Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

pH-метри без автоматичної температурної компенсації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рівень pH є надзвичайно важливим параметром якості води, який вимірюється в багатьох застосуваннях. Він відіграє певну роль у смакових якостях і збереженні їжі. Під час відбору проб та моніторингу параметрів навколишнього середовища високі або низькі значення pH можуть свідчити про забруднення. При очищенні стічних вод рівень рН повинен знаходитись в допустимих межах, багато процесів очищення залежать від рН. Якщо ваші дослідження не вимагають високої точності вимірювання, то можна застосовувати pH-метри без автоматичної температурної компенсації.

Щоб отримувати точні та надійні дані вимірювання необхідно правильно доглядати за рН метром та проводити регулярне калібрування. Калібрування електрода необхідне для встановлення нахилу та нульової точки електрода. Оскільки обидва показники можуть змінюватися з часом, необхідне систематичне калібрування.

Частота калібрування залежить від застосування, при цьому деякі програми вимагають щоденного калібрування, а інші можуть вимагати лише щотижневого або щомісячного калібрування. Частіше калібрування рекомендується проводити при вимірюванні в сильно забруднених розчинах з низьким вмістом іонів, сильнокислих і високотемпературних розчинах.

pH-метри без автоматичної температурної компенсації

Що робити якщо pH-електрод з якоїсь причини не калібрується? Є кілька речей, які ви повинні перевірити, якщо у вас виникли проблеми з калібруванням pH-метра.

  1. Перевірте вік електрода. Електроди для рН-метра зазвичай служать 12 – 18 місяців. Це справедливо незалежно від того, використовується електрод чи ні.
  2. Виконайте планове технічне обслуговування. Підтримка pH-електрода в чистоті також може допомогти усунути проблеми з калібруванням pH. pH електроди зазвичай потребують регулярного очищення. Завжди перевіряйте інструкції до рН-метрів та електродів на наявність інформації щодо калібрування та планового технічного обслуговування. Перед очищенням pH-електрода слід зазначити, що дистильовану або деіонізовану (DI) воду не можна використовувати для зберігання або замочування електродів. Це може призвести до постійного пошкодження електрода. Проте рекомендується використовувати DI воду для промивання електрода під час очищення та/або перенесення в інший розчин. Крім того, бажано, щоб pH електроди очищалися хімічно, а не механічно. В маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» можна купити pH-метр без автоматичної температурної компенсації та відповідні розчини для очищення електродів.
  3. Перевірте наявність фізичних пошкоджень зонда. Якщо ваш зонд пошкоджений, розбита скляна колба, тріщина на склі тощо, датчик необхідно замінити. Термін «скляний електрод» не вказує на матеріал, який використовується для виготовлення корпусу електрода, оскільки електроди можуть мати пластиковий або скляний корпус електрода. Швидше, «скляний електрод» використовується для опису матеріалу мембрани (тобто скляної мембрани). Пластикові електроди міцніші і менш схильні до тріщин, ніж скляні, тоді як скляні електроди зазвичай мають більший діапазон робочої температури. Скляні електроди також зазвичай перезаправляються. Незалежно від того, якщо є очевидні візуальні фізичні пошкодження, заміна датчика pH є найкращим варіантом.
  4. Правильно зберігайте рН-електрод. Усі pH електроди можуть бути остаточно пошкоджені, якщо їх неправильно зберігати. Рекомендації щодо зберігання pH-електроду відрізняються залежно від часу, протягом якого електрод буде зберігатися, а також від типу електрода. Незалежно від тривалості зберігання або типу електрода, не можна допускати висихання pH-електроду. Крім того, pH-електроди ніколи не повинні зберігатися у DI воді. Використовуйте спеціальні розчини для зберігання, оскільки вони також допомагають усунути вимивання розчину електроліту. В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ представлені якісні pH-метри без автоматичної температурної компенсації в Україні.
  5. Перевірте температурний датчик, який використовується з вашим приладом. Перевірте температурні характеристики вашого зонда. pH-метр не буде функціонувати точно, якщо температурний датчик виходить за межі специфікації, оскільки нахил електрода залежить від температури розчину. Точність даних pH залежить від точності даних про температуру. Термістор не можна відкалібрувати, тому, якщо ваш датчик температури більше не працює, вам потрібно буде замінити електрод.
  6. Завжди використовуйте свіжі, невикористані, не протерміновані pH-буфери для калібрування. Ніколи не використовуйте повторно буфери для калібрування. Як тільки буфери використовуються для калібрування, вони вважаються забрудненими і не повинні використовуватися знову. Повторне використання буферів може призвести до повільної реакції датчика pH або до неможливості його калібрування взагалі. Не слід використовувати буферні розчини з вичерпаним терміном придатності, а буферні пляшки не слід залишати відкритими. Вуглекислий газ у повітрі може змінити рН основних буферних розчинів, тому пляшки з буфером слід відкривати лише на короткий час. В інтернет магазині SIMVOLT ви знайдете pH-метри без автоматичної температурної компенсації ціна на які є досить конкурентною на ринку.
  7. Виконайте принаймні 2-точкове калібрування рН-метра. Найкраще виконати принаймні 2-точкове калібрування, і буфер pH 7 має бути однією з цих точок. Використані буфери pH повинні відрізнятися щонайменше на дві одиниці pH і повинні відповідати очікуваним умовам pH. 3-точкове калібрування зазвичай виконується, коли умови pH зразка недостатньо зрозумілі.
  8. Буфер рН=7 повинен бути першим. Найкраще починати калібрування з буфера pH 7. Калібрування pH забезпечує встановлення нового нахилу електрода на основі рівняння Нернста і встановлення нульової точки. Оскільки обидва показники можуть змінюватися з часом, необхідно проводити регулярне калібрування.
  9. Якщо можливо, скиньте калібрування до заводських налаштувань. Не всі прилади обладнані цією можливістю, але повернення до калібрування за замовчуванням може допомогти видалити попередження про помилки калібрування. Перед виконанням обов’язково ознайомтесь з посібником користувача.
  10. Контролюйте час відповіді датчика в кожному буфері. Час відповіді не повинен перевищувати 60 секунд, і хороші електроди повинні бути стабільними протягом цього часу. Час відгуку може залежати від віку та чистоти вашого датчика, а повільна відповідь свідчить про те, що електрод старий або забруднений. В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ можна купити pH-метр без автоматичної температурної компенсації з доставкою надійними перевізниками.
  11. Ніколи не приймайте калібрування за межами діапазону вимірювання. Якщо ви приймаєте калібрування за межами діапазону, ваш зонд не буде відкалібрований належним чином. Цілком імовірно, що ви не виміряєте жодних корисних даних pH, якщо буде прийнято калібрування за межами діапазону вимірювання.
  12. Перевірте рівень електроліту. Для багаторазових електродів переконайтеся, щоб рівень заповнення електролітом був щонайменше на 2 см вище рівня розчину для вимірювання. Замініть електроліт, якщо він був забруднений.
  13. Відкрийте повзунок/пробку заповнення. При застосуванні електродів, які перезаряджаються, першим кроком до калібрування та/або проведення вимірювань є відкриття отвору для заповнення електролітом. Залежно від моделі, отвір для заправки є або повзунком, або пробкою. Під час калібрування та вимірювання отвір для заповнення має бути завжди відкритим.
  14. Датчик з’єднання та температури слід занурити. Еталонний спай повинен бути повністю занурений у розчин. Датчик температури також повинен бути в розчині, щоб точно компенсувати рівень рН за температурою.

pH-метри без температурної компенсації

Де кращий вибір рН-метрів без автоматичної температурної компенсації?

В інтернет маркеті «SIMVOLT» представлені моделі рН-метрів без автоматичної температурної компенсації від відомих виробників: AZ-Instrument, EZODO, Horiba, Lutron, Milwaukee, Walcom. Вся продукція відповідно сертифікована та поставляється з посібниками користувача українською мовою.

Ознайомитись з приладами, отримати професійну консультацію стосовно правильної експлуатації та придбати pH-метр без функції автоматичної температурної компенсації можна в офісі компанії в місті Київ.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.