Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Електроди для оксиметрів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електроди для оксиметрів

Найпоширеніший елемент на Землі — це кисень (O2). У морській та прісній воді є 88 % зв'язаного кисню за масою. Вміст вільного кисню в атмосфері становить приблизно 21 % за обсягом і 23 % по масі. Кисень входить до складу клітин всіх живих організмів.

Контроль вмісту кисню у воді — важлива проблема сьогодення. Велика кількість галузей промисловості, таких, як сільське господарство, рибна і харчова промисловість, кольорова і чорна металургія, медицина, біологія, фармацевтика, хімічна промисловість та служби охорони навколишнього середовища зацікавлені в застосуванні різних засобів вимірювання вмісту кисню у воді. Знання про вміст кисню у воді необхідно для застосування практично будь-яких біотехнологій.

Електроди для оксиметрів

Оксиметр — це спеціальний вимірювач, який призначений для оперативної оцінки вмісту кисню в розчинах, сумішах та інших середовищах, в лабораторних, промислових або польових умовах. Для точної роботи оксиметра необхідно використовувати якісні електроди. Оксиметричний електрод купити в Києві можна в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» по вулиці Академіка Заболотного, 150, офіс 153.

Методи вимірювання оксиметричних електродів

В сучасних оксиметрах застосовують електрохімічний метод вимірювання. Це значить, що, для визначення концентрації розчиненого кисню використовується таке явище, як дифузія, в результаті якої кисень надходить в датчик, на електродах якого виникають електричні струми. На основі параметрів цих струмів, за допомогою автоматизованого цифрового перетворювача, може бути співставлений і розрахований показник концентрації газу. Після перетворення сигналу, інформація про концентрацію кисню у воді надходить на дисплей приладу. На https://simvolt.ua можна придбати оксиметр та електрод для оксиметру на вигідних умовах з доставкою по різні області України.

Оксиметричний електрод — це анод і катод, які виготовлені з металів з різними електрохімічними потенціалами, які занурені в електроліт. Розрізняють оксиметричні електроди полярографічного, поляризаційного, гальванічного та оптичного типів, із застосуванням мембрани або без неї.

Якщо електрод має мембрану, тоді між анодом і катодом разом з електролітом утворюється обмежений простір, який відділений від речовини, що досліджується іоноселективною мембраною. Застосування мембрани не перешкоджає дифузії кисню з розчину в електроліт. Якщо мембрани не використовується, то електролітом виступає сама досліджувана рідина. Якісний оксиметр та електрод купити можна в інтернет-магазині SIMVOLT.

При роботі гальванічного типу датчиків різниця потенціалів на електродах виникає спонтанно завдяки різним електрохімічним потенціалам матеріалів анода і катода (матеріал катоду — срібло або платина, а анод — цинк, свинець, залізо). При цьому протікає процес відновлення кисню на катоді. Сила струму пропорційна концентрації кисню в розчині. Гальванічний тип датчика відразу готовий до застосування після підключення, йому не потрібен додатковий час для стабілізації роботи.

Полярографічний тип датчиків (електрод Кларка) при поляризації електрода потрібно застосувати зовнішній потенціал і зачекати необхідний час після підключення електрода. Катод полярографічних датчиків виготовлений із золота або платини, а анод зі срібла. При умові постійного потенціалу, сила струму буде пропорційна концентрації кисню.

Оксиметричні електроди

Де варто купувати оксиметричні електроди?

Інтернет-маркет «SIMVOLT» пропонує електрод для оксиметру та інших сучасних аналізаторів води від світових брендів — DELTA OHM, XS Instruments, AZ-Instrument, EZODO та інші. Усі електроди є витратними матеріалами і їх необхідно періодично замінювати. Також в нашому маркеті Ви знайдете відповідні електроліти, буферні та калібрувальні розчини для оксиметрів в широкому асортименті за конкурентними цінами. Менеджери компанії професійно консультують щодо продукції, умов її використання та гарантії.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.