(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Портативні

Купти ОВП метри портативні

Для прецизійних професійних вимірювань окисно-відновного потенціалу оберіть портативні ОВП метри, купити які Ви зможете у нашому маркеті. Це високоякісні мікропроцесорні прилади з автономним живленням, придатні як для експрес аналізу в польових умовах, так і для професійних вимірювань в наукових та виробничих лабораторіях.

Додаткові функціональні можливості розрахунку середнього, максимального та мінімального значення, наявність пам’яті на результати вимірювань, автоматичне вимкнення за умови обмеженого використання зроблять користування приладом більш комфортним і ефективним. Калібрування приладів проводиться за допомогою буферних розчинів з відомими параметрами, які продаються разом з приладом.Крім того в асортименті нашого маркету розхідні матеріали та електроди, тому Ви в будь-яких момент зможете поповнити їх запаси, а також розширити можливості свого приладу, придбавши додаткові електроди.

Зверніть особливу увагу на наявність в ОВП метра автоматичної температурної компенсації, що гарантує високу точність отриманих результатів, оскільки корегує залежність вимірюваних параметрів від температури досліджуваного середовища.

Крім моделей EZODO, в цій категорії також представлені прилади відомого європейського бренда вимірювальної техніки DeltaOhm. Це багатопараметричні моделі з можливістю підбору зондів відповідно до потреб користувача – це зонди занурення або проникнення, контактні чи повітряні. Додаткові можливості підключення до комп’ютера через RS232C або USB 2.0 послідовні порти дозволить вести протокол вимірювань, проводити статистичну обробку та візуалізацію отриманих результатів.

Широке застосування портативні ОВП метри знайдуть:

  • у системах водопідготовки і очищення води,
  • акваріумних системах,
  • для вирощування рослин методом гідропоніки,
  • для контролю води в басейнах і СПА,
  • для задач науки, екології,
  • у промисловості,
  • ресторанному бізнесі,
  • клінінгу, тощо.