(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Промислові / Стаціонарні

Купити ОВП метри стаціонарні / промислові

Промислові ОВП метри представлені високоточними мікропроцесорними індикаторами та контролерами з цифровим керуванням. Прилади виготовленими для стаціонарного кріплення на DIN-рейку, мають автономне живлення або ж  за допомогою адаптера, виносні змінні електроди, що суттєво розширює можливості для користувача.

Корпус ОВП-контролера виготовлений з пластику АБС (акрилонітрилбутадієнстирол), що характеризується підвищеною міцністю, ударостійкістю, а також еластичністю. Крім того, він стійкий до дії лугів, кислот, вологи, масел та миючих засобів, має широкий діапазон робочих температур -40°С до +90°С. Такі характеристики дозволяють безпечно проводити контрольно-вимірювальні роботи навіть в агресивних середовищах в широкому температурному діапазоні.

Для додаткового захисту лицьової панелі контролера Ви можете скористатись захисним екраном EZODO NEMA-4X, який також виготовлений з АБС-пластмаси. А придбавши додаткові електроди, можете зробити свій контролер мультифункціональним! Купити ОВП метри стаціонарні Ви можете безпосередньо на нашому сайті ,або ж зателефонувавши менеджерам.