Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Метеостанції з вимірюванням напрямку вітру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Домашня метеостанція напрям вітру дуже зручна у користуванні, ви дізнаєтесь напрям та силу вітру, температуру, кількість опадів та інші аспекти погоди, перш ніж вирушати на вулицю. Як правило, це пристрої, що складаються з двох частин, з набором датчиків, які знаходяться зовні, і дисплеєм, розміщеним у приміщенні. Є різні типи домашніх метеостанцій, що мають багато функцій, які слід враховувати, тому вибрати правильний прилад може бути складно.

На що варто звернути увагу, вибираючи найкращу домашню метеостанцію

Якщо ви хочете дізнатися загальну кількість опадів за останній час або чи вам варто взяти теплий светр, перш ніж вирушати на прогулянку, домашня метеостанція може швидко та точно надати вам інформацію, яка допоможе вам спланувати щоденні заходи. Купуючи метеостанцію пам’ятайте про джерело живлення, додаткові функції, точність вимірювання, дисплей та інші характеристики, які детально описані нижче. В маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» можна придбати метеостанції з визначенням напрямку вітру для домашнього користування.

Джерело живлення. Від джерела живлення напряму залежить функціонування домашньої метеостанції. Багато моделей бездротові та працюють від сонячних батарей або від акумуляторів, що дозволяє користувачеві розмістити станцію практично в будь-якому місці без потреби в електроживленні. Блоки на сонячних батареях (які зазвичай також мають резервну батарею) поглинають і перетворюють сонячне світло в енергію для роботи метеостанції під час заряджання резервних батарей. Більшість метеостанцій на сонячних батареях не вимагають високого рівня прямих сонячних променів, тому можна обрати місце для розташування, де пристрій буде отримувати в середньому від 2 до 6 годин сонячного світла на день.

Додаткові функції. Стандартний набір датчиків домашньої метеостанції визначає температуру, кількість опадів та вологість повітря, а деякі мають додаткові функції, які містять детальну інформацію, як-от схід сонця, захід сонця, пориви вітру, індекс тепла та холоду, фазу місяця, точка роси, швидкість та напрямок вітру, прогноз тощо. Подумайте про свої пріоритети, щоб визначити, чи варто знати ці дані й платити за них.

Точність вимірювання. На точність вимірювання домашніх метеостанцій впливає кілька факторів, включаючи розміщення пристрою, матеріал і конструкцію пристрою та частоту вимірювань протягом дня. Деякі моделі з пластиковими датчиками можуть перегріватися і визначати помилкові значення, тоді як моделі із захисним екраном зменшують неточність вимірювання. При встановленні домашньої метеостанції обов’язково дотримуйтесь інструкцій з експлуатації, щоб результати вимірювання були максимально точними. Інтернет-маркет https://simvolt.ua/ пропонує купити метеостанцію з вимірюванням напряму вітру від відомого бренда MISOL.

Дисплей домашньої метеостанції повинен забезпечувати просте управління та легке зчитування необхідної інформації. Зверніть увагу на розмір консолі дисплея: чи знадобиться членам сім’ї більший дисплей для зручності зчитування інформації, чи ви віддаєте перевагу більш компактним моделям?

Діапазон роботи датчиків. Домашні метеостанції використовують різноманітні датчики — невеликі пристрої, які виявляють та вимірюють погодні умови — наприклад, температуру, вологість, барометричний тиск та інтенсивність УФ. Ці датчики розташовані на тій частині метеостанції, яка знаходиться на відкритому повітрі. Діапазон датчиків вказує, як далеко датчики можуть передавати дані на консоль дисплея. Середній діапазон датчика становить близько 30 метрів, але деякі моделі можуть давати точні показання на відстані навіть 100 і більше метрів.

Віддалений доступ дозволяє користувачам переглядати показання метеостанції з будь-якого місця за допомогою смартфона, планшета або комп’ютера. Залежно від пристрою, він також може дозволити вам переглядати поточні та попередні погодні дані, а також будь-які сповіщення. Як правило, це робиться за допомогою спеціального додатка для бренду. Віддалений доступ не є стандартною функцією для всіх домашніх метеостанцій, тому перевірте інформацію про пристрій, якщо ця функція важлива для вас.

Експлуатація та довговічність домашніх метеостанцій

Вибираючи та налаштовуючи домашню метеостанцію, враховуйте наведену нижче інформацію, щоб отримати надійні та довготривалі результати.

  • Менші метеостанції з датчиками, які визначають лише температуру та вологість, часто повинні розташовуватися там, де вони не отримують прямих сонячних променів, що спотворить їхні дані.
  • Домашні метеостанції, які визначають вітер і дощ, повинні бути розташовані там, де вони мають вільний доступ до вітру та дощу, наприклад, на відкритій місцевості принаймні на відстані 8 метрів від споруд і дерев. Вимірювальну станцію слід надійно закріпити на стовпі, даху або іншому нерухомому об’єкті.
  • Якісні датчики метеостанції можуть прослужити до 10 років або довше, хоча деякі датчики можуть вимагати заміни, якщо вони пошкоджені від сильного вітру або граду. Недорогі прилади лише для температури та вологості можуть прослужити не так довго, але повинні давати надійні показання протягом принаймні кількох років.

Метеостанції напрямок вітру

Де краще купувати домашні метеостанції?

В інтернет-магазині SIMVOLT представлено широкий асортимент домашніх метеостанцій з вимірюванням напряму вітру від надійних виробників Lutron та MISOL. Ми поставляємо тільки якісну, надійну продукцію з необхідними сертифікатами якості.

В офісі нашої компанії можна ознайомитись з пристроями, отримати консультацію стосовно їх правильної експлуатації та метеостанція з вимірюванням напряму вітру купити Україна.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.