Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Кондуктометри, EC-метри EZODO

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кондуктометр ezodo — висока точність за помірною ціною

Кондуктометр — це високоточний вимірювальний прилад, який призначається для визначення електропровідності різних електролітів. Електролітами можуть служити водні і неводні розчини, розплави, колоїдні системи (відносно великі, в порівнянні з молекулами, частинки речовини, що знаходяться в підвішеному стані в розчині) і, навіть, тверді речовини.

Кондуктометричний аналіз ґрунтується на виявленні змін концентрації розчиненої речовини або хімічного складу середовища в міжелектродному просторі. Такий аналіз не пов’язаний з потенціалом електрода, який зазвичай наближений до рівноважного значення. Таким чином, дослідження здійснюються за допомогою методу кондуктометрії — електрохімічного аналітичного методу, який заснований на вимірах електричної провідності розчинів. Надійний кондуктометр ezodo купити пропонує Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Принцип роботи кондуктометра заснований на аналізі електропровідності розчину електрохімічним аналітичним методом. Залежно від виду, кондуктометр може вимірювати електропровідність контактним і безконтактним способом, а також поєднувати в одному корпусі одразу кілька приладів: кондуктометр, pH метр, термометр, TDS метр. Мультипараметровий кондуктометр ezodo купити в Києві можна в інтернет-магазині «SIMVOLT».

Класифікація кондуктометрів

Кондуктометр являє собою пристрій, що контролює і вимірює електропровідність води, водних розчинів й електролітів. Метод вимірювання базується на визначенні концентрації мінералів і температури розчину.

За своїм призначенням кондуктометри ezodo поділяють на ручні, портативні, настільні та промислові.

Ручні кондуктометри ezodo мають незначні габарити корпусу й укомплектовані змінними або незмінними електродами.

Сучасні портативні кондуктометри складаються з портативного вимірювального блоку та виносних електродів, які зручно використовувати як у польових, так і в лабораторних умовах.

Настільні кондуктометри ezodo застосовують переважно для лабораторних і наукових досліджень. Ці моделі коштують зазвичай дорожче, ніж ручні або портативні, оскільки забезпечують більш високу точність вимірювань та мають ряд додаткових функцій.

Промислові кондуктометри застосовують для потокових вимірювань і додатково комплектуються перехідниками для легкого монтування пристроїв на панелі.

Інтернет-маркет «SIMVOLT» пропонує швидко й вигідно купити кондуктометр ezodo в Україні з доставкою в будь-який регіон надійними перевізниками.

Галузі застосування кондуктометрів ezodo:

  • сільське господарство;
  • харчова промисловість;
  • дослідження нових водних джерел;
  • системи очищення та фільтрації води;
  • моніторинг і контроль стану довкілля;
  • станції очищення води та стоків;
  • вирощування аквакультур і гідропоніка;
  • проведення наукових та лабораторних досліджень.

Чому слід купити кондуктометр EZODO у маркеті «SIMVOLT»?

Інтернет-маркет «SIMVOLT» — офіційний представник відомого тайванського виробника і постачальника висококласних професійних контрольно-вимірювальних приладів бренду «Ezodo» — GOnDO Electronic, Ltd, тому реалізовує продукцію Ezodo без посередництва. Продукція має різну конфігурацію — прості прилади для кондуктометрії (для визначення одного параметра електропровідності) та складні багатопараметричні (для визначення декількох параметрів розчинів (pH рівень, ОВП, TDS, солоність, температура тощо). Усі  кондуктометри сертифіковані та поставляються з інструкціями з експлуатації українською мовою.

SIMVOLT пропонує велику різноманітність модельного ряду та регулярне поповнення асортименту, конкурентоспроможні ціни на ринку, гарантійне і післягарантійне обслуговування приладів у власному сервісному центрі. Висококваліфіковані менеджери нададуть консультацію стосовно продукції та умов правильного використання і допоможуть кондуктометр ezodo купити у відповідності з усіма Вашими вимогами і побажаннями саме в інтернет-маркеті «SIMVOLT».

Вгору