(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Шумомір-реєстратор з підключенням до ПК (2 клас) - Tenmars TM-103

Арт. 800

7,000.00 грн

+
Коротка інформація

Модель: TM-103

Описание продукта

- IEC 61672, тип II

- USB запам'ятовуючій пристрій із 14,000 записами.

- Автоналаштування.

- 30 ~ 130dB.

- LO, MED, HI діапазони.

Професійний контроль шумового забруднення середовища допоможе провести шумомір-реєстратор Tenmars TM-103. Принцип роботи якого побудовано наступним чином: до чутливого елементу звукових хвиль (мікрофону) підключено широкосмуговий підсилювач, перемикач частотних характеристик та відкалібрований вольтметр, що реєструє інформативний сигнал пропорційний шумовому забрудненню (в децибелах) на персональний комп’ютер.

Чистий звук - це спокій та пустота одночасно. Звук є неповторним для різних об’єктів: мегаполісу, лісу, кімнати, підприємства, школи. Звук має об’ємне насичення хвилями різних частот і одночасно різний за висотою звучання, що прийнято називати рівнем шуму. Шум умовно розділяють на приємний для сприйняття людини та неприємний (понад 60 дБ) той, що подразнює слухові рецептори, і є наслідком нервових роздратувань та захворювань нервової системи людини. З динамічною тенденцією до збільшення рівня шумів в останні роки, ці ознаки тільки посилюються. Тому існує нагальна необхідність контролю рівня шумів, як на окремих суб’єктах - фірмах, офісах, школах, підприємствах, виробничих цехах, так і окремих мікрорайонів і навіть мегаполісів.

Чинниками для забруднення навколишнього середовища шумами можуть бути, як необхідні технологічні процеси так і ті, що просто виконують функцію комфорту. Виготовленнядеталей, вузлів, механізмів з застосування різноманітних технологічних функцій супроводжуються шумами в понад 100 децибел. Точіння, фрезерування, штамповка, свердління, це ті сфери виробництва контроль рівня шумів є обов’язковим, а також необхідний індивідуальний захист співробітників від шумового навантаження.

Чинниками для виникнення шумів у мікрорайонах є промислові системи кондиціювання та опалення, які наразі використовують офісні центри, спортивні комплекси та супермаркети. В Україні нажаль не виконуються розрахунки забруднення навколишнього середовища шумами архітектурними агенціями при будівництві.Тому населення мікрорайонів є незахищеним від початку будівництва таких центрів в безпосередній близькості до їх будинків.

Професійний контроль звукового забруднення на будівництві є можливим при використанні Tenmars TM-103, купити який пропонує наш інтернет-магазин, при виконанні ремонтних робіт з звукоізоляції приміщень, встановленні систем кондиціювання та опалення, встановлення систем вентиляційного типу подачі кисню до підземних паркінгів та стоянок й визначення рівню забруднення.

Технічні характеристики TenmarsTM-103, приладу для вимірювання шуму:

Роздільна здатність (точність вимірювання)

0,1 дБ

Частоти вимірювання

А, С

Загальний діапазон частот

30…130 дБ

Діапазон частот LO

30…80 дБ

Діапазон частот MED

50…100 дБ

Діапазон частот HI

80…130 дБ

Динамічний діапазон

50 дБ

Особливості Tenmars TM-103:

1. Ергономічно спроектована консоль керування процесом вимірювання рівня шуму.
2. Рідкокристалічний дисплей з інформацією про рівень забруднення повітря в децибелах, з функцією підсвічування.
3. Точність контролю частоти шумового забруднення 0,1 дБ.
4. Функція автоматичного налаштування.
5. Функція автоматичного відключення від мережі живлення.
6. Збереження даних про максимальне та мінімальне виміряне значення.
7. Підтримка інтерфейсу програмного забезпечення Windows та USB.
8. Доступність та зручність проведення клінінгових функцій після вимірювання.
9. Габаритні розміри дозволяють використовувати Tenmars TM-103 як портативний вимірювальний прилад.

Купити шумомір TenmarsTM-103 можна з доставкою в будь-який регіон України (Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпро). Ціна шумоміра в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT є прийнятною для кожного.

Tenmars
Тайвань
Діапазон вимірювань
30 – 130 дБ
Роздільна здатність
0.1 дБ
Точність
± 1,5 дБ
Технічні характеристики
30 ~ 130 дБ
А, С
0,1 дБ
0,1 дБ
290 г
200 х 55 х 38 мм
Для данного товару, поки немає відео.