Тепловізор – найдосконаліший засіб контролю та реєстрації температурних і теплових полів

Тепловізори (тепловізійні, інфрачервоні камери) – це оптично-електронні прилади для дистанційного контролю та виявлення об’єктів, які випромінюють тепло. Зазвичай вони споряджаються об’єктивом, приймачем інфрачервоного випромінювання (матрицею), дисплеєм, органами управління та портами виводу інформації на ПК, незалежними елементами живлення, тощо. Обладнання працює за принципом термографії, що надає можливість виявляти та фіксувати джерела теплового випромінювання незалежно від зовнішніх умов. Саме ця якість вигідно відрізняє тепловізори від звичайних приладів нічного бачення, у яких функціональна можливість безпосередньо залежить від освітленості, наявності опадів тощо.

На сьогодні тепловізори є найбільш досконалим засобом контролю та реєстрації температурних та теплових полів. Сучасні навіть недорогі тепловізори стали невід’ємним атрибутом навігації літальних апаратів, систем наведення, в роботі будівельників, для мисливців, медиків, науковців, прикордонників, спостерігачів військової розвідки, служб спеціального призначення та ін.

Тепловізори модельного ряду DALI

Компанія DALI Technology – провідний виробник тепловізорів, який застосовує у своїй роботі передові технології і має добре оснащену виробничо-промислову базу. Якість тепловізорів DALI підтверджено сертифікатами міжнародних стандартів.

Як прилади для спостереження тепловізійні прилади DALI є одними з найкращих у світі завдяки власному виробництву тепловізійних матриць. Саме чутлива матриця з високою роздільною здатністю є запорукою отримання чіткого і якісного зображення. Водночас, продукція компанії DALI є найдоступнішою для споживача та гарантує високу якість та відмінні технічно- експлуатаційні характеристики.

Інфрачервоні камери DALI широко застосовуються в різних галузях: у будівництві, житлово-комунальному господарстві, нафтохімії і металургії, енергетиці (для визначення виділення надмірного тепла в електро- й теплогенеруючих установках), в медицині, науці та багатьох інших.

Одні з кращих недорогих тепловізорів DALI можна придбати в маркеті «SIMVOLT» – офіційного дилера компанії DALI Technology в Україні.

Для того, щоб Ви могли вдало купити необхідний тепловізор DALI, нижче наведений короткий огляд популярних моделей.

Тепловізори DALI LT3-P та DALI T31

Тепловізор, який відмінно зарекомендував себе в експлуатації, – DALI LT3-P. Це портативна інфрачервона камера з оптичним дозволом матриці 160x120. Тепловізор укомплектований інфрачервоним об’єктивом, тепловізійним модулем, обладнанням для формування зображення у видимому спектральному інтервалі, компактним рідкокристалічним дисплеєм, зовнішньої micro SD пам’яттю, лазерним модулем, змінною акумуляторною батареєю, простим і зрозумілим у використанні програмним забезпеченням та системою обробки даних.

DALI LT3-Р дає змогу миттєво і точно вимірювати температуру, виконаний в зручній міцної протиударній конструкції, що дає змогу широко використовувати його для контролю при енергоаудиті.

Застосування DALI LT3-Р в електричній та механічній промисловості:

  • системи безпеки;
  • контроль якості клемних з’єднань;
  • пошкодження деталей;
  • порушення ізоляції;
  • проблем HVAC;
  • верифікація усунення дефектів.

Застосування в новітній енергетиці:

  • вимірювання температури і процесу охолодження LED та ламп;
  • вимірювання теплових ефектів в сонячних модулях, процесів повірки сонячної батареї;
  • аналіз розподілу температури, для гомогенності температури у мікроелектроніці.

Тепловізор DALI T31 – найбільш доступна в ціновому сегменті модель пістолетного типу для енергоаудиту. Цей прилад є модифікацією моделі LT3-P. Основною відмінністю цього приладу від LT3-P є відсутність цифрової камери видимого спектру, всі інші технічні характеристики тепловізора залишилися на такому ж високому рівні. Компанія DALI Technology пішла назустріч споживачам, зацікавленим в придбанні тепловізора за невисоку ціну та з високою якістю термозображення, який не потребує відеофіксації процесу термоспостереження.

Цей прилад цілком задовольняє непромислові потреби (температурний діапазон від -20 до 350 °С), має високу роздільну здатність 160×120 пікселів, високу чутливість до температурних відхилень, укомплектований програмним забезпеченням для аналізу, документування й обробки результатів вимірювань, оснащений кольоровим дисплеєм 3,5", micro-СD картою об’ємом 2Гб та USB інтерфейсом для під’єднання до комп’ютера з метою перегляду й обробки отриманих теплових зображень. Цей прилад може використовуватись у побуті при приготуванні страв, виявленні місць протягів, дефектів кондиціювання житлових приміщень, тощо.

Діапазон вимірюваних температур (від -20 до 350 °С) дає змогу вирішувати завдання енергоаудиту будівель і споруд, виконувати моніторинг елементів електроустановок та енергорозподільчих пристроїв. Висока чутливість моделі Т31 забезпечує детектування найслабших температурних аномалій, що важливо для пошуку прихованих об’єктів та дефектів у тепломережах. Застосування тепловізора DALI Т31 дозволить своєчасно виявити проблему на ранніх стадіях її виникнення в енергозавантажених системах і об’єктах.

Прилад розроблений для допомоги фахівцям і організаціям, що здійснюють енергоаудит на відкритому повітрі, на об’єктах енергетики та ЖКГ. Суттєва перевага тепловізора DALI T31 – це його низька ціна, що робить даний прилад доступним навіть для малобюджетних проектів, наприклад освітніх курсів енергоменеджменту, громадських організацій, що здійснюють моніторинг енергозбереження в населених пунктах, на виробничих або сільськогосподарських підприємствах у службі головного енергетика та ін.

Тепловізори DALI T4 і DALI T8

Модель вищого цінового сегменту DALI T4 має ширший від попередніх моделей рідкокристалічний кольоровий екран з діагоналлю 3,6", роздільну здатність 160×120 пікселів, робочий діапазон вимірювання температури -20 до 350 ºC, який може бути розширений до 650 ºC.

Відносна точність вимірювання температури 2 %, об’єм внутрішньої SD карти збільшений до 32 Гб. Передбачена передача зображень та звуку через Bluetooth.

Інфрачервону камеру DALI T8 слід розглядати як удосконалену версію моделі Т4. Цей тепловізор має більш ніж вдвічі вищу роздільну здатність 384×288 пікселів. Верхня межа вимірювання температури таким приладом може бути підвищена до 1200 ºC, а за необхідності – до 2000 ºC при відносній точності вимірювання ±1 %.

Поріг чутливості цієї камери підвищено до 0,004 ºC у порівнянні з моделлю DALI T4 (0,005 ºC). Завдяки таким технічним характеристикам тепловізор DALI T8 можна вважати професійним приладом для металургії.

Така модель також буде корисна для контролю процесів гартування сталей, зварювання металів, для вчених, які досліджують виверження вулканів, у фізиці високих тисків і температур, для вивчення плазми, в аерокосмічній галузі для розробки термозахистного покриття для ракет та спускних апаратів.

Тепловізор DALI LT7-P

Тепловізор для енергоаудиту підвищеної чутливості DALI LT7-P має розширений інтервал вимірювання температури від -20 до 600 ºC. Ця модель була розроблена як удосконалена версія тепловізора DALI LT3-Р. Підвищена роздільна здатність до 384×288 пікселів дає можливість використовувати DALI LT7-P при виготовленні напівпровідників, елементів мікроелектроніки, обчислювальної техніки, в процесах термоокислювальних реакцій та термодеструкції в хімічних лабораторіях, тощо.

Таким чином, можна зробити висновок, що компанія DALI Technology завжди дбає про інтереси споживача і зважаючи про його зростаючі потреби, постійно розширяє асортимент своєї продукції. На відміну від інших торгових марок, представлених на ринку тепловізорів, усі моделі DALI, окрім високої якості та рівня комплектації, вирізняються широким спектром використання.

Компетентні фахівці інтернет-магазину «SIMVOLT» завжди поінформують Вас про переваги й особливості кожної моделі тепловізорів DALI, доберуть прилад з оптимальними для Ваших потреб характеристиками, допоможуть оформити його придбання та, нададуть інформацію про появу нових моделей компанії від DALI Technology. В разі потреби, організують доставку в межах України.

Тому купити тепловізор DALI, дуже просто і вигідно саме в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».