Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

PH-електроди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Який краще вибрати ph електрод для потенціометричних приладів?

Змінний електрод є найважливішою частиною електрохімічних приладів, таких як ph метри. Від його стану безпосередньо залежить точність одержуваних даних. У нашому каталозі представлені електроди для ph метрів виробництва XS Instruments, DELTA OHM, EZODO, Horiba, AZ-Instrument, SENSOREX. Також в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» Ви можете купити буферні та калібрувальні розчини для контрольно-вимірювальних приладів. Вибираючи калібрувальний буфер, обов’язково зверніть увагу на технічні характеристики Вашого вимірювача, а саме, кількість точок для калібрування і значення pH. Змінний електрод для ph метра можна придбати в інтернет-маркеті https://simvolt.ua.

Основні принцип вимірювання pH

В корпусі pH електрода вбудовано два електроди, один з яких — електрод порівняння, а другий індикаторний (вимірювальний) електрод. Гальванічну різницю потенціалів між цими електродами вимірює ph-метр, він же високоомний мілівольтметр.

pH-електроди

Вимірювальний електрод являє собою іоноселективну мембрану, що призначена для пропускання строго певного виду іонів, в даному випадку — іони водню. Мембрана виготовлена зі спеціального натрієвого або літієвого скла товщиною 0,006 — 0,1 мм у формі кульки.

Потенціал електрода порівняння (хлорсрібного електрода) є постійним або опорним і не змінюється при зміні pH води або рідини. Різниця потенціалів між двома електродами, для простоти, називають потенціалом вимірювального електрода (Е), а сам метод вимірювання pH — потенціометричним.

Потенціал вимірювального електрода залежить від концентрації або активності іонів водню. Він вираховується за формулою Нернста. З неї слідує прямолінійна залежність потенціалу Е від рН. Цю залежність називають водневою характеристикою електрода, а нахил водневої характеристики — крутизною. В процесі експлуатації крутизна електрода поступово знижується. Купити електроди для вимірювання ph для різних моделей ph метрів можна в маркеті SIMVOLT.

Різновиди електродів для вимірювання pH

Існує багато типів pH електродів:

Якщо Ви працюєте з розчинами на основі води, що містять як мінімум 5 % води і не містять речовини, які вступають в реакцію з сріблом тоді зверніть увагу на звичайні класичні електроди загального призначення.

Якщо ж Ви працюєте з розчинами, що містять органічний матеріал, протеїни, TRIS буфери, важкі метали, або з розчинами з малою кількістю іонів тоді зверніть увагу на комбіновані електроди. Перераховані субстанції можуть вступати в реакцію з сріблом і спотворювати результати показань.

Плоскі pH електроди використовують для вимірювання pH, як всередині, так і на поверхні напівтвердих, гелеподібних об'єктів, рідин (вода, молоко, грунт, порошок, тощо).

Гострі електроди для вимірювання рівня pH виконані у формі наконечника списа, щоб проколювати напівтверді зразки. Такі електроди не потребують додаткового обслуговування тому, що їх конструкція герметично заповнена гелем та має вбудований захист від білкових забруднень. Підходять для вимірювання pH грунту, м'яса, фруктів, риби, сиру, овочів, м’ясних виробів і напівфабрикатів, води та різноманітних напоїв. Гострий ph електрод купити у Києві або з доставкою в регіони можна в нашому маркеті SIMVOLT.

pH електрод

Де варто купувати змінні ph електроди?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує великий вибір ph електродів за конкурентними цінами на ринку. SIMVOLT — офіційний дистриб’ютор відомих компаній-виробників приладів для аналізу води і їх комплектуючих та здійснює прямі поставки продукції в Україну. Менеджери фірми допоможуть підібрати відповідний ph електрод до Вашої моделі приладу для аналізу води, нададуть консультації стосовно правильного калібрування та зберігання електрода і оформлять замовлення. По всіх регіонах Україні доставка здійснюється протягом 1 — 3 робочих днів надійними перевізниками.

Вгору