Тестер діамантів, або даймонд-тестер

Якщо Вам необхідно визначити, чи дійсно камінь, який лежить перед Вами, є діамантом, і у Вас під рукою немає мікроскопа або інших гемологічних приладів, компанія «SIMVOLT» радить скористатися портативним тестером діамантів.

Тестер діамантів, або як його ще називають, даймонд-тестер, – це прилад, робота якого ґрунтується на принципі відмінностей теплопровідності різних матеріалів. Теплопровідність алмаза вище за теплопровідність будь-якого іншого матеріалу. Існують також прилади, що вимірюють відбиваючу здатність або комбіновані – доустери.

За допомогою даймонд-тестера можна відрізнити діамант від мінералів, які часто ограновуються з метою його імітації (фіаніт, скло, синтетичний сапфір тощо). Однак не кожен такий тестер зможе розпізнати новітню імітацію діаманта – синтетичний муасаніт.

Комплект портативних тестерів DIAPRO для розпізнавання як діамантів, так і муасанітів


Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує комплект портативних тестерів DIAPRO, які призначені для розпізнавання як діамантів, так і муасанітів. До комплекту входять два тестери, за допомогою яких можна досить легко виявляти підробки і визначати якість каменя. Тестер діамантів JEM-II перевіряє, чи належить камінь до групи алмазів, а тестер муасанітів JEM-III – з’ясовує, чи має камінь природне походження.

Ці прилади оснащені спеціальним вбудованим ультрафіолетовим підсвічуванням для визначення чистоти каменя, а також, що важливо, тестери не залишають слідів і не пошкоджують досліджуваний камінь.

Рефрактометри PRESIFIUM тестують діаманти і муасаніти

Новинкою магазину стали рефрактометри PRESIDIUM – прилади для тестування діамантів і муасанітів, та рефрактометр CL-181FL. Портативні тестери  PRESIDIUM Refractometer PRІM II та REFLECTIVITY METER PRM легко визначать підробку і якість каменя. Вони не залишають слідів і не пошкоджують досліджуваний камінь, навіть якщо він виявився звичайним «склом».

CL-181FL – високоточний прилад для визначення оптичних характеристик дорогоцінних і напівкоштовних каменів з метою їх ідентифікації (визначає показник заломлення RI, величину подвійного променезаломлення і оптичного знаку).

Принцип дії тестера діамантів заснований на повному внутрішньому відбитті світла при проходженні його з більш густого у щільніше середовище. Часто такий прилад використовується як еталон під час порівняльних тестів різних моделей рефрактометрів.

Портативні тестери діамантів DIAPRO і PRESIDIUM – надійні і прості у використанні. Вони стануть незамінними приладами, якщо Ви працюєте, наприклад, у ломбарді, і кожен день стикаєтеся з необхідністю визначати справжність діамантів. А також, якщо Ви маєте справу з антикваріатом. З такими тестерами можна сміливо купувати діаманти в антикварних крамницях чи на благодійних заходах.

Тестери діамантів допоможуть з легкістю ідентифікувати фальсифікат і вбережуть Вас від зайвої втрати коштів.

Серед існуючих у світі способів капіталовкладення придбання діамантів – один із найвигідніших. Переваги: захист від інфляції, банкрутства банків, біржових падінь, фінансових реформ. Діаманти, на відміну від цінних паперів, стабільні, немає різкого підвищення або зниження цін на них і з часом їх вартість постійно підвищується. Також перевагами купівлі діамантів вважаються всесвітня конвертованість, відсутність податку на купівлю діаманта, анонімність – інвестор не реєструється, а отже, держава не має доступу до даних.