Кількість
|
Вартість
|
||
|
Щонайменше дві третини життя людини проводиться в приміщенні. Чи будемо ми добре і комфортно почуватися вдома, значною мірою залежить від якості повітря в приміщенні. Занадто вологі приміщення сприяють зростанню цвілі, але надмірно сухе повітря може завдати шкоди нашому здоров’ю, і домашні тварини, рослини, дерев'яні підлоги та антикварні меблі також постраждають.
Термогігрометр — ідеальний вимірювальний прилад для одночасного вимірювання температури і вологості та контролю клімату в приміщенні. Ви можете легко стежити за температурою та вологістю та регулювати параметри за допомогою цільового опалення та вентиляції. Це створює приємне та здорове середовище проживання та навіть економить витрати на опалення.
Термогігрометр — це поєднання термометра та вологоміра або гігрометра. Оскільки обидва параметри впливають один на одного, добре, що можна контролювати їх одночасно. Деякі термогігрометри мають рекордер, що додається до діаграми, щоб правильно відображати та контролювати показання. Температура — це ступінь жару чи холоду тіла чи системи, тоді як вологість — це кількість вологи або водяної пари в повітрі.
Контролюючи температуру та вологість, можна контролювати та досягати бажаних умов навколишнього середовища. Термогігрометр буде контролювати стан навколишнього середовища та інформувати нас, що потрібно робити, щоб зменшити вплив на наше обладнання та процес. Інтернет маркет SIMVOLT пропонує термогігрометр купити по конкурентним цінам на ринку контрольно-вимірювальних пристроїв.
Особливості калібрування термогігрометра
Навіть найкращий, найдорожчий термогігрометр, з часом може проводити вимірювання з похибкою. Термогігрометр слід калібрувати для забезпечення точності показань. Пристрій має датчик, який може погіршуватися і дрейфувати в будь-який час, тому необхідно застосовувати регулярне калібрування. Також доцільно контролювати показники, регулярно порівнюючи їх з іншим каліброваним термогігрометром. Це забезпечить можливість негайного виявлення дрейфу, коли він знаходиться в межах інтервалу калібрування.
Рекомендований інтервал калібрування для термогігрометрів, які знаходяться в стабільному середовищі, становить від 6 до 12 місяців.
Стандартний спосіб калібрування термогігрометра полягає у використанні спеціальної камери або генератора вологості, як правило, це проводиться в лабораторії. Характеристики генератора вологості можуть варіюватися в залежності від діапазону вологості та температури. За кращими цінами купити термогігрометр можна в маркеті вимірювальних приладів https://simvolt.ua/.
Догляд за термогігрометром
Будь-який термогігрометр з часом втрачає калібрування під час використання (що неминуче призводить до похибки при вимірюванні), існують способи зменшення дрейфу датчика та продовження терміну експлуатації пристрою.
- Використовуйте захисне покриття/мембрану над датчиком. Нанесення тонкої мембрани або захисного покриття на датчик може допомогти відфільтрувати шкідливі забруднення, продовжуючи термін експлуатації датчика порівняно з незахищеним датчиком.
- Правильне зберігання. Коли термогігрометр не використовується, його слід надійно зберігати в закритому, чистому контейнері, де він не буде піддаватися впливу зовнішніх погодних чинників. Це допоможе обмежити вплив сторонніх забруднень на сенсорний елемент. Крім того, датчик не повинен піддаватися дії екстремальних температур.
- Не залишайте пристрій при високій вологості. Незважаючи на те, що пристрій призначений для вимірювання вологості навколишнього середовища в певному діапазоні, термогігрометр не слід тривалий час залишати у надзвичайно вологому середовищі. Інтернет-магазин «SIMVOLT» пропонує купити термогігрометр в Україні з доставкою надійними перевізниками.
Області застосування термогігрометрів
Термогігрометри застосовуються в приміщеннях, де температура та вологість є критичними показниками в процесі виробництва та впливає на остаточний продукт, тому постійний моніторинг повинен бути належним чином впроваджений.
- Фармацевтична галузь.
- Лабораторні дослідження.
- Харчова промисловість.
- Житлові будинки та квартири.
- Екологічні дослідження.
- Заклади освіти.
- Інкубатори.
- Оранжереї, парники.
- Музеї, галереї.
- Метеостанції.
- Лакофарбова промисловість.
- Сигарна промисловість.
Переваги застосування термогігрометра
- Порівняно невисока вартість пристроїв.
- Швидкий час відгуку датчика.
- Досить висока точність вимірювання показань.
- Наявність додаткових функцій (утримання даних на дисплеї, звукова та світлова сигналізація про перевищення допустимих меж вимірювання, автоматичне вимкнення живлення пристрою, індикація низького заряду батареї).
Недоліки використання термогігрометра
- Схильність до втрати калібрування.
- Зонди не є взаємозамінними.
Де краще придбати термогігрометр?
Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» представляє вашій увазі кращі моделі термогігрометрів від відомих компаній виробників: AZ-Instrument, DELTA OHM, EMCO, Tenmars, RIXEN, CEM Instruments, Walcom, Lutron, Flir, Flus, EZODO. Вся продукція підлягає гарантійному обслуговуванню та постачається з інструкціями українською мовою.
Ви можете ознайомитися з приладами, отримати професійну консультацію від менеджера компанії та термогігрометр купити в Києві по вулиці Академіка Заболотного 150, офіс 153.