Нещодавно популярні тепловізори для енергоаудиту WALCOM (HTI) HT-18 і WALCOM HT-19 були оновлені виробником.

Зміни було внесено в програмне забезпечення (прошивку) приладів, що розширило їхній функціонал. Відтепер ці тепловізори можуть записувати короткі відеоролики в інфрачервоному спектрі поряд із можливістю збереження класичних знімків.

Тривалість відзнятих роликів залежить від розміру вільної пам’яті в приладі і максимально може складати 5 хвилин. Ця функція буде корисною для відстеження теплових процесів у динаміці. Наприклад, під час вивчення характеру нагрівання рухомих частин механізмів.

Але найбільш цікавою функцією є наявність спеціалізованого програмного забезпечення для обробки термограм на комп’ютері. Звісно, функціонал у програми далекий від професійних інструментів таких, наприклад, як Flir Thermal Studio, тим не менше, базові функції доступні ‒ можна визначати температуру в будь-якій точці, області чи на лінії знімку, міняти палітри тощо.

Водночас ці тепловізори повністю зберегли свої переваги ‒ якісну картинку, швидкість роботи і, що доволі важливо, доступну ціну. Тепловізори для енергоаудиту WALCOM HT-18 та HT-19 лідери доступного сегменту тепловізорів за співвідношенням «ціна ‒якість».

Придбати ці тепловізори, а також тепловізори для будівництва, електрики і діагностики обладнання ви можете в Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT». Переходьте за посиланням https://simvolt.ua/teplovizori-dlya-energoauditu/.

Лише в Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» ‒ офіційна гарантія та пост-гарантійне обслуговування у власному сервіс-центрі.