Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Портативні ОВП-метри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Портативний ОВП метр для визначення окисно-відновного потенціалу водних середовищ

Портативний ОВП метр — це електронний пристрій для вимірювання окисно-відновного потенціалу, тобто визначення здатності води до обміну електронами з навколишнім середовищем. Ці тестери ще називають ORP метри, від англійської назви «Red-Ox».

Проводити заміри води на показник ОВП не примха вчених, а науковий підхід до здорового життя людини. Рідина, що надходить у наш організм, може завдавати шкоди через різницю ОВП. Для того щоб вода була корисною для тіла, її редокс потенціал повинен бути такий же, як і в клітинах організму. Тому існує поняття «жива вода». Це вода, потенціал якої нижче, ніж у клітинах людини. За рахунок цього вона краще засвоюється і підживлює організм. Надійні портативні овп метри купити можна в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Функціональне призначення й особливості використання портативних ОВП-метрів

Портативні ОВП метри користуються великою популярністю. Серед власників цих приладів основну частину становлять не професійні вчені, а любителі. Головною причиною цього є їх невисока вартість, компактність, швидкість і простота вимірювань. За допомогою цих тестерів виміри води на окислювально-відновний потенціал можна проводити де завгодно: вдома, на робочому місці, під час подорожей.

Комбіновані портативні ОВП метри вирізняються своєї багатозадачністю. З їх допомогою проводять цілий ряд досліджень рідини на її фізико-хімічні властивості. Виміряти кислотно-лужний баланс (рН), окисно-відновний потенціал (ОВП), температуру, рівень TDS і багато іншого можна одним приладом. Такий підхід значно економить витрачений на вимірювання час і кошти. Універсальність одного тестера дає можливість носити з собою повноцінну лабораторію, що поміщається в маленьку коробку.

Перед першим використанням овп метри портативні потребують калібрування. Як його правильно зробити і як налаштувати тестер, в цьому вам допоможуть консультанти «SIMVOLT». Будь-який ОВП вимірювач потребує правильного догляду. Після кожного вимірювання необхідно ретельно видаляти залишки досліджуваного матеріалу з електрода методом промивання його у відповідній рідини. Зберігати прилад необхідно у вимкненому стані із щільно закритим ковпачком електрода за кімнатної температури згідно з інструкцією.

Якщо ви дбаєте про здоров’я своєї родини, бажаєте знати і контролювати якість води, яку п’єте, тоді портативний ОВП метр — це ваш головний помічник. Правильно дібраний ОВП потенціал рідини не тільки не забирає енергію у клітин, але здатний віддавати електрони в резерв організму. Якісні портативні овп метри купити в інтернет-маркеті «SIMVOLT» — завжди правильне рішення!

Чому варто купити портативний ОВП метр у маркеті «SIMVOLT»?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує велике різномаїття та конкурентні ціни на портативні овп метри різних моделей і конфігурацій. У нас ви знайдете ОВП-метри відомих світових брендів: EZODO, Horiba, Lutron. SIMVOLT — офіційний представник багатьох відомих торгових марок, тому реалізовує їх продукцію без посередництва за демократичною вартістю.

Великою популярністю користуються комбіновані або мультипараметрові овп-метри, що здатні визначати й інші параметри розчинів (електропровідність, рівень pH, концентрацію розчинених солей у воді (TDS), температуру). Усі пристрої поставляються з відповідними сертифікатами й інструкціями з експлуатації українською мовою.

SIMVOLT пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент ОВП метрів, конкурентні ціни, гарантійне і післягарантійне обслуговування у власному сервісному центрі, оперативне оформлення замовлення та доставку надійними перевізниками по Україні. Менеджери компанії нададуть професійну консультацію стосовно продукції та її експлуатації і допоможуть дібрати надійні овп метри портативні в інтернет-маркеті «SIMVOLT».

Вгору