Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Самовивіз доступний з 09:00 до 17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Портативні прилади для вимірювання освітленності (люксметри)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Люксметр портативний – сучасний пристрій для вимірювання інтенсивності освітлення, яку розрізняє людське око. Це значення не корелює з об’єктивним значенням випромінюваної або відбитої енергії, оскільки різні довжини хвиль у видимому спектрі сприймаються оком із різною чутливістю, а люксметри оцінюють інтенсивність світла з урахуванням цієї змінної.

Людське око розрізняє кольори світла відповідно до двох взаємодоповнюючих моделей фізіології зору. Трихроматична теорія стверджує, що кожен із трьох типів колбочок в оці активується певним діапазоном довжин хвиль: в межах 400–500 нм, у діапазоні 450–630 нм та у межах 500–700 нм. Супротивна теорія процесу стверджує, що кольори сприймаються паличками та колбочками антагоністично: чорний проти білого, синій проти жовтого та червоний проти зеленого.

Портативні прилади для вимірювання освітленності (люксметри)

Результатом є точніше сприйняття оком певних кольорів. Ідентифіковано більше відтінків зеленого, ніж будь-якого іншого кольору, і це основна причина, чому обладнання нічного бачення посилює відображення зеленого світла. Інтенсивність видимого світла, яка враховує ці властиві біологічні переваги, відома як світловий потік. Люксметри не можуть компенсувати індивідуальні візуальні недоліки або розбіжності. Загальна вихідна потужність вимірюється як радіаційний потік. Одиниця світлового потоку відома як люкс.

Люксметри портативні реєструють яскравість за допомогою вбудованого фотодетектора. Фотодетектор розташовується перпендикулярно джерелу світла для оптимальної експозиції – у багатьох люксметрах для цієї мети використовується шарнірний фотодетектор або виносний датчик на гнучкому кабелі. Показання надаються користувачеві через цифровий РК-дисплей. Такий тип люксметрів часто містять базові операторські введення. Багато цифрових люксметрів можуть зберігати вимірювання та мають регульований діапазон виявлення.

Фотодетектори, що складаються з селену або кремнію, визначають яскравість фотоелектрично. Генерований струм пропорційний отриманим фотонам. Детектори на основі кремнію повинні підсилювати напругу, що створюється світлом. Детектори на основі селену перетворюють фотони на досить високу напругу, щоб їх можна було безпосередньо підключити до гальванометра, але мають труднощі з визначенням вимірювань люкс для джерел світла менше 1000 люмен.

Фотодетектори, які вимірюють яскравість за допомогою фоторезистентності, складаються з керамічної підкладки, легованої сульфідом кадмію. Електронний перемикаючий струм подається на комірку, і опір зростає, коли виявляється більше фотонів, щоб в кінцевому підсумку забезпечити пропорційне зчитування. Законодавство деяких країн обмежує доступність кадмієвих пристроїв на окремих територіях.

Фотодетектори чутливі до всіх кольорів видимого світла, включаючи довжини хвиль, які не ідентифікуються оком. Таким чином, після впливу на зразок, фотодетектори повинні застосувати поправочний коефіцієнт до показань. Для різних джерел світла потрібні різні поправочні коефіцієнти. Багато комерційних люксметрів попередньо налаштовані на реєстрацію світла розжарювання, але мають проблеми зі зчитуванням розряду високої інтенсивності, галогеніду металу, натрію високого тиску та холодного білого флуоресцентного світла. Вимірювачі з попередньо налаштованими поправочними коефіцієнтами можуть забезпечити точні вимірювання люксів для цих джерел. Більш просунуті моделі люксметрів налаштовані на певні джерела світла за допомогою оптичних фільтрів і лінз, усуваючи невизначеність коефіцієнта корекції. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує придбати люксметр портативний ціна на який вас приємно здивує.

Більшість люксметрів є портативними пристроями, і їх легко транспортувати до місця роботи. Шарнірні та виносні фотодетектори можуть вимагати використання обох рук користувача для оптимального розташування фотодетектора та модуля, але вони також забезпечують гнучкість вимірювань. Деякі кишенькові моделі можуть мати підставку або монтажну конструкцію, наприклад штатив.

Основні характеристики, які слід враховувати при виборі портативного люксметра

Якщо ви хочете обрати найкращий портативний люксметр для свої застосувань обов’язково зверніть увагу на наступні характеристики та специфікації:

  1. Діапазон вимірювання. Якщо ви купуєте люксметр, він буде корисним для вашого застосування, лише якщо він зможе вимірювати джерела світла будь-якої інтенсивності. Таким чином, завжди буде гарним рішенням купівля люксметра з широким діапазоном вимірювання. Більшість люксметрів пропонують діапазон вимірювань від 0 люкс до 200 000 люкс або від 0 до 400 000 люкс, що має бути досить широким для більшості користувачів. Але якщо вам потрібна модель для промислового використання, ви також можете знайти кілька варіантів із діапазоном вимірювання від 0 люкс до 2000000 люкс, що є набагато вищим.
  2. Положення датчика. Усі люксметри мають сферичний датчик білого кольору, який відповідає за перевірку інтенсивності світла в будь-якій заданій області. І для правильного зняття показань положення цього датчика освітлення може бути досить важливим. Зазвичай ви знайдете люксметри з фіксованим датчиком освітленості вгорі. Незважаючи на те, що деякі з них мають поворотні та регульовані датчики світла, зовнішній, виносний датчик набагато універсальніший. Ці зовнішні датчики світла під’єднані за допомогою кабелю, тож ви можете легко розмістити їх у будь-якому бажаному положенні.
  3. Точність вимірювання. Крім того, що будь-який люксметр має бути універсальним з точки зору розташування датчика та здатності давати оцінки високої інтенсивності, він також має бути точним. Це гарантує, що ви отримуєте правильні показання, що дуже важливо для налаштування правильного освітлення. На щастя, більшість моделей пропонують рейтинг точності від ± 0.5 % до ± 2 %. З меншою похибкою усі ваші показники будуть максимально близькими до фактичного значення.
  4. Дисплей. Оскільки більшість люксметрів пропонують кілька режимів і різні деталі щодо інтенсивності світла навколо вас, усі вони мають вбудовані дисплеї для відображення показань. Хоча не всі люксметри мають однакові дисплеї. Деякі з них можуть мати невеликі дисплеї з обмеженою інформацією, інші мають великі дисплеї з підсвічуванням, які дозволяють перевіряти багато деталей одночасно.
  5. Додаткові аксесуари. Багато люксметрів також постачаються з різноманітними зручними аксесуарами, що входять у комплект. Це стосується таких речей, як кейси для перенесення, інструменти для чищення, акумулятори, підставки тощо. З таким люксметром ви не тільки отримуєте краще співвідношення ціни та якості, але ці аксесуари також роблять ваш люксметр більш універсальним.
  6. Гарантія. Щоразу, коли ви купуєте будь-який промисловий інструмент, як-от люксметр, ви хочете, щоб він залишався функціональним і надійним якомога довше. Таким чином, більшість пристроїв постачаються з міцною пластиковою конструкцією, що дозволяє легко використовувати їх у будь-якому середовищі. Окрім цього, ви також можете розглянути можливість перевірки включеної гарантії на ваш люксметр, щоб отримати уявлення про його довговічність. У більшості випадків ви знайдете або 1-річну гарантію на будь-який люксметр, що має бути досить добре для більшості користувачів.

Портативні люксметри

Якщо у вас виникли труднощі з вибором необхідної моделі портативного люксметра – зверніться до консультантів нашої компанії. Вам нададуть професійну консультацію стосовно технічних характеристик та експлуатації пристроїв і допоможуть купити люксметр портативний.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.