Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Потенціометричні прилади та розчини для них YOCHEM

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сьогодні важко уявити дослідження розчинів та рідин не застосовуючи потенціометричний прилад. А для надійних та точних результатів вимірювання потенціометричні прилади необхідно правильно зберігати та калібрувати. Для калібрування найкраще застосовувати спеціальні буферні розчини.

Буферні розчини неймовірно корисні, оскільки вони мають здатність підтримувати стабільний рН-баланс і протистояти змінам, навіть якщо вводиться сильна основа або кислота. pH — це міра іонів водню (H+) у розчині.

Буферні розчини також відомі як буфери pH або буфери іонів водню, оскільки вони ефективно «відбивають» будь-які зміни рівня pH, коли додається сильна кислота або основа. Буферні розчини підтримують рН майже на постійному рівні, оскільки вони містять рівновагу між кислотою (НА) та її сполученою основою (А-) або між основою та її спряженою кислотою.

Потенціометричні прилади та розчини для них YOCHEM

Буферні розчини можна розділити на два види — кислотні і лужні.

  1. Кислий буферний розчин має рН менше 7 і зазвичай складається зі слабкої кислоти та однієї з її солей.
  2. Лужний буферний розчин має pH більше 7 і виготовлений із слабкої основи та однієї з її солей.

Це не означає, що буферні розчини мають нейтральний pH, лише те, що вони мають збалансований pH. Вони підтримують цей баланс і запобігають зовнішнім впливам від зміни рН і потенційної шкоди, для чого б не використовувався буферний розчин. В інтернет маркеті https://simvolt.ua/ ви можете придбати буферні розчини та електроліти від української компанії yochem.

Основне використання буферних розчинів

Багато хімічних реакцій вимагають стабільного pH, щоб бути ефективними, тому буферні розчини мають багато застосувань. У промисловості буферні розчини використовуються в:

  1. Ферментація. Так, у виробництві спирту використовуються буферні розчини. Їх додають перед тим, як бродіння — перетворення цукру на спирт — починає підтримувати рН на певному рівні та пригнічувати кислотність, яка може зіпсувати продукт. Оскільки pH розчину змінюється під час процесу бродіння, буферні розчини є важливим елементом кожного алкогольного напою.
    Те саме стосується випікання хліба, коли рН тіста знижується та стає більш кислим. У цьому випадку молоко та борошно є буферними агентами, оскільки вони борються зі зниженням pH шляхом виділення вуглекислого газу.
  2. Фарбування тканин. У багатьох процесах фарбування тканин використовуються буферні розчини, щоб підтримувати правильний рН барвника. Неправильний рН може вплинути на колір барвника та його здатність правильно фарбувати тканину. Багато різних процесів, пов’язаних із фарбуванням тканин, потребують збалансованого рН, наприклад, чищення бавовни потребує сильної лужності, а буферні розчини також використовуються для відбілювання та обробки.
  3. Виробництво засобів особистої гігієни та косметики. Буферні розчини використовуються у виробництві багатьох косметичних засобів і засобів особистої гігієни, щоб підтримувати нейтральний або навіть злегка лужний pH. Буферний розчин запобігає тому, що продукти стають занадто кислими або надто лужними, оскільки це може спричинити подразнення шкіри. Наприклад, мило має природний високий pH, тому його зазвичай буферизують до pH приблизно 5,5, що є природним pH шкіри. Визначити рівень рН можна за допомогою рН-метрів — електронних пристроїв для вимірювання. Для надійної роботи рН-метрів необхідно систематично поповнювати електроліт.
    Ще один приклад — шампунь. Лимонна кислота або цитрат натрію зазвичай використовуються як буфери для підтримки злегка кислого рН, що протидіє природній лужності миючих засобів у шампуні, які можуть обпалити шкіру голови. У дитячих лосьйонах використовується буферний розчин, який підтримує злегка кислий рН близько 6. Це допомагає запобігти розвитку бактерій і попрілостей.
  4. Друк — рН паперу та чорнила регулюється, щоб гарантувати, що чорнило проникає в папір і правильно висихає.
  5. Вичинка шкіри — підтримка певного pH-балансу за допомогою буферних розчинів у ванні для дублення допомагає визначити текстуру готової шкіри.
  6. Побутові засоби — буферні розчини використовуються у виробництві пральних порошків і засобів для миття посуду, щоб запобігти руйнуванню натуральних інгредієнтів.
  7. Калібрування обладнання — буферні розчини застосовують для систематичного калібрування пристроїв.

Розчини для потенціометричних приладів YOCHEM

Різні буферні розчини застосовуються для різних застосувань. В маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT можна придбати сучасне потенціометричне обладнання, електроліти, калібрувальний та буферний розчин від відомих виробників. В нашому асортименті тільки якісна оригінальна продукція. Придбати всі необхідні товари можна в місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.