Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Термоанемометри ("гаряча струна")

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Термоанемометр — ефективний засіб вимірювання швидкості повітря. Швидкість повітря — це показник, який може мати важливе значення в багатьох галузях. Основна увага тут зосереджена на значеннях у вентиляційному каналі, але також може мати сенс провести вимірювання швидкості повітря всередині приміщень. Тут корисно використовувати анемометр. Однак це не єдина функція анемометрів, його також застосовують для реєстрації об’ємного потоку. Швидкість повітряного потоку та об’ємний потік всередині приміщень впливають на якість повітря. Регулярне вимірювання є дуже важливішим, оскільки тут задіяні фактори впливу, які в більшості випадків неможливо виявити на перший погляд.

Якщо ви хочете купити термоанемометр, особливо корисними будуть наступні функції:

 • розрахунок середнього значення за часом;
 • комбінація вимірювання температури, швидкості повітря та обсягів повітря;
 • додаткові функції (вимірювання вологості, підключення до ПК, вбудована пам'ять тощо).

Термоанемометри ("гаряча струна")

Ці прилади можна використовувати для перевірки функціонування систем вентиляції та кондиціонування повітря. У вентиляційному каналі розвиваються швидкості потоку. Перевірка цих швидкостей потоку є важливим фактором для перевірки того, чи може бути негативний вплив на якість повітря в приміщенні. Вимірювання швидкості потоку за допомогою теплового анемометра також дозволяє розрахувати об’ємний потік.

Термоанемометр має наступні переваги:

 • вимірювання потоку у приміщенні;
 • можливе вимірювання об'ємного потоку;
 • вимірювання температури повітря в окремих випадках;
 • аналіз та документація зображень у деяких випадках;

Принцип роботи анемометра гаряча струна

Анемометр з гарячою струною зазвичай складається з двох зондів з невеликим тонким дротом, натягнутим між ними. Анемометр нагріває тонкий дріт до відомої заданої температури, і коли вітер проходить по дроту, він почне охолоджуватися. Анемометр з гарячою струною розраховує швидкість вітру, визначаючи втрати тепла на струні, коли датчик розташований у вітровому потоці, який потрібно виміряти. В маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» можна придбати термоанемометр ціна на який вас порадує.

Термоанемометр використовує принцип, згідно з яким вплив вітру буде охолоджувати дріт. Анемометри з гарячою струною визначають швидкість охолодження методом постійного струму або постійної температури.

Метод постійного струму — для нагрівання дроту буде протікати фіксований струм. Вплив повітряного потоку на нагрітий дріт змінить температуру. Пристрій може вимірювати швидкість вітру з цієї зміни, оскільки температура прямо пропорційна швидкості повітряного потоку.

Метод постійної температури — такі моделі анемометрів з гарячою струною працюють для підтримки постійної температури дроту. Оскільки повітря, що проходить, зменшує нагрівання дроту, пристрою потрібно буде використовувати більше струму, щоб підтримувати стабільну температуру. Потім пристрій обчислить силу струму, необхідну для підтримки постійної температури, щоб визначити швидкість вітру. Інтернет-маркет https://simvolt.ua/ пропонує термоанемометр купити в Києві по вулиці Академіка Заболотного 150.

Галузі застосування термоанемометра

Швидкість потоку або вітру є дуже важливим значенням для визначення в багатьох виробничих процесах або системах, таких як сільське господарство, промисловість тощо. Анемометр із гарячою струною широко використовується в різних галузях:

 1. В автомобільній промисловості використовується для визначення кількості повітря, що надходить у двигун, і забезпечення точної кількості впорскування палива для автомобільного двигуна. У той же час це може зменшити забруднення навколишнього середовища та заощадити паливо.
 2. Оптимальний контроль якості повітря в приміщенні та енергозбереження вентиляції.
 3. Перевірка швидкість потоку горючих газів, таких як природний газ, зріджений газ та вугільний газ, у місцях життя людей та на промислових об’єктах.
 4. В електронній промисловості невеликий термоанемометр використовується для вимірювання повітряного потоку, температури та вологості на таких малих компонентах, як комп’ютерні мікросхеми та друковані плати тощо.
 5. У фармацевтичній промисловості та при лабораторному дослідженні тепловий анемометр використовується для контролю повітряного потоку в хімічних витяжних шафах, шафах з ламінарним потоком тощо.

Термоанемометри

Де кращий вибір термоанемометрів?

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує якісні термоанемометри від надійних виробників: Benetech, DELTA OHM, EZODO, Tenmars, Walcom. Вся продукція має необхідні сертифікати та підлягає гарантійному обслуговуванню.

Професійна команда менеджерів допоможе підібрати термоанемометр гаряча струна та пояснить основні правила експлуатації.

Вгору