Контролюємо надлишковий і вакуумметричний тиск

Відомо, що тиск – одна з характеристик стану рідких та газоподібних тіл. Це  розподілена сила, яка діє за напрямом зовнішньої нормалі до поверхні, що омивається газом або рідиною.

Для визначення показників тиску застосовують цілу низку вимірювальних приладів. Приміром, надлишковий тиск вимірюється манометрами, вакуумметричний – вакуумметрами, вакуумметричний та надлишковий тиски – мановакуумметрами. Для фіксування атмосферного тиску використовують барометри, абсолютний тиск вимірюють за допомогою баровакууметрів. Диференціальні манометри (дифманометри) допомагають під час визначення різниці тиску. Зупинимося докладніше на дифманометрах.

Портативні цифрові дифманометри від SIMVOLT

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує портативний цифровий дифманометр AZ-82100, який застосовується для вимірювання манометричного та диференціального тисків рідких та газоподібних середовищ, неагресивних по відношенню до матеріалу робочої камери. Доступний зі шлангами для підключення і перехідниками на труби різного діаметру. Має RS232 вихід для з’єднання з комп’ютером за допомогою кабеля та програмного забезпечення.

Цей дифманометр вимірює тиск в 11 одиницях. Серед них – кПа, мбар, мм рт. ст., мм вод. ст., кгс/см². Такий широкий вибір одиниць для вимірювання тиску дає можливість використовувати дифманометр AZ-82100 у різних сферах діяльності.

Дифманометр застосовують для контролю надлишкового, вакуумметричного тисків і різниці тиску повітря під час визначення концентрацій забруднюючих речовин або інших неагресивних газів у промислових викидах, а також у процесі аеродинамічних випробувань вентиляційних систем. Дифманометри стануть у пригоді під час контролю надлишкового тиску в «чистих приміщеннях (кімнатах)» та налаштування котельного обладнання.

За допомогою дифманометрів можна контролювати ефективність роботи промислових кондиціонерів, теплових насосів і холодильних установок. У поєднанні з трубкою Піто дифманометр DT-8890 може вимірювати швидкість та об’єм повітря, що проходить через поперечний переріз за певний час.

Унікальні манометри Delta OHM

Тільки у Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» Ви маєте унікальну можливість замовити манометри першого класу Delta OHM. Компанія «SIMVOLT» – офіційний представник італійської компанії «Delta OHM» в Україні. Провідний світовий виробник вимірювальної техніки презентує низку портативних моделей манометрів, серед яких такі моделі: HD 2124.1, HD 2124.2, HD 2304, HD 2114.0, HD 2114.2, HD 2134.0, HD 2134.2, HD 2164.0, HD 2164.2, HD 2114B.0, HD 2114B.2, DO 9704. Є можливість купити й промислові манометри Delta OHM.

Звертайтесь за консультацією до наших кваліфікованих спеціалістів – вони допоможуть обрати якісний манометр з урахуванням усіх Ваших індивідуальних побажань.