Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Кондуктометричні комірки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кондуктометричні комірки

Кондуктометрична комірка — головний вимірювальний елемент кондуктометрів. Комірка оснащена двома або більше електродами, які жорстко закріплені в електроізоляційному корпусі. Між електродами й корпусом комірки утворюється певний постійний обсяг аналізованого розчину, чим забезпечується стабільність вимірювання.

Кондуктометричні комірки

Особливості конструкції та роботи комірки кондуктометра

Кондуктометричні електроди виготовляють з матеріалів з високою електропровідністю та хімічною стійкістю: платина, нержавіюча сталь, графіт тощо. Кожна комірка має електричну постійну, яка залежить від моделі електродів, їх розмірів і відстані між ними. Постійна комірка має стабільне значення тільки у визначених діапазонах електричної провідності, при вимірюванні яких забезпечується стабільна точність вимірювання, яка зазначена в технічній документації кондуктометра. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує кондуктометричні електроди від відомих світових виробників по доступним цінам.

Комірки для кондуктометрів бувають проточними або занурюються в досліджуваний розчин. Проточна комірка під’єднується до точки відбору, або розчин напряму наливається в неї. Комірку, що занурюється опускають в ємність з аналізованим розчином або встановлюють в трубопровід з відповідним середовищем. Кондуктометрична комірка повинна повністю бути заповненою — це обов'язкова умова належного вимірювання, в середині комірки не має бути бульбашок повітря, а потік розчину через комірку або її заповнення повинні проводитися знизу вгору.

При використанні комірки на поверхнях електрода і корпусу може утворитися наліт, який спотворює результати вимірювань. Комірку потрібно систематично очищати відповідними розчинами. В маркеті https://simvolt.ua Ви знайдете буферні та калібрувальні розчини для кондуктометричних комірок.

Як правильно використовувати кондуктометричну комірку, щоб вона служила довше?

 • Перед введенням в експлуатацію після тривалого зберігання в сухому стані кондуктометричні електроди слід витримати у воді не менше 24 годин.
 • Для вимірювання комірку підключають до гнізда аналізатора. Нижню частину корпусу електрода повільно занурюють в аналізовану рідину на глибину від 30 до 100 мм, стежачи за відсутністю повітря і сторонніх предметів в міжелектродному просторі. Подальший порядок роботи визначається інструкцією з експлуатації кондуктометра.
 • Кондуктометрична комірка після використання витягується з рідини і промивається дистильованою водою. При забрудненні допускається промивання комірки з використанням миючих засобів, що не викликають утворення плівки або осаду на поверхні електродів, а також кислот (крім HF) або органічних розчинників.

Комірки до кондуктометра

В процесі експлуатації категорично забороняється:

 • занурювати корпус комірки в аналізовану рідину на глибину понад встановленої;
 • занурювати в рідину кабель і роз'єм;
 • занурювати кондуктометричний електрод в рідини, що здатні розчинити матеріал корпусу або електродів;
 • занурювати кондуктометричну комірку в рідину, що містить речовини, здатні незворотно забруднити поверхню електродів і корпус, наприклад: органічні і неорганічні масла, силікон, білки та інші органічні і неорганічні сполуки, що утворюють на поверхні осад або плівки;
 • прикладати до комірки механічні зусилля, здатні привести до порушення цілісності корпусу, кабелю або роз'єму;
 • використовувати кондуктометричні електроди при температурах поза робочого діапазону;
 • переносити комірку безпосередньо з однієї рідини в іншу, якщо їх температури відрізняються більш ніж на 30 °C, в тому числі при промиванні;
 • промивати комірку з використанням механічних пристроїв (йоржі, щітки, ганчірки, абразивні матеріали).

Чому варто купити кондуктометричну комірку саме в SIMVOLT?

Інтернет-маркет «SIMVOLT» — офіційний дистриб’ютор провідних компаній-виробників приладів та комплектуючих. У нас ви знайдете тільки оригінальну продукцію з відповідними сертифікатами. Наша компанія пропонує великий асортимент і найкращі умови, щоб купити кондуктометричні електроди в Києві або з доставкою в регіони України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.