Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вологоміри зерна з діелькометричним (неруйнівним) способом вимірювання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ідеальний термін збору та належна підготовка врожаю до зберігання є вирішальним для максимізації врожаю та якості культури. Природно, чим кращий урожай і чим його більше, тим більше фермер може отримати прибутку від врожаю. Це стосується зерна не менше, ніж будь-якої іншої культури.

Одним із важливих факторів для максимізації якості та кількості врожаю є вміст вологи врожаю під час збирання. Якщо врожай зібрано з правильним вмістом вологи в зерні, фермери можуть бути впевнені, що їхні посіви мають максимальну поживну цінність і найменшу ймовірність втрати чи псування. Для надійного моніторингу вологості зернових культур необхідно купити вологомір зерна діелькометричний в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Вологоміри зерна є важливим пристроєм, який допомагає фермерам визначити ідеальний час для початку збирання врожаю, але який оптимальний вміст вологи для зерна?

Вологоміри зерна з діелькометричним (неруйнівним) способом вимірювання

Одна з труднощів у відповіді на це питання полягає в тому, що існує дуже багато різних видів зерна. Інша складність полягає в тому, що різні експерти мають різні думки щодо найкращого вмісту вологи для початку збирання зернових на основі власних досліджень та досвіду.

  • Кукурудза – при вологості від 22 до 25 %.
  • Пшениця – при вологості від 14 до 20 %.
  • Рис – при вологості від 20 до 25 %.
  • Жито – фактичний збір урожаю має відбуватися після повільного процесу сушіння на полі, де відсоток вологості жита знижено нижче 20 %.

Це лише деякі з різних зернових культур, з якими зазвичай стикаються фермери. Вирішальне значення для максимізації якості та цінності зернових культур має вирішальне значення для збору врожаю, який збігається з моментом ідеального вмісту вологи. Якісний та високоточний неруйнівний вологомір для зерна купити можна в інтернет маркеті https://simvolt.ua/.

Вимірювання вологості зерна

Наслідки відсутності вимірювання вологості зерна можуть обійтися набагато дорожче, ніж ви думаєте. Насправді, вологість зерна відіграє вирішальну роль у його якості, зберіганні та масі продажу. Існує кілька різних методів вимірювання відсотка вологості зерна.

Найточнішим методом визначення вмісту вологи в зерні є стандартна шкала та тест на основі печі, який використовує опубліковані стандартизовані процедури для висушування зразка в лабораторній печі. Потім вміст вологи розраховується за допомогою рівняння на основі ваги, втраченої під час сушіння в печі. Інші прямі методи використовують мікрохвильову або інфрачервону технологію. Хоча ці методи дуже точні, вони забирають багато часу і тому не практичні для використання на фермах і на полях.

Вологоміри застосовують непрямий метод вимірювання – вони вимірюють електричні властивості зерна, які потім перетворюють на вміст вологи. Завдяки своїй простоті вони є найкращим пристроєм для вимірювання вологості зерна на полях. Деякі вологоміри використовують ємнісну технологію, яка вимагає досить великої вибірки та точної тестової ваги. Інші вимірювачі використовують провідність, коли вимірювач вимірює електричний опір зразка. В інтернет магазині SIMVOLT представлені різноманітні вологоміри для зерна діелькометричні ціна на які є досить конкурентною на ринку.

Діелькометричні вологоміри дозволяють проводити багаторазові тести та отримувати швидкі результати незалежно від того, берете індивідуальні проби або вставляєте зонд у різні місця. Якщо ви тестуєте сипуче зерно, відбирайте кількість проби через кожні кілька бушелів і перевіряйте зразок. Обов’язково добре перемішайте зерно для більш точного вимірювання.

Якщо ви тестуєте зерно в бункері, візьміть зразки з різних глибин і в різних місцях бункера. Виміряйте ці різні місця окремо, щоб ви могли добре визначити, яка область може потребувати більше сушіння. Результат вологості, який можуть надати численні тести, також допомагає вирішити економічний вплив того, чи продовжувати сушіння та питання змішування.

Як і будь-яке випробувальне обладнання, вологомір потребує регулярного обслуговування. Міняйте акумулятор кожні півроку або на початку та в середині сезону. Якщо вологомір не використовується більше 30 днів, вийміть акумулятор. Перед кожним використанням перевіряйте внутрішнє калібрування. Тримайте електрод в чистоті та зберігайте вологомір у кейсі для перенесення в чистому та сухому місці. Підтримка вашого вологоміра в належному стані гарантує, що він залишатиметься таким же точним, як і при виготовленні, і завжди надаватиме постійні, повторювані показання.

Вологоміри зерна діелькометричні

Чому варто обрати інтернет-маркет SIMVOLT?

В маркеті вимірювальних приладів https://simvolt.ua/ представлені діелькометричні вологоміри для зерна від світових виробників: Asonic, Agratronix, FARMCOMP, Metrinco, Supertech Agroline, Walcom. Вся продукція поставляється з гарантійними талонами та інструкціями українською мовою.

В офісі нашої компанії можна ознайомитися з приладами, отримати професійну консультацію та вологоміри зерна неруйнівні купити в місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.