Товщиномір – унікальний прилад для неруйнівного контролю товщини

Компактні портативні товщиноміри, які дозволяють проводити вимірювання не руйнуючи покриття і не пошкоджуючи поверхню, набувають останнім часом все більшої популярності. Вони стали незамінним інструментом при проведенні контрольно-вимірювальних робіт, ремонтних робіт, в процесі виготовлення різних виробів, для великих виробництв і для малого бізнесу. Окрім визначення товщини металевих виробів та їх елементів (для цього зазвичай використовуються ультразвукові товщиноміри), товщиноміри також вимірюють товщину покриттів: фарби, епоксидної смоли, оксидної плівки на внутрішніх поверхнях труб і т. д. (для таких покриттів використовують вихреструмові товщиноміри). Ці прилади допоможуть також визначити товщину алюмінієвих і титанових конструкційних сплавів, пластмас, кераміки, скла, і т. д.

Найважливіша перевага приладу – простота у користуванні. Товщиноміри оснащені вбудованим датчиком, що дає можливість діяти за принципом «увімкни та вимірюй».

Популярні товщиноміри покриттів, плівок та матеріалів WALCOM

Серед популярних на сьогодні – товщиноміри покриттів і плівок CM-8828 та CM-8825FN. Ці моделі товщиномірів можуть вимірювати товщину неструмопровідних покриттів на феромагнітних металах (індекс F) і на неферомагнітних металах (індекс NF).

Діапазон вимірювання цих приладів – від 0 до 1250 мкм. Мінімальна площа для вимірювання – 6 мм. Мінімальна товщина основи – 0,3 мм. Товщиномір зручно прихопити із собою на будь-який автомобільний базар, адже вага його становить близько 80 г. 

Для ще більшої зручності вимірювань та для роботи у важкодоступних місцях є модель з виносними датчиками WALCOM СМ-8826FN.

Для вимірювання товщини виробів з різних матеріалів використовуйте ультразвуковий товщономір WALCOM TM-8812. Його можна застосовувати для найрізноманітніших виробів: це і листи, ємкості, труби, трубопроводи, мостові, корпусні, транспортні та інші конструкції, та матеріалів: сталь, чавун, алюміній, червона мідь, латунь, цинк, кварцове скло, поліетилен, ПВХ, сірий чавун, чавун з кулястим графітом та ін. матеріали. Вимірювання проводиться в процесі виготовлення, експлуатації або ремонту тих чи інших виробів. Прилад характеризується широким діапазоном вимірювання (1,2–225 мм, 0.05–9 inch ), високою роздільною здатністю (0,1 мм), та точністю (±(0,5 % +0,1).

Німецькі товщиноміри EMCO

Серед німецьких товщиномірів EMCO Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує модель PTM 5, що призначений для визначення товщини неметалевих матеріалів, зокрема, паперу, текстилю, меблів, дерева, шкіри, гуми, пластику, скла тощо. Мінімальний розмір вимірюваного об’єкта: 10х10 мм2 (0,4"х0,4").

Прилад легкий у використанні, має широкий діапазон вимірювання: від 0 до 5 мм та високу точність. Товщиномір EMCO PTM 5 оснащений вбудованим датчиком і просто калібрується за допомогою тестової пластини. Вимірювання, діапазон яких становить від 0 до 5000 мкм або від 0 до 200 міл, за необхідності, можна здійснювати безперервно. Результати вимірювань відображаються у мкм, мілах або мм. Похибка приладу: ±1,0 мкм або ±0,06 міл.

До комплекту зазвичай входять такі предмети – власне товщиномір, плівки калібрування, алюмінієва та залізна пластини, зручний пластиковий кейс для транспортування і, звичайно, інструкція з експлуатації. Купуючи товщиномір, варто звернути особливу увагу на наявність усіх вищезазначених комплектуючих.

Спеціалісти SIMVOLT проконсультують і допоможуть прийняти правильне рішення у виборі необхідної Вам моделі товщиноміра, а також  подбають про доставку товару.