідної системи, але і як сам провідник. Через неї, в вимірюване середовище надходять іони, але при цьому розчини хлорид натрію або калію в середовище не потрапляють.

Широкий асортимент ОВП-метрів та комплектуючих до них представлений в інтернет маркеті SIMVOLT.

Основні правила експлуатації ОВП метра з вимірювальним електродом

Перед використанням ОВП метра варто ознайомитися з інструкцією по експлуатації цієї моделі. У ній є вся інформація про правильне і безпечне використання вимірювача та особливості поводження з електродом. Під час роботи з приладом, необхідно стежити, щоб всередину корпусу не потрапила рідина —  це може пошкодити електроніку та стати причиною короткого замикання. Виняток становлять ОВП метри з водозахисним корпусом для роботи в польових умовах. Щоб не зламати сам електрод, використовувати вимірювач потрібно дуже акуратно і тільки за призначенням.

Завершивши дослідження необхідно ретельно очистити електрод від залишків матеріалу за допомогою дистильованої води і сухої чистої паперової серветки.

Електрод для ОВП-метра

Де найкраще купити змінні ОВП електроди?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» на ексклюзивних умовах поставляє в Україну продукцію від відомих компаній-виробників. Всі товари мають супутню технічну документацію, інструкції українською мовою та підлягають гарантійному та сервісному обслуговувані. SIMVOLT пропонує великий вибір і кращі умови, щоб купити вимірювальні електроди ОВП в Києві або з доставкою в усі куточки України. Наші менеджери допоможуть підібрати відповідний ОВП електрод для Вашої моделі вимірювача та оформити замовлення на сайті.

Вгору