Електромагнітне випромінювання. Невидима небезпека

Електричні прилади давно увійшли до нашого життя і широко використовуються не лише у промисловості, а й у побуті. Сучасна людина вже не може нормально існувати без використання електричного освітлення, телефонного зв’язку, громадського електротранспорту та безлічі побутових пристроїв, що роблять наше повсякденне життя значно комфортнішим і дозволяють суттєво економити час.

Проте така чисельність електроприладів несе людству не тільки користь. Мало хто замислюється над цим фактом, але кожний, навіть найменший електричний пристрій виділяє електромагнітне випромінювання, що перевищує рівень природного геомагнітного поля в мільйони разів! Більшість людей не розуміє, яку загрозу для здоров’я несуть, наприклад, персональні комп’ютери, з якими ми контактуємо велику частину робочого дня, чи сучасні ґаджети, що цілодобово супроводжують нас.

Як стверджують експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я, результатом тривалого впливу електромагнітних полів може бути ряд захворювань, у тому числі й онкологічних. Наразі електромагнітне забруднення довкілля – так званий електромагнітний смог – є однією з найбільш важливих проблем людства.

Як зберегти своє здоров’я та здоров’я своєї родини?

Що ж робити в цій ситуації? Хіба існує захист від ЕМВ, що не передбачає відмову чи часткове обмеження користування благами цивілізації? Відповідь – так!

Вам стануть у нагоді низькочастотні аналізатори електромагнітного випромінювання. Все, що вам необхідно буде робити, щоб забезпечити собі і своїм близьким захист від ЕМВ, – це здійснювати у своїй оселі регулярний та суворий контроль інтенсивності ЕМВ. Далі, порівнюючи результати вимірювання рівня електромагнітного випромінювання із допустимими значеннями, ви легко зможете вживати дійових заходів із захисту від ЕМВ.

Аналізатори електромагнітного випромінювання від Gigahertz Solutions.
Надійний захист від ЕМВ

Придбавши низькочастотний аналізатор електромагнітного випромінювання німецької компанії Gigahertz Solutions, ви отримаєте надійного та вельми корисного помічника у справі вимірювання рівня електромагнітного випромінювання. Провідні фахівці цієї фірми вже більш як 15 років розробляють та виготовляють засоби для контролю інтенсивності ЕМВ: низькочастотні аналізатори електромагнітного випромінювання, комплекти приладів для вимірювання рівня електромагнітного випромінювання, екрануючі засоби тощо. Славетна німецька якість в сукупності із конкурентоспроможною ціною роблять техніку компанії Gigahertz Solutions ідеальним засобом для захисту від ЕМВ. І, який би з приладів ви не обрали, ви все одно отримаєте всі переваги вимірювальних пристроїв Gigahertz Solutions:

1. Звукова сигналізація. Прилад видає звукове сповіщення у випадку, якщо результати вимірювання рівня електромагнітного випромінювання перевищують допустимі показники.

2. Зрозумілий інтерфейс. Низькочастотні аналізатори електромагнітного випромінювання розроблені для використання широкою аудиторією користувачів і не потребують професійної освіти.

3. Ергономічний дизайн. Форма пристрою та зручне розташування кнопок значно полегшують процес вимірювання рівня електромагнітного випромінювання.

Який низькочастотний аналізатор обрати?

Лінійка аналізаторів електромагнітного випромінювання має дві серії виробів – МЕ та NFA. Щоб зробити правильний вибір треба чітко визначити, які саме задачі ви збираєтесь вирішувати за допомогою низькочастотного аналізатора.

Пристрої серії МЕ цілком і повністю задовольнять ваші потреби у випадку, якщо все, що вам потрібно – це здійснювати контроль інтенсивності ЕМВ вдома або на роботі для приватних потреб чи виробничих задач. Низькочастотні аналізатори електромагнітного випромінювання серії ME мають всі переваги техніки Gigahertz Solutions, та оптимальне співвідношення «ціна/якість». Ставши володарем такого пристрою, ви зможете легко здійснювати контроль інтенсивності ЕМВ та на підставі цих даних реорганізовувати життєвий простір вдома чи на роботі, робити рішення щодо будівництва або придбання житла та здійснювати заходи, спрямовані на захист від ЕМВ.

Однак, якщо ви маєте потребу в професійному обладнанні для всебічного дослідження довкілля на предмет електромагнітного смогу для наукових цілей, то ваш вибір – низькочастотний аналізатор електромагнітного випромінювання професійної серії NFA. Концепція цих пристроїв поєднує можливості протоколювання результатів вимірювання рівня електромагнітного випромінювання та здійснення дослідження довготривалих вимірювань. Техніка серії NFA має вичерпну документацію із поясненнями різноманітних можливих експериментальних випадків, а також можливість комп'ютерного аналізу отриманих результатів вимірювань. Такі прилади використовуються для ґрунтовних досліджень, контролю інтенсивності ЕМВ на великій площі, визначення можливості використання певної території для постійного проживання, будівництва, здійснення сільскогогосподарської діяльності тощо.

З докладним описом приладів та їх технічними характеристиками можна ознайомитись на сайті www.simvolt.ua.

Придбати техніку Gigahertz Solutions на території України можна в Маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT, що є офіційним представником компанії «Gigahertz Solutions GmbH» в нашій країні.