Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Кондуктометри, EC-метри портативні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Портативний кондуктометр

Портативні кондуктометри - це мікропроцесорні прилади, компактні, малогабаритні, зручні в користуванні, з високими метрологічними показниками. Використовуються для вимірювання електропровідності рідких середовищ.

Портативні кондуктометри як правило - це мультифункціональні вимірювальні системи для контролю не тільки електропровідності, а й рН, температури, солевмісту, ОВП та інших параметрів. Набір електродів може бути підібраний у відповідності з Вашими завданнями і потребами. Для проведення того чи іншого вимірювання, достатньо просто замінити електроди, а не купувати три, або п'ять різних вимірювальних приладів. Сучасні портативні кондуктометри - це фактично комплексні вимірювальні лабораторії, які можуть працювати автономно протягом багатьох годин, що дає можливість використовувати їх в польових умовах.

Додатковими корисними функціями є пам'ять з можливістю повторного виклику даних, температурна компенсація, автоматичне відключення для економії заряду батарей. А такий прилад як Delta OHM HD-2156.2 також має можливість передачі даних через RS232C або USB 2.0 послідовні порти до комп'ютера.

Кондуктометр кишеньковий

В асортименті нашого маркету Ви знайдете широкий асортимент кондуктометрів від світових лідерів у виробництві вимірювальних приладів, таких як GOnDO Electronic Co.Ltd, DELTA OHM, офіційними представниками яких в Україні є наш маркет SIMVOLT, а також AZ Instrument Corp ., та інших. Разом з кондуктометрами, тут Ви також зможете придбати витратні матеріали, калібрувальні розчини, змінні електроди, тощо.

Крім портативних кондуктометрів, в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT Ви знайдете і кишенькові кондуктометри, прості однопараметричні прилади для швидкого експрес-аналізу. Вони можуть бути виконані в звичайному або водозахищеність корпусі, зі змінними або стаціонарними електродами. Знайдуть своє застосування в сільському господарстві, холодильних установках, акваріумістиці, хімічній промисловості, системах водопідготовки і очищення води, рибному господарстві, харчовій промисловості, гідропоніці, басейнах і СПА, наукових лабораторіях, екології і т.д.

Для більш детальної інформації звертайтесь до наших висококваліфікованих консультантів.

Вгору