(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Ручні

         
ОВП-метр AZ-8552
 
2,100.00 грн
 
           
           

Купити ОВП метри ручні

Якщо Вам необхідно провести експрес-аналіз окисно-відновного потенціалу води та водних розчинів для побутових, лабораторних, виробничих задач, для задач екології, акваріумістики, очистки води та для інших потреб – оберіть компактні ручні ОВП метри, представлені в нашому маркеті.

Без проведення складних аналізів і використання дорогих реактивів, а всього лише вимірявши окисно-відновний потенціал рідини, Ви зможете зробити висновок про якість та чистоту питної води, про можливість її вживання, використання для поливу рослин, в акваріумах, про чистоту та ступінь знезараження води в басейнах, про дотримання відповідних санітарно-епідеміологічних норм, в системах водопідготовки і водоочистки, тощо. Знаючи ОВП продуктів харчування, напоїв, ліків, Ви будете захищені від вживання неякісної продукції.

Асортимент ручних ОВП метрів, представлений у нашому маркеті, безумовно задовольнить потреби різних категорій покупців. Не залежно від того, обираєте Ви простий однопараметричний ОВП метр з незмінними електродами, чи більш дорогий, в водозахищеному крпусі, або ж мультифункціональний, що може вимірювати інші показники ,такі як електропровідність, рН, температуру, рівень розчинених солей – однаково отримаєте незмінно високу якість, точність вимірювань, надійність. Автономне живлення розширить сфери застосування приладів, а наявність автоматичної температурної компенсації забезпечить високу точність вимірювання ОВП метрів.

Купити їх ви зможете безпосередньо на сайті, або ж зателефонувавши нашим менеджерам. Наші висококваліфіковані консультанти допоможуть правильно обрати модель і зорієнтують в ціновій політиці. Крім того, Ви можете замовити доставку придбаного приладу в будь-який регіон України.