Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Професійні пірометри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Професійний пірометр – це безконтактний вимірювальний прилад температури, який виявляє інфрачервоне випромінювання від поверхні всіх об’єктів і обчислює його відповідно до відповідних показань температури.

Температура відіграє важливу роль як індикатор стану продукту або частини машини, як у виробництві, так і в контролі якості. Час простоїв скорочується, оскільки виробничі процеси можуть відбуватися без перерв і в оптимальних умовах.

Професійні пірометри

Переваги безконтактного ІЧ-вимірювання температури професійними пірометрами:

  • Висока швидкість вимірювання (в діапазоні мілісекунд) – економить час і дозволяє проводити більше вимірювань і накопичувати дані.
  • Полегшує вимірювання рухомих цілей, тобто конвеєрних процесів.
  • Вимірювання можна проводити на небезпечних або фізично недоступних об’єктах, наприклад, на частинах під високою напругою або на об’єктах, які знаходяться на великих відстанях вимірювання.
  • Можливість вимірювання високих температур (вище 1300 °C/2375 °F). Контактні термометри часто не можна використовувати в таких умовах.
  • Відсутність перешкод на шляху вимірювання, оскільки ціль не втрачає енергії.
  • Безконтактне вимірювання температури не забруднює та механічно не впливає на поверхню об’єкта.

Інфрачервона технологія успішно використовується в промисловості протягом десятиліть, але нові розробки зменшили витрати, підвищили надійність і призвели до виготовлення менших безконтактних вимірювальних приладів інфрачервоного випромінювання. Високоточний пірометр професійний купити можна в інтернет маркеті https://simvolt.ua/.

Пірометр — це тип теплового датчика, який використовується для вимірювання високих температур поверхні, часто у великих установках або печах. Ці пристрої вимірюють температуру об’єкта або поверхні на основі теплового випромінювання, що випромінюється, також відоме як радіометрія. Є певні застосування, де стандартний одноколірний пірометр неправильно зчитує температуру, і вони включають:

  1. Маленькі предмети (занадто малі, щоб заповнити поле зору).
  2. Пил, дим або пара, які закривають лінію видимості.
  3. Вікна через які проводять вимірювання в процесі забруднюються, і їх важко підтримувати в чистоті.
  4. Коефіцієнт випромінювання продукту змінюється (через зміну сплаву або стану поверхні).

Чим відрізняється двоколірний пірометр від одноколірного? Двоколірний пірометр складається з двох одноколірних пірометрів в одному корпусі. Він використовує два детектори, що працюють на двох різних довжинах хвиль, але обидва детектори бачать ту саму гарячу ціль.

Щоб забезпечити точне безконтактне інфрачервоне вимірювання температури, пам’ятайте про наступні моменти:

  • Відношення відстані до цілі (точка). Оптична система інфрачервоного датчика збирає інфрачервону енергію з круглої точки вимірювання та фокусує її на детекторі. Оптична роздільна здатність визначається відношенням відстані від приладу до об’єкта до розміру вимірюваної плями (співвідношення D:S). Чим більше число співвідношення, тим краща роздільна здатність приладу, і тим менший розмір плями, який можна виміряти з більшої відстані. Недавнім нововведенням в інфрачервоній оптиці є додавання функції Close Focus, яка забезпечує точне вимірювання невеликих цільових областей без урахування небажаної фонової температури.
  • Поле зору. Переконайтеся, що ціль більша за розмір плями, яку вимірює пристрій. Чим менша ціль, тим ближче ви повинні бути до неї. Якщо точність критична, переконайтеся, що ціль принаймні вдвічі більша за розмір плями. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує професійний пірометр ціна на який є конкурентною на ринку України.
  • Екологічні умови. Слідкуйте за умовами навколишнього середовища в робочій зоні. Пара, пил, дим тощо можуть перешкоджати точному вимірюванню, закриваючи оптику пристрою. Шум, електромагнітні поля або вібрація – це інші умови, які також слід враховувати перед початком вимірювання. Захисний корпус, продувка повітрям та/або водяне охолодження можуть захистити датчик і забезпечити точні вимірювання.
  • Температура навколишнього середовища. Якщо пірометр піддається впливу різких перепадів температури навколишнього середовища на 20 градусів або більше, дайте йому адаптуватися до нової температури навколишнього середовища принаймні на 20 хвилин. Для високих температур навколишнього середовища необхідно застосовувати варіанти повітряного та водяного охолодження, а також додаткові аксесуари і захисний корпус.

Професійний пірометр

  • Коефіцієнт випромінювання. Коефіцієнт випромінювання – це міра здатності об'єкта випромінювати інфрачервону енергію. Випромінювана енергія вказує на температуру об'єкта. Коефіцієнт випромінювання може мати значення від 0 (блискуче дзеркало) до 1,0 (чорне тіло). Більшість органічних, пофарбованих або окислених поверхонь мають коефіцієнт випромінювання, близький до 0,95. Більшість датчиків професійних пірометрів мають функцію регулювання випромінювальної здатності для забезпечення точності під час вимірювання інших матеріалів, таких як блискучі метали. Менеджери нашої компанії можуть допомогти вам вибрати найбільш ефективний ІЧ-датчик для випромінювальної здатності цільового матеріалу і температурного діапазону та замовити пірометр професійний на сайті нашої компанії.
Вгору