Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Оксиметри портативні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Портативні оксиметри

Більшість хімічних і біологічних процесів впливають на рівень розчиненого у воді кисню. Тому при очищенні промислових та муніципальних вод і при вирощуванні аквакультур важливим завданням є безперервне й точне вимірювання концентрації розчиненого кисню у воді.

Оксиметр — спеціалізований вимірювальний прилад для оперативної оцінки вмісту кисню в розчинах, сумішах та інших середовищах в лабораторних, промислових або польових умовах.

Принцип дії звичайного аналізатора розчиненого кисню заснований на електрохімічному методі визначення концентрації кисню. Це означає, що для визначення концентрації розчиненого кисню використовується таке явище, як дифузія, в результаті якої кисень надходить в датчик, на електродах якого виникають електричні струми. На основі параметрів цих струмів за допомогою автоматизованого цифрового перетворювача може бути співвіднесений і розрахований показник концентрації кисню. Після перетворення сигналу інформація про концентрацію кисню у воді надходить на дисплей приладу. Купити оксиметр за прийнятною ціною у Києві пропонує Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Переваги портативних оксиметрів

 • Оперативно аналізують ступінь концентрації розчиненого кисню в польових умовах.
 • Зручні в експлуатації та мають високі характеристики, що підвищують ефективність досліджень.

Недоліки портативних оксиметрів

 • Можливий знос зондів у процесі діяльності.
 • Вузька спрямованість застосування.

Основні характеристики портативних оксиметрів

Сучасні аналізатори кисню можуть випускатися в різних модифікаціях, які, в першу чергу, відрізняються діапазоном вимірювань, похибкою, порогом чутливості, лінійністю (здатністю зберігати точність вимірювань протягом тривалого часу) та повторюваністю досліджень.

Портативні оксиметри оснащуються механізмами компенсації, які запобігають негативному впливу розчинених у воді елементів, що здатні зв’язувати кисень і таким чином спотворювати результати вимірювань. Оксиметри від інтернет-маркету SIMVOLT мають високу точність вимірювання та швидкість калібрування.

Портативні оксиметри випускаються для полегшення вимірювань у польових і лабораторних умовах. Зручність експлуатації та високі технічні характеристики аналізаторів кисню істотно підвищують ефективність хіміко-технологічних досліджень і роблять такі прилади просто незамінними. Портативний оксиметр купити пропонує інтернет-маркет «SIMVOLT».

Галузі застосування портативних оксиметрів

У використанні аналізаторів кисню у воді зацікавлені дуже багато галузей науки й промисловості:

 • рибна і харчова промисловість;
 • акваріумістика;
 • медицина й фармацевтика;
 • біологія;
 • хімічна та нафтохімічна промисловість;
 • чорна й кольорова металургія;
 • природоохоронна галузь;
 • теплоенергетика.

Чому варто купити портативний оксиметр у SIMVOLT?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує оксиметр портативний від відомих світових брендів — XS Instruments, DELTA OHM, EZODO, Horiba, AZ-Instrument, Lutron, Milwaukee на дуже вигідних умовах. У нас Ви знайдете оригінальну продукцію з відповідними сертифікатами якості та інструкціями з експлуатації українською мовою за конкурентними цінами на ринку, оскільки ми співпрацюємо з виробниками та здійснюємо прямі поставки в Україну, часто на ексклюзивних умовах. Окрім портативних оксиметрів та інших потенціометричних приладів, у SIMVOLT можна купити всі необхідні комплектуючі товари, запасні електроди, буферні й калібрувальні розчини.

Менеджери нашого маркету нададуть консультацію щодо оксиметрів, їх застосування та умов обслуговування (гарантійного і післягарантійного). Замовлення можна зробити не виходячи з дому по телефону або безпосередньо на сайті в режимі он-лайн. SIMVOLT — кращий маркет вимірювальної техніки в Україні.

Вгору