Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

ph-метри для грунту з класичним електродом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Успішне вирощування рослин, особливо їстівних продуктів, у вашому саду або городі потребує наполегливої праці та гарного розуміння умов вирощування, необхідних вашим рослинам. Це трохи науки і трохи мистецтва в одному. Один із найважливіших наукових компонентів пов’язаний з рівнем pH ґрунту та забезпеченням того, щоб ваш ґрунт був у належному діапазоні.

РН метр з класичним електродом для вимірювання показань рН ґрунту – це найточніший спосіб визначення показників рН. pH ґрунту – це вимірювання того, наскільки кислим або основним (також відомим як лужний) є ґрунт. pH – потенціал водню – вимірює концентрацію іонів водню, як позитивно заряджених іонів водню (H+), так і негативно заряджених гідроксильних іонів (OH-) у середовищі. Більш позитивно заряджені іони водню створюють кисле середовище, а більша кількість негативно заряджених гідроксильних іонів створює середовище, яке є менш кислим або основним.

ph-метри для грунту з класичним електродом

Чому важливо знати рН ґрунту?

Знання рівня pH вашого ґрунту дає вам краще розуміння того, які поживні речовини в ґрунті, тобто те, що ваші рослини використовують як «їжу», реагують на умови ґрунту.

На наявність поживних речовин сильно впливає pH ґрунту. Якщо рН ґрунту занадто далекий від нейтрального, тобто якщо він занадто кислий або занадто лужний, це суттєво впливає на те, скільки певної поживної речовини доступно рослинам для їх використання. Різні поживні речовини стають недоступними для поглинання рослинами або стають нерозчинними при різних значеннях pH.

Як на нижньому, так і на високому кінці шкали рН основні макроелементи для рослин – ті, які потрібні у більших кількостях для метаболічних процесів рослини, такі як азот, фосфор, калій, кальцій, магній і сірка – стають зв’язаними, ускладнюючи їх поглинання для рослин, а мікроелементи (хлор, залізо, бор, марганець, цинк, мідь, молібден і нікель), необхідні для функціонування рослин, стають більш доступними в цих екстремальних умовах та стають потенційно токсичними для рослин через їх велику кількість.

В ідеалі ви хочете, щоб ваш садовий ґрунт мав нейтральний рН або навіть трохи кислий. Більшість рослин віддають перевагу pH ґрунту від 6,0 до 7,5. Цей діапазон забезпечує найкращу доступність поживних речовин. Деякі рослини, такі як азалії та чорниці, потребують більш кислого середовища, на що треба звернути увагу при їх вирощуванні.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити ph метр з класичним електродом для своєчасного контролю параметра рН ґрунту.

Що впливає на pH ґрунту?

Існує багато факторів, пов’язаних із хімічним складом ґрунту, які впливають на рівень pH ґрунту.

  • Батьківський матеріал. Ґрунт утворюється в результаті повільного процесу вивітрювання вихідних матеріалів, які знаходяться глибше під земною поверхнею. Породи, які походять із підземних шарів корінних порід, мають різний склад від дуже кислого до дуже лужного. У міру їх розпаду утворюється ґрунт. Кислі ґрунти утворюються з пісковика або сланцю. З вапняків утворюються лужні ґрунти.
  • Рівень опадів. Кислі ґрунти найчастіше зустрічаються в районах з великою кількістю опадів. Дощова вода злегка кисла (pH зазвичай близько 5,7) через реакцію з вуглекислим газом в атмосфері, що утворює вугільну кислоту. Коли вони просочуються крізь ґрунт, вони вимивають катіони та бікарбонати, збільшуючи концентрацію H+ відносно інших катіонів. Лужний ґрунт найчастіше зустрічається в районах з посушливим кліматом. Області з меншою кількістю опадів не відчувають вимивання катіонів і бікарбонатів з профілю ґрунту, зберігаючи нижчу концентрацію іонів водню.
  • Ріст рослин і поглинання поживних речовин. Рослини постійно забирають поживні речовини з ґрунту, втягуючи їх у своє коріння, щоб задовольнити свої харчові та метаболічні потреби. Вони часто поглинають більше катіонів (молекул з позитивним зарядом), ніж іонів. Для підтримки нейтрального балансу в клітинах коренів вони виділяють іони H+ назад у ґрунт, підкислюючи область навколо коренів.
  • Внесення добрив. Добрива на основі азоту є одними з найбільших винуватців зміни pH у культивованих ґрунтах. Амонієві добрива (NH4+) проходять у ґрунті процес, відомий як нітрифікація, утворюючи нітрат (NO3-), який рослини можуть використовувати. Побічним продуктом нітрифікації є іони Н+, що підвищує кислотність ґрунту.
  • Якість поливної води. Хоча природні опади призведуть до підвищення кислотності ґрунту, використання зрошувальної води має протилежний ефект, створюючи лужні умови ґрунту. Високі рівні розчиненого кальцію та магнію часто зустрічаються в зрошувальних водах як у вигляді карбонатів, так і бікарбонатів. Коли зрошувальна вода подається на посушливі ґрунти (які вже можуть мати pH вище, ніж нейтральний), бікарбонати реагують з H+ у ґрунті, знижуючи їх концентрацію та ще більше підвищуючи pH ґрунту. Карбонати кальцію або магнію можуть виділятися з поливної води у вигляді вапна, ще більше підвищуючи рН ґрунту.
  • Кислотний дощ. Звичайні опади слабокислі, кислотні дощі, з іншого боку, додають сірчану та азотну кислоти в результаті спалювання викопного палива. Області з кислотними дощами спостерігатимуть подальше зниження рН ґрунту, оскільки сірчана та азотна кислоти реагують із бікарбонатами у ґрунті, збільшуючи концентрацію H+.

Як перевірити рівень pH ґрунту?

Рівень pH вашого ґрунту може змінюватися і змінюється з часом через різноманітні фактори. Ось чому важливо регулярно брати репрезентативний зразок ґрунту у вашому саду та проводити тест на pH.

Перевірка pH ґрунту за допомогою рН-метра є найнадійнішим і точним методом самостійного визначення pH ґрунту. В залежності від компанії виробника та точності вимірювання рН-метр може коштувати дорого, однак, якщо за ним правильно доглядати, він прослужить довго.

Для перевірки рівня рН ґрунту необхідно:

  1. Вам знадобиться скляна ємність, ложка, дистильована вода та pH-метр.
  2. Помістіть рівну кількість сухого ґрунту та дистильованої води в скляну ємність.
  3. Перемішайте суміш ґрунт/вода протягом 5–10 секунд, а потім залиште на 15 хвилин.
  4. Знову перемішайте ґрунт ще 5–10 секунд, потім занурте рН-метр суміш ґрунт/вода, дотримуючись інструкцій виробника.

ph-метр з класичним електродом для грунту

Де краще купувати рН-метри з класичним електродом для ґрунту?

Роздрібний ринок переповнений рН-метрами різної вартості, точності та якості. Вибір найкращого пристрою для домашнього тестування ґрунту може бути непростим. Якщо ви зацікавлені в придбанні рН-метра для ґрунту, щоб самостійно точно перевірити рН ґрунту і бути впевненим, що купуєте високоякісний і надійний продукт вам потрібно звернутися в інтернет маркет https://simvolt.ua/.

У нас ви знайдете надійний pH-метр AZ-8692, який вимірює як рівень pH, так і температуру ґрунту, забезпечуючи швидкі та точні результати під час вимірювання pH як ґрунтових суспензій, так і рідких розчинів. Більше не потрібно користуватися смужками pH або відправляти ґрунт на перевірку в лабораторію. Прилад постачається з інструкціями українською мовою, яка детально описують, як використовувати пристрій і покрокові вказівки щодо калібрування та очищення. В офісі нашої компанії ви можете придбати ph метр з класичним електродом Україна в місті Київ.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.