В області поліграфії визначення показників паперу особливо актуально

Серед показників паперу, які характеризують його властивості - товщина або об'ємна маса, щільність, шорсткість, електропровідність, зольність, ступінь проклейки, гладкість, білизна, прозорість, опір розриву, зламу і вдавленню, вологість, деформація при намоканні, усмоктувальна здатність і т.п . Властивості паперу зумовлюють необхідність застосовувати вимірювальну техніку під час її виготовлення, зберігання і використання, адже контроль показників паперу має велике значення для подальшої її експлуатації.

Особливої ​​актуальності визначення показників паперу набуває в області поліграфії. Доцільність застосування того чи іншого різновиду паперу для виготовлення конкретної поліграфічної продукції залежить, перш за все, від її друковано-технічних характеристик.

Ретельна перевірка і переддрукарська аналіз паперу допомагає:

1. Уникнути фінансово помилкових дій.
2. Проконтролювати вологість паперу.
3. Уникнути скручування і хвилястості паперу.
4. Забезпечити успішне проходження видавничої продукції через всі друковані процеси.

Вашій увазі пропонуються високоякісні портативні і стаціонарні прилади для аналізу паперу від німецького виробника EMCO.

Портативні вологоміри і термогігрометри для паперу EMCO

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує кілька моделей німецьких портативних вологомірів для паперу.

Вологоміри для макулатури EMCO AP 500-M3 і EMCO AP 500, глибина вимірювання яких може досягати 500 мм, призначені для оперативного визначення вологості великих обсягів паперу (в стосах, рулонах), а також в макулатурі, і здатні здійснювати вимірювання неразрушающим способом без відбору зразків .

Серед особливостей вологомірів EMCO AP 500-M3 і EMCO AP 500: фабричне калібрування для різних матеріалів і щільності паперу, температурна компенсація, функція реєстрації даних - автоматичний запис, збереження даних із зазначенням дати і часу, введення даних постачальника і номера партії, передача виміряних значень через USB-інтерфейс на комп'ютер або принтер, аналіз результатів вимірювань за допомогою програмного забезпечення в Excel, їх статистична обробка, можливість створювати бази даних.

Обидві моделі вологомірів вимірюють вологість до 50%. Роздільна здатність EMCO AP 500-M3: вологість - 0,5%, температура - 0,5 ° C. Роздільна здатність EMCO AP 500: 1% вологості.

Також заслуговує на окрему увагу вологомір паперу EMCO MP - універсальний вимірювальний прилад для швидкого і неруйнівного визначення абсолютної і відносної вологості в стосах і рулонах друкованої продукції через упаковку. Даний прилад застосовується для перевірки відповідності показників паперу існуючим технічним вимогам, а також для визначення вологості книг, каталогів та іншої готової друкованої продукції. Роздільна здатність і відтворюваність результатів вимірювання складає 0,1% RH. Вимірювання вологості може здійснюватися в стосах глибиною до 30 мм. Прилад калибруется для матеріалів з покривним шаром і без нього.

Серед термогігрометрів слід виділити  EMCO Dolphin P, який здатний вимірювати відносну вологість і температуру не тільки папери, але і дерева, текстилю та інших гігроскопічних матеріалів. Термогігрометр може бути використаний для автоматичного контролю клімату на поліграфічних підприємствах. Серед переваг приладу - швидке реагування, температурна компенсація, автоматична реєстрація близько 10 000 значень з описом точки вимірювання і визначення точки роси.

В асортименті SIMVOLT кишеньковий інфрачервоний тестер температури для паперу EMCO Temp, який добре підходить для безконтактних вимірювань температури неметалевих поверхонь. Застосовується прилад під час друкованих процесів і в паперовій промисловості, має діапазон виміру від -20 до +500 ° C. Технічні особливості даного тестера роблять можливим вимірювання температури на запущених паперових полотнах.

Стаціонарні вологоміри паперу EMCO

Стаціонарний вологомір для оперативного визначення вологості паперу EMCO NDT 100-S розроблений з метою прогнозування поведінки матеріалу в виробничому процесі. Лазерний сенсор приладу забезпечує безконтактне вимірювання, яке виключає механічне вплив (тертя) на виміряний зразок. Точність вимірювання складає 0,01%. Час вимірювання: від 1 до 900 с. Перевагами EMCO NDT 100-S є автоматичне регулювання нуля і Автокомпенсація можливих помилок. Також прилад оснащений вбудованим кліматичних датчиком і має вихід для підключення до ПК для централізованого управління результатами вимірювання. Розміри аналізованих зразків можуть бути 15х100 і 50х100 мм опційно.

Портативні товщиноміри паперу EMCO

Серед німецьких товщиномірів EMCO Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує модель PTM 5, призначену для визначення товщини неметалічних матеріалів, зокрема, паперу, текстилю, меблів, дерева, шкіри, гуми, пластику, скла і т.п. Мінімальний розмір об'єкта вимірювання: 10х10 мм 2 (0,4 "х0,4").

Прилад легкий у використанні, має широкий діапазон виміру: від 0 до 5 мм і високу точність. Товщиномір EMCO PTM 5 оснащений вбудованим датчиком і просто калибруется за допомогою тестової пластини. Вимірювання, діапазон яких становить від 0 до 5000 мкм або від 0 до 200 мил, при необхідності, можна здійснювати безперервно. Результати вимірювань відображаються в мкм, Мілах або мм. Похибка приладу: ± 1,0 мкм або ± 0,06 міл.

Стаціонарні прилади для комплексного аналізу паперу: міцність, граммаж, товщина, пористість, гладкість, блиск, шорсткість, білизна, зольність і вологість

За допомогою мультифункціонального стаціонарного приладу для тестування паперу EMCO PPA Vario можна визначити ряд показників паперу, зокрема, гладкість по Беккі, пористість по Герлі, товщину, вологість, граммаж, а також блиск, шорсткість, формування листа, білизну / колір і зольність паперу.

Концепція компанії-виробника EMCO складається в створенні засобів автоматизованого контролю якості паперу, невеликого компактного лабораторного обладнання, оптимізованого для спеціальних вимог конкретного поліграфічного підприємства.

Особливості приладу: швидкий доступ до результатів поточного контролю виробництва, здійснення вимірювань відповідно до особливостей сорту паперу, тестування поздовжніх і поперечних профілів, автоматизований збір даних вимірювання, їх обробка та аналіз, а також інтеграція в існуючі корпоративні мережі.

Для визначення міцності паперу щодо розшарування SIMVOLT рекомендує стаціонарний тестер EMCO IBT. Прилад здійснює перевірку внутрішньої структурної міцності паперу, аналізує папір на стійкість до розшарування по z-координаті. Такий аналіз дає можливість прогнозувати поведінку матеріалу під час технологічної обробки. Тестер застосовується для визначення міцності паперу, картону та паперів зі складною будовою. Серед корисних технічних особливостей даного приладу слід назвати компенсацію тертя, функцію автоматичної статистичної обробки для серії вимірювань, високу відтворюваність (<± 2%) і 4 вимірювальних діапазону від 52,5 до 2100 Дж / м2. Тестер міцності паперу до розшарування можна застосовувати до таких матеріалів, як поліграфічна папір, етикетки, картон, газетний і декоративний папір.

Також в асортименті SIMVOLT - тестер гладкості паперу EMCO GPR  по Бекку, який має автокомпенсації тиску повітря і температури, функцію автоматичної статистичної обробки для серії вимірювань, два діапазони вимірювань, зручний режим калібрування, високу відтворюваність і малі відхилення. Крім гладкості, прилад також може вимірювати щільність паперу і має два режими виміру - стандартний (ВІД 10 до 1400 Бек / с) і швидкісний (від 80 до 1400 Бек / с).

Серед новинок в маркеті SIMVOLT - прилад для нарізання тестових смуг паперу EMCO MSS, який забезпечує оперативне створення стандартизованих смуг паперу і плівки для тестування, а також з високою точністю нарізає смуги по обидва боки. Мінімальна ширина смуг становить 10 мм, а кількість регулюється на заводі-виробнику відповідно до побажань замовника. Розмір зразків: 6 смуг по 15 мм і 1 смуга 50 мм. Прилад нарізає 7 смуг за 4 секунди, використовуючи сталеві самозатачивающиеся леза. Щільність нарізаного паперу може бути від 30 до 200 г / м2. Управління приладом здійснюється за допомогою педалі.

Фахівці Маркета вимірювальних приладів SIMVOLT нададуть необхідну інформацію щодо вибору якісних німецьких приладів для аналізу паперу. Тел .: +380 44 221 93 73. Звертайтеся!