Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Самовивіз доступний з 09:00 до 17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Кондуктометричні (інвазійні) вологоміри деревини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Навчитися користуватися вологоміром деревини важливіше, ніж ви думаєте. Фінальний результат роботи багато в чому залежить від того, чи вологість деревини нижча за певний відсоток, перш ніж наносити будь-яку фарбу чи виконувати певну обробку. Вологоміри деревини кондуктометричні інвазійні допоможуть завчасно запобігти утворенню цвілі або гниттю деревини, для розвитку якої потрібна висока вологість.

Інвазійні вологоміри працюють, вставляючи два штирі в поверхню деревини, а потім вимірюючи електричний опір між двома точками. Вода є чудовим провідником електрики, тому вологіша деревина означає кращу електропровідність, а це означає вищі показники вологості.

Вологоміри кондуктометричного типу здаються більш точними, особливо під час перевірки товстої деревини, як-от деревини для каркасу або будь-якого іншого матеріалу товщиною більше 2 сантиметрів. Хоча вони псують поверхню двома крихітними шпильковими отворами, використання їх у прихованих місцях є найкращим варіантом точного визначення вологості деревини. Точкові отвори практично непомітні, за винятком білих пофарбованих поверхонь.

Кондуктометричні вологоміри деревини

Чому правильний вміст вологи має велике значення?

Перевірка вологості деревини важлива з багатьох причин. Знання того, з яким матеріалом ви працюєте, може допомогти вам вирішити проблеми та краще спланувати свій графік обробки. В маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» ви знайдете надійні кондуктометричні вологоміри деревини ціна на які є конкурентною на ринку вимірювальної техніки.

Ось кілька способів використання вологоміра:

Краща обробка деревини. Фарбувати деревину з високим вмістом вологи – погана ідея. Воно затримує вологу всередині та може призвести до швидкого лущення фарби, оскільки волога виштовхує фарбу прямо з дерев’яної поверхні, незалежно від того, який тип фарби чи покриття ви використовуєте. Незалежно від того, наскільки сухою здається дерев’яна поверхня, не слід ґрунтувати або фарбувати деревину, вміст вологи якої перевищує 13 – 15 %.

Боротьба з цвіллю та гниллю. Для розвитку гнилі потрібно принаймні 35 % вологи. Отже, якщо будь-яка деревина у вашому будинку буде нижче цього порогу, це запобіжить гниттю деревини та утворенню цвілі на поверхні.

Якщо ви помітили дерев’яну поверхню, на яку постійно потрапляють бризки із забитих жолобів або при поливі газону, ви можете скористатися кондуктометричним вологоміром, щоб перевірити їх і переконатися, що вони безпечно знаходяться нижче зони гниття.

Якщо ні, тоді ви можете вжити профілактичних заходів, щоб зупинити гниття до того, як воно почнеться. Для цього потрібно внести зміни в полив газонів, очистити водостічні жолоби або будь-що інше, що спричиняє забагато бризок води на ваш дерев’яний сайдинг. Для систематичного моніторингу дерев’яних поверхонь необхідно купити кондуктометричний вологомір для деревини в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/.

Виявлення витоків. Ми говорили про вологоміри для деревини, але багато з них також можуть працювати з штукатуркою або гіпсокартоном і можуть допомогти вам знайти невеликі потенційні витоки, перш ніж вони перетворяться на великі проблеми. Виберіть кондуктометричний вологомір із функціями для цегляної кладки, гіпсокартону чи штукатурки та перевірте плями від води на стелі, щоб побачити, чи є вони новими витоками чи раніше відремонтованими. Також перевірте інші підозрілі зони навколо сантехніки, щоб визначити, чи справді є активний витік.

Найкращі методи використання кондуктометричного вологоміра

Щоб отримати максимально точні результати, ось кілька порад і хитрощів, які можуть спростити процес правильного використання кондуктометричного вологоміра:

  • Штифтовий тип використовує два штирі, які проникають у деревину на бажану користувачем глибину.
  • Використання інвазійного вимірювача з ізольованими штифтами є найефективнішим методом визначення градієнта вологості, який є різницею між вмістом вологи в оболонці та серцевині. Найкращий вологомір для деревини кондуктометричний купити можна інтернет магазині SIMVOLT.
  • При використанні неізольованих шпильок переконайтеся, що поверхня деревини суха. Якщо поверхня деревини волога, ви отримаєте помилково високий вміст вологи.
  • Виберіть штифтовий вологомір із простим керуванням і зручним для зчитування результатів вимірювання дисплеєм. Також розумно вибрати модель, відкалібровану за дугласовою ялицею – стандартною породою, яка використовується в деревообробній галузі.
  • Якщо ви тестуєте різноманітні види деревини, шукайте вологомір із вбудованою корекцією видів, що полегшить вам роботу.

Де краще обирати вологоміри деревини кондуктометричного типу?

Інтернет-маркет https://simvolt.ua/ пропонує високоточні вологоміри деревини кондуктометричного типу з похибкою вимірювання ± 0.5 % від відомих виробників з Китаю, України, Німеччини. Наша продукція має необхідні сертифікати та підлягає гарантійному обслуговуванню.

В офісі нашої компанії ви можете отримати професійну консультацію стосовно правильної експлуатації пристроїв та придбати вологоміри деревини кондуктометричні в Україні за доступними цінами.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.