Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Ручні pH-метри з автоматичною температурною компенсацією

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ручний pH-метр з автоматичною температурною компенсацією — пристрій, який вимірює значення pH і температури одночасно, а потім автоматично компенсує та коригує температуру розчину для отримання точніших результатів вимірювання рН. pH-метри, які не мають ATC (автоматичної температурної компенсації) помітно менш точні.

При вимірюванні pH важливо також вимірювати температуру розчину, оскільки pH сильно змінюється в залежності від температури. Багато ручних pH-метрів мають окремий датчик температури та вбудовану автоматичну температурну компенсацію, щоб зменшити цей вплив.

Існує два способи впливу температури на показники pH: впливаючи на електрод і впливаючи на зразок (або розчин), який вимірюється.

Існують два варіанти температурної компенсації:

  • Автоматичний: датчик температури сигналізує рН-метру про температуру розчину, а пристрій автоматично коригує показання pH на зміну чутливості електрода.
  • Вручну: користувач повинен набрати або ввести температуру розчину, а потім рН-метр коригує показання pH на зміну чутливості електрода.

Ручні pH-метри з автоматичною температурною компенсацією

Температурна компенсація усуває більшість залежної від температури помилки вимірювання електрода. Подальшої мінімізації цієї похибки у рН-метрах з АТС можна досягти шляхом калібрування приладу та електрода в буферах pH, які близькі до очікуваних значень вимірювання pH та при тій же температурі (або близькому значенні) як розчин, що вимірюється. Цей метод також мінімізує інші помилки, пов’язані з температурою, які виникають на всіх електродах, але які неможливо передбачити або компенсувати при зміні температури. Ці непередбачувані похибки вимірювання pH через зміни температури є дещо складними за своєю природою і відрізняються в залежності від моделі електрода. Вони можуть призвести до невеликих, але помітних похибок вимірювання pH. На жаль, з ними мало що можна зробити, тому з практичної точки зору вони здебільшого ігноруються в повсякденному вимірюванні pH. В маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» можна купити pH-метр з автоматичною температурною компенсацією.

Системи ATC допомагають врахувати зміни в електроді, але зміни в зразку є реальними змінами через хімічну активність. Це означає, що важливо враховувати зміни температури, навіть якщо ваш рН-метр має вбудовану ATC. Для цього потрібно дотримуватися простих правил:

  • Зберігати зразки та калібрувальні буфери якомога ближче до температури досліджуваного розчину.
  • Використовувати рН-метр з ATC, щоб компенсувати решту невеликих відмінностей.

Як працює ATC?

Для перевірки розчину pH-електрод і температурний датчик слід помістити в зразок і обережно перемішати для досягнення стабільних показань. Якщо на рН-метрі увімкнена ATC, обчислення для корекції температури будуть виконуватися автоматично, і ви можете просто зчитати значення pH на дисплеї. Інтернет магазин https://simvolt.ua/ пропонує придбати ручний pH-метр з автоматичною температурною компенсацією Україна.

Є моделі електродів «3-в-1», це означає, що вони мають датчик температури, вбудований у pH-електрод, тож ви побачите лише один електрод, який потрібно помістити в зразок.

Моделі електродів pH «2-в-1» мають окремий датчик температури — обидва повинні бути занурені в зразок, щоб ATC спрацювала. Тобто, ви тримаєте в руці два зонди та занурюєте їх у зразок.

В ланцюгу для вимірювання pH є три основні компоненти: pH вимірювальний електрод, електрод порівняння та електрод температури. Коли електроди занурюють в розчин, утворюється напруга (мВ) залежно від активності водню розчину. Змінна напруга (потенціал) залежить від кислотності або лужності розчину і змінюється в залежності від активності іонів водню за рівнянням Нернста.

Потенціал (напруга) електрода порівнюється з потенціалом електрода порівняння, а різниця між двома потенціалами є виміряним потенціалом. При занурені в буфер pH 7 більшість електродів призначені для створення нульового (0) мВ потенціалу. Оскільки розчин стає більш кислим (нижчий pH), потенціал електрода стає більш позитивним (+ мВ) порівняно з електродом порівняння, а оскільки розчин стає більш лужним (вищий pH), потенціал електрода стає більш негативним ( - мВ) порівняно з електродом порівняння. Рівняння Нернста показує зв'язок між температурою та її впливом на активність іона водню. При температурі 25 °C кожна додаткова зміна одиниці pH означає зміну потенціалу електрода на ± 59,16 мВ від початкової точки pH 7 (0 мВ). При 80 °C кожна додаткова зміна одиниці pH означає зміну ± 70,1 мВ.

Ручні pH-метри з температурною компенсацією

Де кращий вибір ручних рН-метрів з АТС?

В інтернет-маркеті SIMVOLT представлено широкий асортимент ручних рН-метрів з автоматичною температурною компенсацією від AZ-Instrument, EZODO, Horiba, XS Instruments.

В офісі нашої компанії можна ознайомитися з приладами, отримати консультацію стосовно правильного користування і калібрування пристроїв та купити необхідні буферні розчини та ручний pH-метр з автоматичною температурною компенсацією ціна на які буде досить конкурентною на ринку України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.