Термоанемометри набувають усе більшої популярності

Необхідність контролювати швидкість і напрямок руху потоків (газів, рідин, повітря) виникає  у житлових і виробничих приміщеннях, у системах кондиціювання, опалення та вентиляції, у витяжних шафах, під час атестації робочих місць, у випробувальних лабораторіях, у гірничій справі для контролю повітряного режиму шахти або кар’єру, у метеорології, на будівництві, під час розробки протипожежних систем.

Окрім анемометрів, які вимірюють швидкість і напрям руху потоків, набувають популярності термоанемометри, додатковим параметром вимірювання яких є температура навколишнього середовища. Анемометри легкі та невеликі за розмірами, а тому ними зручно користуватися на виробництві та в польових умовах.

Термоанемометри шведського виробництва

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує термоанемометр шведського виробництва – TA-1100. Термоанемометр TA-1100 оснащений зовнішнім виносним датчиком на гнучкому шнурі довжиною 40 мм для можливості застосування у важкодоступних місцях, скажімо, вентиляційних трубах. Прилад оснащений сенсором для вимірювання температури. Серед переваг анемометра: функціонує при низьких затратах енергії, тривалий час може працювати автономно, має функції запам’ятовування результатів замірювання та максимального значення. Діапазон швидкості руху повітря: від 1 до 30,0 м/с. Похибка: ±3 %. Діапазон температури повітря: від -10 до +60 °C. Похибка: ±2 °C.

Термоанемометр тайванського виробництва

Подібний до попереднього приладу діапазон вимірювання має термоанемометр тайванського виробництва ТМ-740. Його діапазон вимірювання швидкості руху повітря становить від 0,4 до 30,0 м/с, температури повітря – від -10 до +60 °C. Похибка вимірювання: ±2 %, ±1 °C. Прилад використовує такі одиниці вимірювання швидкості: м/с, км/год, миль/год, вузли, фут/хв, для вимірювання температури градуси Цельсія і Фаренгейта.

Новинкою в маркеті вимірювальних приладів є анемометри AZ Instrument AZ-96792 та AZ-8919. Це мультифункціональні прилади, що крім власне швидкості повітря вимірюють об’єм повітря, вологість, температуру, точку роси, температура вологого термометр, а модель  AZ-8919 ще і концентрацію вуглекислого газу в повітрі. Модель AZ-96792 має програмований автоматичний режим, а також оснащена міні-USB інтерфейсом та програмним забезпеченням (для Windows) для передачі даних на ПК з метою їх подальшої обробки та аналізу.

Термоанемометр італійського виробника Delta Ohm

На особливу увагу заслуговує прилад HD2303 від італійського виробника Delta Ohm, який може працювати з різними анемометричними зондами, параметри яких і визначають діапазони та похибку вимірювання. Одиниці вимірювання приладу: °C, °F, м/с, км/год, фут/хв, миль/год, вузол, л/с, м3/хв, м3/год, фут3/с, фут3/хв. HD2303 має ступінь захисту ІР67, що дозволяє використовувати його в місцях зі складними кліматичними умовами.

Спеціалісти Маркету вимірювальних приладів SIMVOLT проконсультують Вас, як купити якісний та оптимальний за ціною термоанемометр.