Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Лабораторні pH-метри з діапазоном pH -2 ~ 16 од.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Спеціалісти лабораторії та контролю якості знають, що існує багато можливих причин, які призводять до помилки вимірювання, якщо не правильно застосовувати лабораторний ph-метр з діапазоном -2~16 од. Наведені нижче прості поради допоможуть визначити причини цих помилок, допоможуть усунути їх і, отже, мати можливість правильно виміряти рН.

Перш за все, корисно розробити ланцюжок вимірювань, щоб ідентифікувати окремі компоненти, що впливають на окремі критичні точки. На кінцевий результат вимірювання впливає: pH-метр, кабель з роз’ємом, електрод, датчик температури і, нарешті, калібрувальні розчини.

  • Буферні розчини — якщо термін придатності закінчився або вони забруднені можуть порушити весь ланцюжок вимірювання;
  • З'єднувачі — у вологому середовищі вони можуть окислюватися;
  • Кабель — може піддаватися сильним навантаженням під час використання;
  • Електрод — навіть якщо його не використовується, pH-електрод поступово втрачає свій потенціал з часом. Середній термін служби правильно використаного електрода становить 18 місяців. Високі температури, зразки з pH нижче 2 або вище 10 можуть скоротити термін служби електрода навіть на кілька місяців.

Лабораторні pH-метри з діапазоном pH -2 ~ 16 од.

Купити лабораторний ph-метр з діапазоном -2~16 од. на вигідних умовах пропонує інтернет-маркет https://simvolt.ua/.

Безсумнівно, ph електрод є найважливішим елементом при вимірюванні. pH-електрод виявляє електричну інтенсивність, а pH-метр перетворює її у значення pH. Якщо електрод працює правильно, при його занурені в буферні розчини pH 7.00, а потім у розчин pH 4.00 Ви зчитаєте наступні значення:

  • pH 7.00 = 0 мВ (± 20 мВ)
  • pH 4.00 = 177 мВ (± 20 мВ)

Якщо електрод має дефекти, при вимірюванні відобразиться один або кілька з наступних випадків:

  1. Низький нахил, наприклад, нижче різниці 130 мВ. Проблеми з низьким нахилом зазвичай стосуються мембрани.
    • Брудна мембрана: жирні або масляні залишки можуть забруднити мембрану. Очистіть її за допомогою спеціального розчину.
    • Зберігання електрода у воді: НІКОЛИ не зберігайте електрод у воді, навіть кілька годин можуть поставити під загрозу його роботу.
    • Бульбашки повітря в мембрані. Сильно струсіть електрод, щоб видалити їх.
    • Електрод вичерпав свій нормальний експлуатаційний цикл.
  2. Нахил 0 %, наприклад, нижче різниці 10 мВ.
    • Нахил 0 %— виникає, коли в буферному розчині pH 7.,00 і pH 4.00 визначається однакове значення мВ (або два дуже близьких значення).
    • Мембрана має тріщини на склі або розбите скло біля мембранного ущільнення. Зазвичай видно тільки під мікроскопом.
    • Зв'язок між електродом та рН-метром не відбувається, якщо є переривання електричного з'єднання на головці S7, несправний з'єднувальний кабель або зламаний вимірювач.
  3. Зсув зміщений: нахил хороший, але шкала мВ зміщена.(наприклад, pH 7.00 = 40 мВ, pH 4.00 = 217 мВ). Це відбувається, коли ми маємо правильний нахил (різниця 177 мВ між двома буферами), але значення відрізняються від 0 і 177.
    • Перевірте, чи є електроліт всередині електрода;
    • Перевірте пористу перегородку. Зазвичай вона молочно-білого кольору. А якщо на неї потрапили білки, вона буде жовтого кольору. Очистіть спеціальним розчином.
    • Якщо пориста перегородка забруднена металами, вона буде чорного кольору, тому очистіть її розчином для очищення діафрагми.

На точність вимірювання значення pH розчину має великий вплив температура. Температура змінює нахил електрода, але цю зміну можна компенсувати, активуючи автоматичну компенсацію (з ATC). Температура зміщує ізотермічну точку електрода, але цю зміну можна компенсувати шляхом калібрування буферними розчинами при тій же температурі, що й зразок вимірювання. В маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT Ви можете придбати лабораторний ph-метр з діапазоном виміру -2 ~ 16 од. з автоматичною температурною компенсацією.

Як правильно чистити і зберігати рН-електрод:

  • Після вимірювань промийте електрод дистильованою водою.
  • Зберігайте електрод в спеціальному розчині для зберігання, ніколи не зберігайте його у воді.
  • Якщо пористі перегородки забруднені очистіть відповідним розчином для чищення.
  • Якщо електрод зберігати у воді, а не в спеціальному розчині, він стає непридатним протягом кількох тижнів.

Лабораторний pH-метр з діапазоном -2 ~ 16 од.

Де кращий вибір лабораторних ph-метрів?

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує великий вибір лабораторних ph-метрів з широким діапазоном вимірювання (-2 ~ 16 рН). Вся продукція має відповідні сертифікати якості та обов’язково тестується перед відправленням.

Кваліфікована команда менеджерів надасть інформацію стосовно експлуатації приладів та допоможе придбати лабораторний ph-метр з діапазоном -2~16 од. в Україні.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.