Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Товщиноміри ЛФП

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Товщиномір ЛФП – це пристрій для визначення глибини шару покриття або плівки на певній підкладці. Товщину покриття можна виміряти, коли плівка волога або суха. Однак неруйнівне вимірювання товщини покриття необхідно проводити, коли плівка або покриття висохне.

Підкладкою зазвичай є чорний метал (наприклад, сталь або залізо) або кольоровий метал (наприклад, алюміній або мідь). У деяких випадках товщину покриття необхідно виміряти на неметалевих підкладках, таких як дерево, скло або пластик. У цих випадках рекомендується ультразвуковий вимірювач товщини покриття, оскільки традиційний вимірювач товщини сухого плівкового покриття використовує магнітну техніку або метод вимірювання вихрових струмів.

Більшість вихреструмових або магнітних вимірювачів товщини покриття мають подвійне призначення, тобто вимірювачі підходять для вимірювання товщини покриття як на чорних, так і на кольорових металах. Ці універсальні прилади для вимірювання товщини покриття зазвичай пропонують широкий діапазон вимірювань. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити товщиномір ЛФП від відомих виробників.

Товщиноміри ЛФП

Вимірювання товщини покриття часто проводиться в автомобільній промисловості. Під час виробництва та фарбування автомобілів вимірювач товщини покриття використовується, щоб визначити, чи достатньо фарби або блиску було нанесено на різні частини та поверхні. Автосалони, кузовні майстерні та слідчі зі страхування автомобілів також використовують прилади для вимірювання товщини покриття для виявлення змін у фарбуванні транспортних засобів, що сигналізують про попередні аварії.

Крім того, прилад для вимірювання товщини покриття можна використовувати для перевірки нанесення та зношування корозійно-стійких захисних покриттів на металах (наприклад, гарячеоцинкований цинк на сталевих балках). Таким чином, ручний вимірювач товщини покриття або шару є цінним пристроєм, який використовується інспекторами будівель, мостів, нафтових танкерів, газопроводів та нафтохімічних заводів для моніторингу корозії.

Датчик товщиноміру ЛФП покриття може розташовуватися всередині пристрою або бути у вигляді окремого зонда. Товщиномір покриття з вбудованим або внутрішнім датчиком ідеально підходить для швидких вимірювань на місці в польових умовах або на виробництві. Цей тип вимірювача товщини покриття часто буває кишенькового розміру та призначений для зручного транспортування. Товщиномір ЛФП покриття із зовнішнім датчиком краще підходить для вимірювань у невеликих приміщеннях з обмеженим доступом.

Деякі пристрої для вимірювання товщини покриття мають пам’ять для збереження даних вимірювань. Коли пам’ять є внутрішньою або вбудованою в пристрій, збережені дані вимірювань зазвичай можна передати на комп’ютер через порт USB або інтерфейс RS-232. На додаток до з’єднувального кабелю для передачі даних може знадобитися програмне забезпечення. Будь ласка, уважно перегляньте технічні характеристики кожного товщиноміра ЛФП покриття перед покупкою, щоб переконатися, що всі необхідні компоненти придбані. Додаткові комплектуючі та товщиномір ЛФП купити можна в інтернет маркеті https://simvolt.ua/.

Часто в бюджет входить більше, ніж просто вартість товщиноміра ЛФП покриття. Витрати на калібрування – це звичайні витрати, які можуть виникнути при використанні пристрою для вимірювання товщини покриття. Наприклад, якщо вам потрібно відповідати вимогам стандарту якості ISO, необхідно дотримуватися регулярного інтервалу калібрування. Витрати на калібрування ISO можуть виникати під час покупки та повторюватися на щорічній або навіть піврічній основі, залежно від ваших потреб у точності та використання вимірювача товщини покриття. Також можливо, що пізніше знадобиться повторне калібрування, оскільки датчики дрейфу можуть зміщуватися з часом. Витратні матеріали, такі як (акумуляторні) батареї, також повинні бути включені у ваші розрахунки.

Товщиномір покриття використовується для вимірювання товщини покриття, матеріал якого відрізняється від матеріалу основи. Щоб переконатися, що значення, виміряні за допомогою товщиноміра, є правильними, прилади калібрують. Калібрування означає перевірку точності вимірювання приладу. Цю перевірку можна здійснити, наприклад, за допомогою так званих калібрувальних еталонів. Для калібрування ваг використовуються гирі певної точності. Для калібрування товщиноміра покриття використовується калібрувальна фольга. Відповідна товщина покриття зазвичай зазначається на цій фользі, щоб її можна було дуже легко порівняти з виміряним значенням пристрою. Часто набір калібрувальної фольги та базова пластина для металевих та неметалевих підкладок вже додається до товщиноміра в комплект. Для спеціальних вимірювань, може бути корисно мати додаткову калібрувальну фольгу та відповідні базові пластини для матеріалів, що підлягають випробуванню. Що стосується основи покриття, важливо зазначити, що різні структури поверхні та шорсткості також можуть впливати на результат вимірювання.

Товщиномір для покриття

Загалом, рекомендується повторно калібрувати товщиномір покриття перед першим вимірюванням і повторно калібрувати його на підкладці якомога подібній при кожній зміні основи покриття. Деякі моделі також слід калібрувати, коли змінюється діапазон товщини покриття, наприклад, коли спочатку тестуються деталі з необхідною товщиною покриття 0,07 міліметра, а потім тестуються деталі з товщиною покриття, наприклад, 0,28 міліметра. Цей тип вимірювача товщини покриття потім перевіряється за допомогою плівки, яка найбільше підходить для досліджуваної ділянки на відповідній підкладці, перш ніж почати серію вимірювань. Ця процедура називається одноточковим калібруванням, оскільки вимірювач товщини покриття перевіряється лише на одне конкретне значення і, якщо необхідно, коригується на це значення. Інші моделі з багатоточковим калібруванням можна перевірити шляхом калібрування за допомогою різних фольг за одну процедуру калібрування при різній товщині покриття та, якщо необхідно, виправити через меню пристрою. Ці пристрої потім можна використовувати для вимірювання різноманітної товщини плівки без повторного калібрування.

В місті Київ в офісі нашої компанії можна ознайомитися з пристроями, отримати консультацію стосовно правильної експлуатації та калібрування та обрати товщиномір ЛФП ціна на який вас повністю влаштує.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.