Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Анемометри з крильчаткою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Анемометр крильчатий — це тип вимірювача повітря, який вимірює швидкість та об'ємний потік. Як правило, це невеликі портативні пристрої, що містять турбіну та цифровий дисплей. «Турбіна» (яку часто називають гвинтом, крильчаткою або вентилятором) може бути вбудована в пристрій або поставлятися як окремий додатковий датчик.

Ви вимірюєте швидкість повітря, спочатку звертаючи свій анемометр з лопаттю до джерела вітру. Швидкість вітру зазвичай розраховується на лопатевому анемометрі за допомогою лічильника обертів на вітрогенераторі. Якщо площа поперечного перерізу відома, ви можете використовувати це для розрахунку об'ємного потоку.

Крильчаті анемометри працюють за принципом — турбіна, що вільно обертається буде обертатися зі швидкістю, прямо пропорційною швидкості вітру. За допомогою швидкого калібрування пристрій може відображати вимірювання швидкості вітру.

Анемометри з крильчаткою

Для чого потрібен анемометр з лопатями?

Вимірювання швидкості вітру — це поняття, яке багато користувачів асоціюють перш за все з використанням на свіжому повітрі. Однак насправді не тільки на відкритому повітрі використовується крильчатий анемометр. Зокрема, може мати сенс використовувати його для вимірювання швидкості повітря в кімнатах. Вентиляційні системи засновані на швидкості повітря, температурі та вологості. Якщо ці значення неправильні або змінюються, це може вплинути на якість повітря в приміщенні. Проблема тут у тому, що керувати вентиляційними системами не завжди просто.

Тут у нагоді стане анемометр. Залежно від конструкції, його дуже легко можна вставити у вентиляційну шахту за допомогою телескопа, щоб він міг проводити там вимірювання. Крильчатий анемометр ідеально підходить для цього. Деякі моделі оснащені телескопічним датчиком, що робить дуже простим вимірювання витрат в каналі. Однак можливе і зовнішнє використання.

Залежно від пристрою, у вас є можливість не просто використовувати анемометр з лопатями для вимірювання швидкості вітру. Його також можна використовувати як прилад для вимірювання витрати. Деякі версії також мають можливість вимірювання точки роси та температури вологого термометра, а також швидкості вітру. Ці значення в поєднанні зі швидкістю повітря та температурою повітря можуть бути дуже корисними та важливими для вашого аналізу.

Анемометр з крильчаткою має вбудовані лопаті, які можуть мати різний діаметр. Для вимірювання витрати у вас також є можливість використовувати витяжку. Поєднання різних вимірювальних приладів є принциповим, особливо коли ви покладаєтесь на ефективні та детальні значення. У цьому випадку варто поєднати тут різні варіанти, наприклад, прилад для вимірювання витрати, термоанемометр та пристрій для визначення об’ємів повітря.

Переваги анемометра з лопатями:

  • внутрішні та зовнішні вимірювання вітру;
  • можна виміряти об'ємні потоки та температуру;
  • просте застосування навіть у обмеженому просторі.

Анемометри з лопатями можна використовувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі і найкраще працювати, коли напрямок вітру залишається постійним. Їх використовують для випробування та збалансування систем опалення та кондиціонування повітря, для розробки параметрів та допомоги у виявленні або усуненні системних проблем. Обертові лопатеві анемометри працюють дуже подібно до вітряка, де повітряний потік впливає на лопатку, створюючи обертання. Ви можете купити анемометр з крильчаткою в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ за кращими цінами в Україні.

Пристрої ідеально підходить для вимірювання:

  • кухонних витяжок;
  • витяжок для ванної кімнати;
  • витяжних та зворотних решіток;
  • нагрівальних та охолоджувальних змійовиків;
  • швидкості фільтрації повітря.

Найчастіше виготовляється обертовий анемометр діаметром 4 дюйма (100 мм). Обертові лопаті є хорошою альтернативою, якщо решітка занадто мала або занадто велика, щоб вмістити капюшон.

Анемометр з лопатями

Де краще купувати анемометри з крильчаткою?

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує анемометри з крильчаткою від відомих виробників: AZ-Instrument, Benetech, CEM Instruments, Lutron, Peakmeter, Tenmars, Walcom. В офісі нашої компанії Ви можете ознайомитись з пристроями та купити в Києві анемометр з крильчаткою по вулиці Академіка Заболотного 150.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.