Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Самовивіз доступний з 09:00 до 17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Прилади для вимірювання швидкості повітря (анемометри) Walcom

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Цифровий анемометр Walcom — це прилад, який вимірює швидкість і напрямок вітру. Існує багато різних типів анемометрів, але всі вони працюють, вимірюючи силу вітру на рухомий об’єкт. Анемометри використовуються в різних місцях, включаючи метеостанції та аеропорти. Швидкість вітру важлива в багатьох видах діяльності, включаючи будівництво, запуск повітряних зміїв і вітрильний спорт. Пориви вітру також можуть становити небезпеку, тому важливо вміти вимірювати швидкість вітру.

Як працює цифровий анемометр?

Окрім цифрового анемометра, багато інших типів анемометрів вимірюють швидкість і напрямок вітру. Наприклад, ми використали флюгер. Конструкція флюгера сконструйована таким чином, щоб притягувати центр ваги безпосередньо над віссю повороту, щоб вказівник вільно переміщався на бажаній осі. Під час цієї процедури ми також враховуємо розміщення нерівномірно розподіленої поверхні. Сторона з більшою площею здувається з ролика так, щоб менша сторона з покажчиком оберталася обличчям до напрямку вітру. У нових розробках флюгер має покажчики напрямку під стрілкою, пов’язаною з географічними напрямками.

Прилади для вимірювання швидкості повітря (анемометри) Walcom

Пропелерні анемометри працюють приблизно так само. Подібно до невеликих вітряних турбін, вони використовують невеликі пропелери для керування своїми генераторами замість обертових чашок — генератор пов’язаний з електронною схемою. Потім анемометр видає миттєві дані про швидкість вітру на цифровому дисплеї.

Надійний анемометр буде відображати показання швидкості вітру приблизно до ±0,5 м/с (±2 км/год або ±1 миль/год), але це часто набагато точніше, ніж вам потрібно. Пам'ятайте, що швидкість вітру непостійна, вона весь час коливається.

Як виміряти швидкість вітру?

У цьому цифровому світі ми спостерігаємо гігантський прогрес на електронному ринку. Сьогодні ми маємо широкий спектр приладів і систем для вимірювання змін клімату, низьких і високих температур, вимірювання швидкості вітру.

Вимірювальна техніка забезпечує пристрої для оптимізації виробничих процесів. Оскільки більшість виробничих систем працюють безперервно, виміряні значення повинні вказувати миттєві умови або миттєві значення. Отже, швидкість потоку як величина, що залежить від часу, є істотною. Для вимірювання швидкості потоку використовують три методи:

  • Трубки Піто.
  • Обертові лопатки.
  • Термоанемометр.

Прилади для вимірювання повітряного потоку є одним із найефективніших методів перевірки та підтвердження показань. Ці тестові прилади відомі як анемометри. Анемометр — це прилад, призначений для вимірювання швидкості, інтенсивності, амплітуди та напрямку. Анемометри є основними пристроями, які використовують метеорологи на метеостанціях для аналізу умов, які відбуваються. Анемометри вимірюють швидкість вітру у різних одиницях вимірювання. Крім того, швидкість вітру визначається як рух повітря в атмосфері від високого тиску до низького через зміни температури. Зазвичай анемометри класифікуються як анемометри постійної температури та анемометри постійної потужності. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує купити анемометр Walcom.

Види анемометрів

На ринку є різні типи анемометрів, кожен з яких має унікальні функції: деякі з них дуже поширені, тоді як інші рідко зустрічаються, а деякі з них вимірюють не тільки швидкість вітру. Вимірювання можна проводити термічним способом (анемометри з гарячою струною), охолодженням вітром нагрітого дроту, а також механічним способом (анемометри з крильчаткою) або тиском (анемометри з трубкою Піто) залежно від типу конструкції. Новітня технологія використовує ультразвукові та лазерні методи для отримання точних вимірювань вітру. Ці типи анемометрів є дорогими порівняно з іншими моделями.

Вибір відповідного анемометра для ваших конкретних потреб часто може бути складним. Зазвичай анемометри діляться на дві основні групи:

  1. Анемометри швидкості.
  2. Анемометри тиску.

Анемометри залежно від форми та розміру мають кілька типів:

Ультразвуковий анемометр. Ультразвуковий або звуковий анемометр є найсучаснішим типом порівняно з іншими анемометрами. Пристрій використовує ультразвукові хвилі для визначення швидкості вітру. На відміну від інших анемометрів, ультразвуковий працює без рухомих частин. Анемометр надсилає імпульс звукових хвиль з одного боку датчика. Мікропроцесор вимірює час польоту, необхідний для переходу до іншого перетворювача.

Швидкість вітру вимірюється від часу, необхідного звуковим хвилям для проходження між датчиками. Час вимірювання залежить від швидкості та напрямку вітру, що рухається вздовж лінії між датчиками. Коли немає рухомих частин, вимірювання відбувається швидко та точно. Цей анемометр може бути двовимірним або тривимірним і краще підходить для цілей навігації та авіації.

Доплерівський лазерний анемометр — один із найефективніших анемометрів. Він використовує ефект Доплера, чудовий і надійний метод для вимірювання швидкості вітру та розподілу турбулентності як у вільному, так і у внутрішньому потоках. Коли вузький промінь світла фокусується на нерухомому об'єкті, промінь повертається до анемометра. Але у випадку рухомих об'єктів частота зміниться, і сигнал, що передається, буде іншим.

Ця різниця частот або доплерівський зсув вимірює швидкість об’єкта. Цей прилад може визначити навіть найменші зміни вітрового потоку. Він посилає промінь світла, який далі розділяється на два пучки. Коли один із двох променів потрапляє в анемометр, швидкість вітру визначається кількістю світла, яке розсіюють рухомі частинки повітря.

Анемометри з гарячою струною. Вимірювачі цього типу можуть вимірювати тиск і швидкості вітру та перетворювати сигнали швидкості потоку в електричні сигнали. Їх механізм заснований на принципі теплопередачі. Вони мають два щупи, між якими протягнутий тонкий дріт. Пристрій посилає електричний струм через тонкий дріт, який нагріває дріт до певної температури. Коли вітер дме на дріт, тепло передається повітрю, а дріт втрачає температуру та охолоджується. Потім анемометр визначає швидкість і напрямок вітру, вимірюючи втрату тепла дротом, поміщеним у потік вітру. У анемометрах з гарячим дротом вітер буде охолоджувати дріт.

Чашковий анемометр. Ця модель анемометрів є найстарішою формою, і вони використовувалися протягом століть. Чашкові анемометри є найпоширенішим і простим типом анемометрів. Вони забезпечують найточніший результат, є високонадійними та міцними.

Цей анемометр складається з чашок, прикріплених до горизонтального плеча, встановлених на вертикальний вал. Потоки повітря проходять через чашки, завдяки чому вал обертається зі швидкістю, приблизно пропорційною швидкості вітрового потоку шляхом підрахунку обертів вала за певний період часу. Метеорологи, науковці та навчальні заклади використовують чашкові анемометри в наукових і комерційних цілях.

Крильчатий анемометр. Крильчаті анемометри набагато точніші ніж чашкові анемометри. Вони визначають швидкість вітру та об'ємний потік за допомогою робочого анемометра або турбіни. Як правило, ці невеликі портативні пристрої містять турбіну та цифровий екран. В інтернет магазині https://simvolt.ua/ ви знайдете анемометр Walcom ціна на який вас приємно здивує.

Вони забезпечують механізм, подібний до конструкції чашки, але замість чашок вони мають обертові лопаті. Для отримання точних даних крильчасті анемометри повинні бути розташовані паралельно напрямку вітру та обертатися навколо горизонтальної осі. Ці анемометри підраховують кількість обертів за секунду, щоб визначити швидкість вітру, а результати відображаються на цифровому дисплеї.

Крильчаті анемометри працюють за принципом, згідно з яким лопатка анемометра завжди повинна бути вирівняна зі швидкістю вітру. Тому його сенсорна частина повинна бути сумісна з напрямком вітру. Якщо пристрій калібрується, швидкість обертової лопатки перетворюється в електричну енергію, а потім відображається вимірювання швидкості вітру.

Прилади для вимірювання швидкості повітря Walcom

Анемометр тиску. Цей пристрій визначає напрямок і швидкість вітру через вищу трубу, яка піднімається над землею. Різниця між загальним тиском вітру та статичним тиском вказує на швидкість вітру. Використовують цей тип анемометрів в основному в аеропортах. Конструкція анемометрів, які вимірюють тиск, поділяється на 3 категорії:

  • Пластинчасті анемометри. Першим сучасним типом анемометра є пластинчастий анемометр, який вимірює швидкість вітру шляхом зміщення пружини, прикріпленої до твердої пластини, відкритої для вітру. Пружина врівноважує тиск вітру на її поверхню. Тиск, який чинить вітер на пластину, визначається стисненням пружини, а самописець або манометр представляє результат. Ці анемометри підходять для поривчастого вітру і не реагують на слабкий вітер. Пластинчасті анемометри показують сигнали про сильний вітер на мостах.
  • Трубчасті анемометри. Анемометр із напірною трубкою, так званий вітрозахист, призначений для вимірювання відносної швидкості вітру. Трубчастий анемометр складається з трубок, з’єднаних дротами. Коли вітер дме, він досягає більшого кінця труби. Отже, більший кінець рухається за вітром і визначає напрямок вітру. Якщо вітер дме швидше, трубка підіймається вище до рівня землі та забезпечує покази. Трубчасті анемометри знаходять застосування в аеропортах.
  • Анемометр з трубкою Піто. Найбільш поширеним типом анемометра є трубка Піто, яка використовує унікальний процес для вимірювання швидкості вітру. До цього цифрового пристрою приєднана трубка. Трубка поміщається в канал, який перетворює тиск у швидкість вітру. Пристрій працює на основі принципу градієнта тиску повітря шляхом визначення тиску або різниці тиску та використання цього значення для вимірювання швидкості. Анемометри з трубкою Піто підходять для вимірювання тиску дуже високої швидкості вітру та пропонують швидку реакцію. Вони не мають обертових частин, тому немає механічного зносу. Вони не підходять для регіонів із сильними коливаннями вітру та місць із низькою швидкістю повітря.

В інтернет маркет SIMVOLT представлена тільки оригінальна продукція компанії-виробника Walcom. Дізнатися більше про продукцію або отримати консультацію стосовно правильного використання та зберігання можна в офісі компанії в місті Київ. В https://simvolt.ua/ ви можете замовити анемометр Walcom в зручний для вас час.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.