Науковці попереджають про наближення справжньої епідемії алергії на мікрохвилі, Wi-Fi і стільникові мережі. Вражає вона тих, хто живе в розвинених країнах. Симптоми важкі: порушення роботи серця, мігрені, гіпертонічний криз, задуха.

Європейці вже сьогодні заявляють: вони страждають алергією на бездротові засоби зв'язку, а Парламентська асамблея Ради Європи вже рекомендувала заборонити мобільні телефони, телефони стандарту DECT і пристрої Wi-Fi в школах та дитячих садках.

Українці теж щоденно перебувають у ситуації глобального опромінення електромагнітними полями. Наші будинки оточують трансформаторні будки, технічні підстанції та базові станції мобільного зв’язку. Ми вже не можемо уявити свого життя без мікрохвильової печі, холодильника, пральної машини, телевізора, комп'ютера, мобільного телефону, пристроїв Wi-Fi. І не помічаємо, як електромагнітні поля від них непомітно і методично пронизують наші тіла, провокуючи різноманітні захворювання.

Як поліпшити електромагнітну обстановку в наших оселях та офісах? Адже ми не можемо відмовитися від настільки необхідних у нашому житті і побуті предметів.

Німецька компанія «YSHIELD»розробила спеціальні засоби захисту від електромагнітного випромінювання – екрануючу фарбу та екрануючі тканини для штор.

ЕКРАНУЮЧА ФАРБА призначена для захисту приміщень та об’єктів від високочастотного (ВЧ) і низькочастотного (НЧ) електромагнітного випромінювання.

Застосування фарби:

  • екологічно чисте екранування житлових приміщень (спальні, дитячі, вітальні, локалізація електромагнітних загроз з боку сусідів (WI-FI, кабель супутникового (кабельного) телебачення, приладів, що використовують НВЧ);
  • екранування робочих місць з метою зменшення впливу електромагнітного випромінювання на працюючих;
  • підвищення ступеня захисту інформації режимних приміщень, переговорних залів.

ЕКРАНУЮЧА ТКАНИНА ДЛЯ ШТОР Abschirmstoff|HF|ST-Naturell – напівпрозора екрануюча бавовняна тканина. Ідеально підходить для балдахінів та штор. Забезпечує ослаблення ВЧ та НЧ електромагнітного поля до 35 дБ (99,97 %) на частоті 1 ГГц.

ЕКРАНУЮЧА ТКАНИНА ДЛЯ ШТОР Abschirmstoff|HF|ST-New-Daylite – дуже прозора екрануюча тканина для захисту від високочастотного випромінювання. Ідеально підходить для балдахінів, тюлів, навісів. Забезпечує ослаблення ВЧ та НЧ електромагнітного поля до 25 дБ (99,7 %) на частоті 1 ГГц.

Тканини призначені для екранування високочастотного випромінювання. Мають дуже високу якість структури. Легко миються, легко монтуються, піддаються крою та шиттю. Матеріал – органічна бавовна, сертифікований відповідно до Oeko-Tex 100 і 1000.

В асортименті SIMVOLT – широкий вибір екрануючих фарб та екрануючих тканин YSHIELD.

При виборі засобів захисту від електромагнітного випромінювання слід звернути увагу на їх призначення, ефективність екранування, умови експлуатації та догляду. У цьому Вам допоможуть фахівці SIMVOLT.