Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT – це компанія, що проводить моніторингові дослідження за новітньою продукцією світових виробників вимірювальних приладів різного спектру вимірювань. Техніко-економічний моніторинг приладів і вимірювальних систем, проведений нашою компанією, дозволяє споживачеві отримати чітку інформацію про якісні прилади, що варті уваги наших покупців. І це дуже зручно, немає потреби самостійно витрачати час на тривалий пошук виробників і доставку приладів. Вся ця рутинна робота зроблена за Вас, а Вам залишається підібрати потрібну модель, що відповідає необхідним вимогам і вже через пару днів Ви зможете проводити вимірювання. Компанія SIMVOLT працює для Вас і Вашого комфортного придбання вимірювальних приладів.

Презентуємо розширення асортименту вимірювальних приладів і систем, які займають нішу останніх в серіях і, що автоматично класифікує їх як новітні технологічні та конструкторські розробки світових виробників.

Анализатор влажности RADWAG MA 50.R

RADWAG – це світовий виробник ваг і ваговимірювальної техніки. Наша компанія пропонує оновлену серію аналізаторів вологості (МА 50.R, МА 110.R, МА 210.R, МА 50 / 1.R, МА 60.3Y, МА 210.3Y). Втілювати в життя ідеї споживачів в реальність, як інноваційних вимірювальних продуктів, що здатні задовольнити найвимогливіших користувачів – це професійне кредо компанії виробника RADWAG.

Маркет SIMVOLT пропонує для придбання дві серії аналізаторів вологості, а саме серію МА.3Y, яку виробник класифікував як професійну, прогресивну ваговимірювальну техніку, і серію МА.R – стандартну. За основу принципу дії аналізаторів вологості взято гравіметричний метод вимірювання процентного вмісту рівня вологості в зразку до і після його термічної обробки.

До інноваційних досягнень інженерів RADWAG належать:

  • удосконалення системи термічної обробки при отриманні сухого залишку досліджуваного зразка (галогенове джерело замінено на інфрачервоне);
  • підвищення порога чутливості до змін у вмісті вологості (можливий аналіз зразка вагою в 0,02 грама);
  • високі показники точності вимірювання (від 50+0,001 г до 210+0,001 г);збільшення обсягу аналізованої речовини від 50 до 210 грам.

Хочемо відзначити, що зазначені технічні характеристики аналізаторів вологості займають лідируючі позиції серед виробників аналогічної продукції.

GOnDO Electronic – нове ім'я серед світових виробників вимірювальної техніки. Дана компанія вже чотири роки впевнено закріпилася на світовому ринку вимірювальних приладів. SIMVOLT є офіційним представником GOnDO Electronic на українському ринку. Хочемо звернути Вашу увагу на нову розробку – pH-метр GondoPS45, що має високі показники технічних характеристик і працює в повному спектрі кислотно-лужного балансу (діапазон pH 0...14), він портативний, легкий, має малі габаритні розміри (160х12 мм) , матеріал корпусу дозволяє з легкістю проводити вимірювання навіть в лужних і кислих мікрокліматичних умовах.

Инфракрасная камера DALI LT3

DALI – це компанія, яка має сертифікати якості і стандартизації продукції за критеріями світового стандарту якості ISO 9001, а саме стандарт 2000 (системи гарантії якості) і стандарт ISO 14000 (середовища управління системами вимірювання). Професійним кредо компанії DALI є – «Передові технології забезпечують впевненість, а відмінний сервіс приваблює задоволення». Звичайно ж це не порожні слова, адже робота з вимірювальними приладами підноситься на якісно новий рівень – професійного контролю з комфортним моніторингом. Маркет SIMVOLT рекомендує лінійку тепловізійних систем контролю – інноваційні інфрачервоні камери серій LT (LT3, LT7) і T (Т4, Т8). Діапазон вимірювання температур, яких може досягати 2000 °С і цей показник може регулюватися покупцем з дискретністю 350 °С, 650 °С, 1200 °С і 2000 °С і відносною точністю вимірювання ±2 %. Така камера здатна проводити одночасний вимір температури до п'яти зон об'єкта, що знаходиться в динамічному стані (рух), визначати максимальні і мінімальні ділянки нагріву, регулювати яскравість теплових зображень об'єктів. Роздільна здатність матриці тепловізора варіюється від 160х120 пікселів до 384×288 пікселів, розмір діагоналі дисплея від 2,7 до 3,6 дюйма. Камери зберігають параметри точності навіть при проведенні теплового контролю в найскладніших умовах вібрації об'єкта, після падіння з висоти двох метрів і відносній вологості до 90 %.

Тепловизор FLUS IR-890

FLUS – це виробник який спеціалізується на інфрачервоних тепловізорах, вимірювачах рівня освітленості, швидкості потоку повітря і вмісту вологості, приладів контролю та аналізу за вмістом рівня кисню. Але це далеко не весь спектр вимірювальних приладів, інновацій і професійною розробкою яких займається компанія. В якості альтернативного вибору маркет SIMVOLT пропонує тепловізор для проведення теплового контролю об'єктів – FLUSIR-890. Максимальна температура вимірювання дорівнює 300 °С з відносною точністю – ±2 %. Розмір діагоналі тепловізійної камери – 2,5 дюйми. Інфрачервона камера спроектована з комбінованою системою живлення (від електричної мережі і батарейок) і можливістю автоматичного відключення від нього через 12 хвилин пасивної бездіяльності. У конструкції розроблений порт підключення USB кабелю, що сприяє швидкій передачі тепловізійних зображень на комп'ютер, а для зберігання зображень підготовлена вбудована в корпус пірометра карта пам'яті Micro SD. Хочемо зазначити, що тепловізор FLUS IR-890 може працювати в умовах підвищеної вологості повітря 10...80 %.

Більш детальну інформацію по всіх приладах і їх технічні характеристики Ви можете отримати при переході на відповідні групи товарів на нашому сайті http://simvolt.ua або зателефонувавши консультантам SIMVOLT, що зможуть професійно і якісно відповісти на всі Ваші запитання і грамотно підібрати вимірювальний прилад з потрібними для Ваших завдань вимірювання технічними характеристиками.