Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Самовивіз доступний з 09:00 до 17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Аналізатори ґрунту (NPK)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Красиві газони та сади починаються зі здорових, добре підживлених рослин. Від трав до квітучих чагарників потреба кожної рослини різна, але деякі основи застосовуються скрізь. Вибір правильних добрив для вашого газону та саду не повинен бути складним. Аналізатор ґрунту допоможе перевірити наявність поживних речовин та підібрати на основі досліджень оптимальні добрива.

Мета будь-яких добрив — збільшити кількість поживних речовин у ґрунті, що зробить його більш родючим та сприятливим для росту рослин. Зазвичай у добривах присутні один або кілька макроелементів: азот, фосфор і калій або NPK. Будь-який з них — це майже все, що потрібно рослині для росту і швидкого зростання. Залежно від виду рослин можуть бути присутніми й інші поживні речовини.

Рослини потребують більшої кількості азоту, фосфору та калію, ніж будь-яких інших поживних речовин. Їх часто називають первинними макроелементами, вони входять до числа 17 поживних речовин, необхідних протягом всього життя рослин. Інші елементи, такі як залізо, так само важливі для виживання рослин, але рослини потребують їх у набагато менших кількостях. Крім того, різні рослини мають різні потреби. Наприклад, азалії потребують більше заліза, ніж багато інших рослин, тому необхідно застосовувати спеціальні добрива, які складаються з заліза, магнію та інших необхідних рослині поживних речовин для гарного росту та пишного цвітіння.

NPK, елементний склад ґрунту

Рослини отримують усі свої основні поживні речовини природним чином з повітря та ґрунту, але грунт може виснажитися, особливо на квітучих газонах та садах. Оскільки рослини використовують більшу кількість NPK, ці поживні речовини потребують частого поповнення. Впливають і інші фактори. Азот вільно рухається у ґрунті, тому вода під час сильних дощів або зрошення вимиває азот у процесі, який називається вилуговуванням. Щоб завжди контролювати рівень поживних речовин у грунті вашого саду або клумби необхідно аналізатор ґрунту купити в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/.

Як рівень NPK впливає на рослини?

Кожен з трьох поживних речовин у NPK має виконувати свою особливу роботу. Азот (N) стимулює енергійне, листяне зростання та насичений зелений колір у газонних трав та інших рослин. Без достатньої кількості азоту зростання сповільнюється, а газони і рослини бліднуть. Занадто багато азоту квітучі та плодоносні рослини докладають до зеленого росту та втрачають при цвітінні та формуванні плодів.

Фосфор (P) концентрує енергію на сильному розвитку коренів і квітів, плодів і насіння, а також допомагає рослинам ефективно використовувати інші поживні речовини. При нестачі фосфору коріння слабкі, а квіток і плодів бракує.

Калій (K) посилює загальний ріст. Він допомагає регулювати ріст коренів і верхівки і підтримує рослини здоровими та збалансованими. Це впливає на всі аспекти благополуччя газону та саду — від холодостійкості та посухи до стійкості до хвороб та шкідників. З продукцією від інтернет магазину SIMVOLT дуже просто контролювати рівень npk грунту.

Що краще органічні чи синтетичні добрива?

Чи справді рослинам байдуже, де вони отримують поживні речовини? Так, тому що органічні та синтетичні добрива забезпечують поживні речовини по-різному. Органічні добрива виготовляються з природних мінеральних відкладень та органічних матеріалів, таких як кісткова або рослинна мука або компостований гній. Синтетичні добрива виробляються шляхом хімічної обробки сировини.

Загалом, поживні речовини органічних добрив не розчинні у воді і повільно виділяються рослинам протягом кількох місяців або навіть років. З цієї причини органічні добрива найкраще вносити восени, щоб поживні речовини були доступні навесні. Ці органічні добрива стимулюють корисні ґрунтові мікроорганізми та покращують структуру ґрунту. Ґрунтові мікроби відіграють важливу роль у перетворенні органічних добрив у розчинні поживні речовини, які можуть засвоюватися вашими рослинами. У більшості випадків органічні добрива та компост забезпечать усіма необхідними мікроелементами ваші рослини, але щоб бути в цьому впевненим на 100 % необхідно дослідити елементний склад ґрунту.

Синтетичні добрива є водорозчинними і можуть бути прийняті рослиною практично відразу. Насправді внесення занадто великої кількості синтетичних добрив може «спалити» листя і пошкодити ваші рослини. Синтетичні добрива дають рослинам швидкий імпульс, але мало сприяють поліпшенню текстури ґрунту, стимулюють життя ґрунту або покращують довгострокову родючість. Оскільки синтетичні добрива добре розчинні у воді, вони також можуть вимиватися у річки та водойми. Синтетичні добрива мають певні переваги ранньою весною. Оскільки вони розчинні у воді, вони доступні для рослин навіть тоді, коли грунт ще холодний, а грунтові мікроби неактивні. Для довгострокового здоров’я вашого саду найкраще підгодовувати рослини, підживлюючи ґрунт органічними добривами та компостом.

Аналізатори ґрунту (NPK)

Де краще обирати товари для самостійного аналізу грунту?

В інтернет маркеті SIMVOLT представлена широка лінійка продукції для самостійного тестування грунту на різні параметри: pH (кислотність), азот, фосфор, калій (N, P, K), кількість нітратів, тощо.

Ознайомитися з продукцією, отримати консультації стосовного правильного застосування та товари, що визначають елементний склад ґрунту купити можна в Києві по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.